Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml

Fejjegyek: vízililiom, narancs, borostyán

Szívjegyek: frézia, gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3000 , Eladó: fruzzs
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp, foxpost/postán maradó
Bruno Banani Woman EDT 40/35 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: chiba
Állapot: Használt , Helyszín: Békéscsaba , fizetés: Posta vagy foxpost

eveartstar

2020. május 20.

Az úgy volt hogy a párom megérezte valakin a Gucci Rush-t...és mondta, hogy nagyon tetszik neki ez az illat..erre kértem ezt a másolatát karácsonyra... :D..mondom így elfújkálni naponta, hogy érezze rajtam, tökeletes lesz.
Hát..én csak ilyen rágógumiszagot érzek, ő meg követ mint a kiskutya... :D ennyit az 5 csillagról..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 20.

Dea0609

2020. május 20.

A volt barátom édesanyján éreztem először. Nagyon finom,tartós illat. Télen szoktam használni,mert nekem kicsit "nehéz illat".Ha elfogy,biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Cynthia99

2020. február 23.

Imádom az illatát, pénztárcabarát és nagyon tartós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Imádom az illatát, pénztárcabarát és nagyon tartós parfüm.

eszterlánc

2020. január 31.

Ajándékba kaptam, kicsit fura volt először de hamar megszoktam. Elég tartós illat, nem kell naponta többször fújni. Férfi illatban a fekete a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

silence

2020. január 11.

Most biztos sokan utálni fognak, ha leírom az őszinte véleményemet, de nem fogom szépíteni, amit érzek.....
Számomra, ha ranglistát kellene állítani a “legellenszenvesebb parfüm” kategóriában, akkor ez a parfüm lenne a dobogós első helyezett!
Sajnos már a megjelenése óta (2001) ismerem, egy barátnőm használta annak idején (akit szerettem és sok szép közös emlékünk is van - tehát nem rossz emlékhez kötöm az illatot).
Mindig túllocsolta magát szegénykém ezzel a parfümmel, én meg szabályosan émelyegtem tőle!
Szerencsére neki sem lett kedvence, mert nem vette újra a parfümöt....
Azóta is több ismerősön éreztem már, és nekem ezzel van olyan élményem, mint sokaknak a LVEB-el..... ha egy zsúfolt metrókocsiban megcsap az “illata”, szabályosan kiugranék a száguldó metróból!
A kiskaput az tette be, amikor a napokban beléptem a közeli kisboltba, és a hatvan-pár éves eladónő (szerintem abszolút nem az ő korához illik!!!) ezzel volt befújva. Rettenetesen visszataszító, erős és tolakodó illata az egész boltot bejárta.... mit ne mondjak, sietve távoztam és azóta sem vagyok hajlandó abba a boltba menni!
Persze ízlések és pofonok..... mindenkinek más az ízlése, ezzel nincs semmi baj!
De ez egy nagyon erős és tolakodó illat, így azt tanácsolnám annak, aki szereti: mértékkel tegye, mert lehet, hogy neki gyorsan hozzászokik az orra, viszont a környezetének irritáló lehet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Szerencsére neki sem lett kedvence, mert nem vette újra a parfümöt....

kissagi19

2020. január 11.

Birtokoltam egy ideig, próbáltam megszokni. Nem ment....
Rajtam nagyon füstössé vált az illata, így elajándékoztam. Valószínűleg nem az én bőrkémiámhoz való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Birtokoltam egy ideig, próbáltam megszokni. Nem ment....

ZsuzsikaKL

2020. január 10.

Nekem nagyon bejött. Az egyik legtartòsabb parfüm! Tavaszi-nyári illatnak mondanám. Könnyed, fiatalos, friss. Sokszor van akciòba fèláron, én akkor szerzem be mindig! Ritka ennyi pénzért a nagy hatòsugarù, tartòs parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Ivy1986

2020. január 6.

Imádom ezt a Brunot. De viszont mint ha már nem maradna fent annyi ideig. Aztán lehet megszokta az orrom nemtudom. Próbáltam a sötét liláját is. Nekem ő is ugy tünt mint ha valami olcsó fajta lenne. Ugy hogy már nem igazán esik rá a választasom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

account001

2019. december 27.

A tesztert kifújva is csodálatos illata volt, a bevásárlást követően is megmaradt, de már enyhébben.
Gondoltam nem baj, még sem egy 20-30 ezres parfüm, ennyi belefér. Sajnos az elkövetkező 2-3 órában teljesen megszűnt az illata.
Maga az illat nrm tolakodó, nekem púderes, letisztult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Maga az illat nrm tolakodó, nekem púderes, letisztult.

D3tti

2019. november 20.

Imádom, az én illatom, megjelenése óta mindig tartok egyet belőle. Kellemes, nem tolakodó, és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)