Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samsarah, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: virágos-fás

Összetétel: vanília, tonkabab, rózsa

janush

2016. november 14.

Hónapokig ácsingóztam utána, annyira tetszett az üvege.De amikor végre megszagoltam, majdnem elsírtam magam , akkora csalódás volt. Olyan jelentéktelen , müanyag szaga van :/ se vanilia se tonkabab..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

MsKors

2016. július 9.

Eleinte nagyon tetszett, de aztán továbbadtam Anyukámnak, Ő elhasználta. Nekem túl erősen szappanillatú volt, nem szerettem magamon, de Anyun mindig megjegyeztem, hogy milyen finom, szóval valószínűleg csak velem nem volt kompatibilis...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

dius18

2015. november 9.

Imádtam az illatát.de lehet már csak emlékek hisz ezer eve...viszont emlekszem a tartósság szinte nulla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Anthaval

2015. március 4.

Fúú, a fragrantica-t böngészve jöttem arra rá, hogy ez is megvolt nekem! :) 13 éves lehettem, fújtam ám magamra rendesen, de az illata emlékeim szerint se tartós nem volt, illetve nagy számnak se mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

nyarigabi

2014. augusztus 17.

Elhasználtam egyet 2004 körül, de nem fogott meg. Feledhető virágillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Elhasználtam egyet 2004 körül, de nem fogott meg. Feledhető virágillat.

szerpentin_b

2013. november 8.

Nincs jobb szavam rá mint hogy pacsuli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Nincs jobb szavam rá mint hogy pacsuli.

kékvelúrcipő

2013. november 8.

Életem legjobb parfümje volt, ma már nem gyártják, kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Életem legjobb parfümje volt, ma már nem gyártják, kár érte. :(

Babooca

2013. október 15.

Életem első parfümje volt, magamnak választottam, mindennemű kupon és kedvezmény nélkül vettem meg, fél éven át spóroltam rá. Nagyon nagyon szerettem. Az üvege és az illata is teljesen magával ragadott, engem testesített meg akkoriban. Már sajnos nem gyártják, sehol sem találok. Igaz, hogy nem volt tartós, de ma is újravenném, ha találnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

levendulabari

2012. december 23.

Imádom az illatát, de fél órával a használat után már semmit nem lehet belőle érezni. Ez volt az első "igazi" parfümöm (a barbibabás után), azóta is keresem ezt az illatot, remélem egy másik márkánál megtalálom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 23.

edy

2012. november 26.

Anyósomnak vettük tavaly Karácsonyra,de azóta sem éreztem rajta....pedig úgy emlékszem,friss-virágos illata van!Vagy mellényúltam,vagy nemtudom.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 42090, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)