Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3990 Ft

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: dinnye, maracuja, ibolya, gyöngyvirág, eper, szantálfa, pézsma

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Noyko

2019. március 24.

Nagyon szeretem az illatát, az üvegcséje különleges,de rajtam sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Szilv

2019. március 17.

12 éve mindig van belőle egy a polcon, tartós illat, nem tolakodó, de mégis édeskés, nekem találták ki:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

dniki

2019. március 13.

Páromtól kaptam karácsonyra. Tudni kell róla,hogy felettébb finnyás parfümök terén,de ezt ő is és én is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

bojti11

2018. december 9.

Ebben az árkategóriában ez a kedvenc parfümöm. Az édessége miatt Inkább téli illat. Az én bőröm tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

biju94

2018. október 21.

Kellemes illatú parfüm, Egy ideje ezt használom. Amiatt lett "kedvenc " mivel nem édes vagy fojtogató,rajtam inkább friss gyümölcsös illata van, tudok vele azonosulni. A tartóssága az valóban elég gyenge de hát ez van.a tartósabb parfümök nem ennél az árkategóriánál kezdődnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

sarahL

2018. augusztus 14.

Örök kedvenc:) nagyon tartós, nem drága és isteni illata van!

Update : ez az egyetlen parfüm eddig, amit évekig vásároltam, és el is használtam rengeteg üveggel.. Azóta mindig más parfümöt veszek, nem maradtam meg egynél az utóbbi 5-6 évben és valahogy egyik sem az én illatom. .. Lehet hogy vissza kéne térnem hozzá!? 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Örök kedvenc:) nagyon tartós, nem drága és isteni illata van!

bogyo95

2018. augusztus 10.

Favorit! :) Barátnőmnél szagoltam ezt az illatot és első fújásra szerelem lett. Azóta csak ezt használom . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Tica

2018. július 13.

Évek óta a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Évek óta a kedvenc!

rammy717

2018. május 3.

Az egyik örök kedvenc :) 3 üveggel elhasználtam már. Gyümölcsös, édes, kellemes. A legutóbbi üvegnél most azt tapasztaltam, hogy nem olyan tartós... azóta a hajamra is fújok belőle, ott valahogy jobban megmarad. Emiatt -1 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Emmanora

2018. február 25.

Nagyon jó az illata, szép az üvege, csak sajnos nem annyira tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Nagyon jó az illata, szép az üvege, csak sajnos nem annyira tartós.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.