Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml

Fejjegyek: vízililiom, narancs, borostyán

Szívjegyek: frézia, gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Bruno Banani Woman EDT 40ml
Ár: 4200Ft+ ajándék , Eladó: Kittus89
Állapot: új, párszor próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként postázás, vagy személyes átbétel
Bruno Banani Woman EDT 40ml
Ár: 3800 , Eladó: fbettus
Állapot: teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy foxpost
D3tti

2019. november 20.

Imádom, az én illatom, megjelenése óta mindig tartok egyet belőle. Kellemes, nem tolakodó, és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

pirospipacsocska

2019. november 15.

Sajnos nekem ez az illat nagyon nem jön be!Valamiért az én bőrömön egy erős,szúrós férfias illattá változik.Sehol a virágok,sehol a púderesség!Úgyhogy a csillag csak az üvegnek jár!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Adrienn1024

2019. október 25.

Nagyon szeretem őt is:-)Naomihoz hasonlóan, frissesség, gondtalanság érzését kelti amikor magamra fújom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

lillak

2019. október 19.

Glamour-napokon szereztem be, azóta le sem lehet vakarni rólam :) Nagyon tetszik ez az édeskés, különleges illat és szerintem kifejezetten tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

kocosfox

2019. július 11.

Szerintem egy igazán megosztó illat, valaki nagyon szereti, valaki pedig egyenesen öklendezik tőle. Nekem nem is édes, inkább az erősen pézsmás jellege tűnik fel először. Én speciel szerettem, mert szerintem nagyon nem tucat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Lilu003

2019. június 1.

Még diákként volt ilyen parfümöm, különösebb hatással nem volt rám. Édes, de nem tömény, nőies, könnyed kis illat. Nem túl intenzív,és a tartóssága sem a legjobb, viszont az ára elég kedvező. Hétköznapra diszkrét illatfelhőnek kiváló, nem harsány, de nem is túl eredeti parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Szandi1199

2019. május 28.

Évek óta ezt használom, a kedvencem. Finom púderes illat, kedvező ár. Megvettem több drága, márkás parfümöt (Dior,Nina Ricci,Lancome ), de sajnos egyik sem vált be, mind túl intenzív volt nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

LogNiki

2019. május 26.

Igazi különlegesség. Nagyon tartós illat! Egyszerűen imádom. Nagyon sokan megjegyezték rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

fbrigi

2019. május 19.

Nőies kis illat, tartós, árban is jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Nőies kis illat, tartós, árban is jó

mellcsiii

2019. április 21.

Valószínűleg többször is megszagoltam a teszterről ezt az illatot a DM-ekben, Rossmannokban (főleg Glamour napokon:D), de sosem fogott meg. Aztán most is ráfújtam a kezemre, de még egy ideig ott maradtam és a pénztárnál csapott meg az illata. Mindvégig csak az alkoholt éreztem eddig, ahogy a teszterek nem a legjobb minőségűek az üzletekben... de így, hogy hagytam időt neki, rájöttem, hogy eszméletlen jó az illata. Nagyon örülök neki, mert így a Black Oplium Floral Shock-ját cseréli, így a pénztárcám is fellélegzik kicsit :D
Egyébként tényleg egy édes, de nem túl tömény, finoman púderes illatról van szól, ami ráadásul elég tartós is - nekem az egész napot kibírja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)