Bruno Banani

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Drogériák,   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BeautyByCATherine, Módosítva: 2015. június 2.

Lelőhely:   Drogériák,

Illatkategória: orientális

Fejillat: fekete ribizli

Szívillat: virágos jegyek, kókusz

Alapillat: vanília, napraforgó

LauuKovacs

2017. február 9.

Imáádtam! Csak egyszer vettem, de én nagyon szeretem a Bruno Banani illatokat, és a következő parfümöm is az lesz! *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Bettina92

2015. november 26.

Karácsonyi akcióban sikerúlt megvennem fél àron pàr éve azóta imàdom és vadàszom mikor újra akciós! nagyon édes illat amiben a kókusz dominàl szerintem! Mikor ez van rajtam mindig mondják hogy bounty illatom van :) alkalomra is szeretem és sokszor hétköznap is mert mindig feldob:D egyik kedvenc illatom marad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.