Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3990 Ft

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: dinnye, maracuja, ibolya, gyöngyvirág, eper, szantálfa, pézsma

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5500 , Eladó: Rikki
Állapot: kb. 10-12 ml hiányzik belőle, Helyszín: Sajószentpéter, fizetés: posta, foxpost, személyes
Ár: 2900 Ft , Eladó: mpkriszta
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, Postán maradó, Foxpost

anette0118

2021. április 5.

Nosztalgiázás miatt újravásároltam, pedig megfogadtam, hogy 33 évesen már nem fogok gyümis illatú parfümöt venni.
Egy szép időszak emléke végett viszont újravettem.
És ismét beleszerettem 😃 Megfiatalít az illat, talán még picit más is rajtam, mint anno.
Nagyon szeretem. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Egy szép időszak emléke végett viszont újravettem.
Nagyon szeretem. 😊

Dea0609

2021. március 29.

Karácsonyra kaptam,de csak nemrég kezdtem el használni. Finom illata van,az elején az ibolyát érzem ki belőle,majd kicsit később a dinnyét is! Nyári parfümnek eddig szuper! Reggel kb 2 fújást teszek,és egész nap érződik rajtam! Aztán majd megnézzük,hogy ősszel és télen hogy muzsikál! Addig is 4 csillag.
Update: sajnos nekem nem jött be....Először nagyon ibolyás rajtam ,majd inkább cefre szaghoz hasonlítanám,ahogy érzem magamon...Lehet hogy az orrom csalóka, mindenki más aki érzi rajtam dicséri ... Érdekes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Csilla_Csilla

2021. január 31.

Szeretem ezt a parfümöt, de úgy alapból a Bruno Banani illatait (habár, nem feltétlen az én korosztályomnak szól már ez az illatcsalád). Páromnak is Bruno parfümje van, a Magic man. Tini koromban is Bruno parfümöm volt, Pure women talán, már nem emlékszem teljesen. Mostanában fogyott el ez az illat, de valószínűleg keresni fogok egy nőiesebb, komolyabb illatot. Ameddig használtam, szerettem és egyben nosztalgikus emlékeket is ébreszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

KergePárduc

2020. július 8.

Kendvencem :) Évek óta újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Kendvencem :) Évek óta újraveszem.

EvandEra

2020. június 30.

Nagyon tetszett ez a B.B. parfüm is, olyan kellemes nyár esti darab volt nálam. Elég tartós, a dinnye illat eleinte sok, de utóillatnak a ruhán a szantálfa marad meg, ami nálam amúgy is az egyik kedvenc. Ma már biztos nem ezt választanám de 20-25 évesen imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

veci

2020. június 19.

Tinikorom egyik kedvenc parfümje, főleg azért mert epres Cappy illatom volt tőle :D Azóta már leszoktam az ilyen édes illatokról, de aki szereti, annak mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Erikaaida

2020. március 19.

Évekkel ezelőtt használtam, akkor nagyon szerettem, vagány, fiatalos, gyümölcsös illat. Most már komolyabb parfümöket használok, de nosztalgiából vettem egyet. Jelenleg tömény eper illatot érzek, számos parfüm tesztelése után jöttem rá, hogy az eper a parfümökben nekem nagyon nem jön be. Tartósnak tartós, az üvege is tetszik, de fiataloknak való, én már ebből kinőttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

lilkatinka

2020. január 20.

Téli illat nálam. Viszonylag tartós, főleg ruhán! Kellemes, fiatalos illat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Téli illat nálam. Viszonylag tartós, főleg ruhán! Kellemes, fiatalos illat! :)

wildrose

2019. október 5.

Kifújáskor édes maracujás, aztán könnyű, lágy ibolyás, leszáradása pedig puha pézsmás és enyhén szantálos. Nem túl bonyolult és egyedi, de kellemes, viselhető illat, rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 5.

Kobold

2019. szeptember 9.

Második üveggel használom, illata kellemes, nem túl erős, mégis tartós. Fejfájós vagyok, ez nem hozza elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.