Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3990 Ft

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: dinnye, maracuja, ibolya, gyöngyvirág, eper, szantálfa, pézsma

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.

Erikaaida

2020. március 19.

Évekkel ezelőtt használtam, akkor nagyon szerettem, vagány, fiatalos, gyümölcsös illat. Most már komolyabb parfümöket használok, de nosztalgiából vettem egyet. Jelenleg tömény eper illatot érzek, számos parfüm tesztelése után jöttem rá, hogy az eper a parfümökben nekem nagyon nem jön be. Tartósnak tartós, az üvege is tetszik, de fiataloknak való, én már ebből kinőttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

lilkatinka

2020. január 20.

Téli illat nálam. Viszonylag tartós, főleg ruhán! Kellemes, fiatalos illat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Téli illat nálam. Viszonylag tartós, főleg ruhán! Kellemes, fiatalos illat! :)

wildrose

2019. október 5.

Kifújáskor édes maracujás, aztán könnyű, lágy ibolyás, leszáradása pedig puha pézsmás és enyhén szantálos. Nem túl bonyolult és egyedi, de kellemes, viselhető illat, rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 5.

Kobold

2019. szeptember 9.

Második üveggel használom, illata kellemes, nem túl erős, mégis tartós. Fejfájós vagyok, ez nem hozza elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Noyko

2019. március 24.

Nagyon szeretem az illatát, az üvegcséje különleges,de rajtam sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Szilv

2019. március 17.

12 éve mindig van belőle egy a polcon, tartós illat, nem tolakodó, de mégis édeskés, nekem találták ki:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

dniki

2019. március 13.

Páromtól kaptam karácsonyra. Tudni kell róla,hogy felettébb finnyás parfümök terén,de ezt ő is és én is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

bojti11

2018. december 9.

Ebben az árkategóriában ez a kedvenc parfümöm. Az édessége miatt Inkább téli illat. Az én bőröm tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

biju94

2018. október 21.

Kellemes illatú parfüm, Egy ideje ezt használom. Amiatt lett "kedvenc " mivel nem édes vagy fojtogató,rajtam inkább friss gyümölcsös illata van, tudok vele azonosulni. A tartóssága az valóban elég gyenge de hát ez van.a tartósabb parfümök nem ennél az árkategóriánál kezdődnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

sarahL

2018. augusztus 14.

Örök kedvenc:) nagyon tartós, nem drága és isteni illata van!

Update : ez az egyetlen parfüm eddig, amit évekig vásároltam, és el is használtam rengeteg üveggel.. Azóta mindig más parfümöt veszek, nem maradtam meg egynél az utóbbi 5-6 évben és valahogy egyik sem az én illatom. .. Lehet hogy vissza kéne térnem hozzá!? 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Örök kedvenc:) nagyon tartós, nem drága és isteni illata van!

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.