Bruno Banani

Ár:   11 299 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   11 299 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3990 Ft

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: dinnye, maracuja, ibolya, gyöngyvirág, eper, szantálfa, pézsma

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Miza123

2022. február 17.

Egyszer ajándékba kaptam egy üveggel, nagy nehezen elfogyott. Annyira erős gyümölcssös-virágos, hogy azóta sem hiányoznak az ilyen parfümök.
Nagyon tartós, nagyon erős, ha valakinek az illat bejön, nem lehet rá panasz. Én biztosan nemveszem meg magamnak még 1x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

hoya94

2022. január 10.

Én régóta ezt a parfümöt használom, vagy legalábbis mindig visszatérek rá. Nem túl édes az illata, szerintem pont jó, kellemes gyümölcsös. Sajnos kicsit tényleg hamar elillan, de én akkor is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

KonDori

2021. december 23.

Nekem nagyon bejött ez az illat, számomra inkább savanykásabb. Télen találtam rá és szívesen teszem magamra ilyenkor. Az illat sajnos nem túl tartós, de ebben az árkategóriában egyik sem az. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

szata1

2021. augusztus 16.

Jó illata van, de én nem igazán érzem semmi különlegesnek, inkább csak gyümölcsösnek. Rajtam nagyon gyenge, fújás után szinte alig érzem, órák múlva semmi, még a hajamban sem marad meg. Szerencsére ajándékba kaptam, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

anette0118

2021. április 5.

Nosztalgiázás miatt újravásároltam, pedig megfogadtam, hogy 33 évesen már nem fogok gyümis illatú parfümöt venni.
Egy szép időszak emléke végett viszont újravettem.
És ismét beleszerettem 😃 Megfiatalít az illat, talán még picit más is rajtam, mint anno.
Nagyon szeretem. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Egy szép időszak emléke végett viszont újravettem.
Nagyon szeretem. 😊

Dea0609

2021. március 29.

Karácsonyra kaptam,de csak nemrég kezdtem el használni. Finom illata van,az elején az ibolyát érzem ki belőle,majd kicsit később a dinnyét is! Nyári parfümnek eddig szuper! Reggel kb 2 fújást teszek,és egész nap érződik rajtam! Aztán majd megnézzük,hogy ősszel és télen hogy muzsikál! Addig is 4 csillag.
Update: sajnos nekem nem jött be....Először nagyon ibolyás rajtam ,majd inkább cefre szaghoz hasonlítanám,ahogy érzem magamon...Lehet hogy az orrom csalóka, mindenki más aki érzi rajtam dicséri ... Érdekes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Csilla_Csilla

2021. január 31.

Szeretem ezt a parfümöt, de úgy alapból a Bruno Banani illatait (habár, nem feltétlen az én korosztályomnak szól már ez az illatcsalád). Páromnak is Bruno parfümje van, a Magic man. Tini koromban is Bruno parfümöm volt, Pure women talán, már nem emlékszem teljesen. Mostanában fogyott el ez az illat, de valószínűleg keresni fogok egy nőiesebb, komolyabb illatot. Ameddig használtam, szerettem és egyben nosztalgikus emlékeket is ébreszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

KergePárduc

2020. július 8.

Kendvencem :) Évek óta újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Kendvencem :) Évek óta újraveszem.

EvandEra

2020. június 30.

Nagyon tetszett ez a B.B. parfüm is, olyan kellemes nyár esti darab volt nálam. Elég tartós, a dinnye illat eleinte sok, de utóillatnak a ruhán a szantálfa marad meg, ami nálam amúgy is az egyik kedvenc. Ma már biztos nem ezt választanám de 20-25 évesen imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

veci

2020. június 19.

Tinikorom egyik kedvenc parfümje, főleg azért mert epres Cappy illatom volt tőle :D Azóta már leszoktam az ilyen édes illatokról, de aki szereti, annak mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.