Brown Sugar

Ár:   6100 Ft és 12 500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexi, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   6100 Ft és 12 500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Black Chocolate Coconut Cream a Brown Sugar család barnító krémeinek 2016-os kollekciójának újdonsága, mely egy 200X barnító dupla étcsokoládé kivonattal, mely a bőrnek elképesztően sötét árnyalatot kölcsönöz.

• 200X Fekete bronzosító: mesteremberek által kialakított krém a leghatékonyabb barnaságért, mely több fejlett természetes barnító összetevőjével együttesen biztosítja az azonnali sötét színt.
  • Hidratálás: prémium minőségű tápláló összetevők, melyek hidratált és egészséges külsőt kölcsönöznek bőrének
  • Bőrápolás: a tripla kókusz koktél & szilikonok beleolvadnak a bőrbe, így biztosítanak csodálatos puhaságot és ragyogást
  • Antioxidánsok: argán olaj & dupla étcsokoládé kivonatok táplálják a bőrt a mélyreható antioxidáns hatásért

Illat: Kajmán kókusztej és gránátalma

Parabenmentes, DHA-Free

ciska

2019. november 29.

Én a 400x-os változatot próbáltam. Annak sem kifejezetten kókuszos az illata, szépen barnít de szerintem az ára kicsit túlzás.. Miután bekentem magam, megtöröltem a kezem de ennek ellenére is befogta :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Nem igazán az a kókusz illata van amit vártam...állaga megfelelő, elég sötét a színe, de rettentően drága ...ettől többet várok egy szolikrémtől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Banszky

2019. május 24.

Kis kiszerelésben vettem meg de nem lett a kedvencem. Nem láttam,hogy jobban barnultam volna tőle,cserébe büdösen jöttem ki a szoliból. Sajnálom,mert a márka többi terméke szinte mind jól teljesítettek nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

sztike

2019. március 19.

A Midnight Express a kedvencem, de erre rendszeresen elcsábulok az illata miatt. Hatásra hozza a szokásos Brown Sugar minőséget, gyönyörűen barnít már 1 alkalom után is. Hanyagul elkenve is tökéletes az eredmény, nem fogja össze a ruhákat sem. Tökéletesen felszívódik, nem kell rá várni. Az illata szoli után is kellemes marad, nap végéig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Bettu

2018. július 16.

Bakkeeer. Elkevertem a szolikrémem, így a szoliban vettem egy kis, 22ml-s tasakot 1390! Ft-ért. Ennyi pénzért nem akartam, hogy kiszáradjon, plusz elég erős színe van a krémnek, tuti összekentem volna vele mindent, így elhasználtam egy szolizás alkalmával. Hú de brutál változást nem vettem észre, az illata jó, de nekem nem kimondottan kókusz, én éreztem benne mást is, bár ismerőseim egyből a kókusz illatot érezték. Ha rendszeresen ezt használnám biztos látnám a hatását, de én teljesen meg vagyok elégedve az Australian Gold-ommal. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Bridddzs

2018. május 10.

Én hihetetlenül elégedett vagyok vele. Az ára szerintem nagyon magas, viszont ha úgy gondolod, hogy beruháznál, mindenképpen megéri. Főleg, hogy a bőrünkről van szó. Nagyon jól táplál, kellemes az illata, pihe-puha barna bőr lesz a végeredmény. Először kicsit mérges voltam, amikor érzékeltem, hogy a krém önmagában is barnít, mert elég rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. De azt kell, hogy mondjam, egyáltalán nem lettem foltos, még akkor sem ha csak a szolizás előtt 2 perc alatt kentem be magam turbó gyorsasággal. :D Ajánlom mindenkinek :)
Újra:
Egyszerűen imádom! Én van, hogy nem szoli előtt használom, hanem csak úgy felkenem a színe megerősítése végett. Hihetetlen puha lesz tőle a bőröm és egészségesen barna is! Kopik, de egyenletesen szinte észrevehetetlenül. Drága... De ha egyszer tényleg iszonyatosan jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Újra:

Anyabanya

2017. július 28.

Nekem csalódás volt mind az illat (gyenge jellegtelen illat) , mind a barnítás terèn (200xos bronzosító hatás nem nagyon látható).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Forrás: truth-in-aging, BFT