Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml

Fejjegyek: vízililiom, narancs, borostyán

Szívjegyek: frézia, gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Bruno Banani Woman EDT 40 ml
Ár: 3900 Ft + posta (40ml) , Eladó: Kittus89
Állapot: új, párszor próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként vagy foxpost
Ár: 2500 , Eladó: miko02
Állapot: Több, mint a fele megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvátel, előreutalás után Foxposttal küldöm

Zsedit

2021. május 1.

Ez tipikusan az a parfüm, ami nem azt tükrözi kivülrő, amit bent tartogat. Nem szeretem az édes, gyümölcsös illatokat, ezért sokáig nem is szagoltam meg ezt a rózsaszín üveges, Women névre hallagató darabot... Pedig egyáltalán nem rózsaszín az illat. Rajtam már kifújáskor is erőteljesen érzik a borostyán, s végig marad is, ami ad egy masculin hatást neki, de mégis, így is nőies karaktere tud maradni. Nem csajos, inkább egy határozott nő illata. Tartóssága csak plusz pont, ha azt nézzük, hogy mennyire kedvező áron lehet hozzájutni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

Pappetra99

2020. december 18.

Régebben szemezgettem vele, aztán pedig megkaptam ajándékba.
Nekem eleinte nagyon erős volt az illata és nem voltam benne biztos, hogy tudok vele azonosulni. Ahogyan egyre többet használtam nagyon megszerettem ezt a "tolakodó" illatot. Párom imádta rajtam, és én is magamon, mert tartós.
Azóta váltottam már, de egyszer még majd biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Régebben szemezgettem vele, aztán pedig megkaptam ajándékba.
Azóta váltottam már, de egyszer még majd biztos újra veszem.

Frufru3

2020. november 5.

Nem tudom, jó helyre írom-e. Egy barátomon éreztem meg, és azt hittem Chanel Mademoiselle-t hord, meg is lepődtem. Ennek a nevét mondta, de nem tudom, hogy ez vagy az Intense verzió lehetett. Nagyon kellemes, nőies illat volt kívülről és csak azt nem értettem, amíg nem tudtam, mi ez, hogy miért nem érzem benne azt a szúrósságot, amit néha kiérzek a CM-ből és annak másolataiból. Most már értem. Akárhogy is van az illat, a vanília alap ad neki egy kellemességet, legalábbis kívülről. Eddig csak utánzatát teszteltem magamon (ami elég jól sikerült), kicsit édes, de azt hiszem tetszik.
Mondjuk az illatjegyeket elnézve az én ízlésem :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Mondjuk az illatjegyeket elnézve az én ízlésem :).

miko02

2020. augusztus 7.

Ajándékba kaptam, magamnak biztos sosem venném meg. Nem rossz, de nem az én stílusom.
Nekem elég édeskés kifújás után, utána meg mintha férfiparfümre száradná magát... Szóval inkább akkor használom, ha otthon ülök, ha elfogy nem veszem újra - és remélem nem is kapok. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

eveartstar

2020. július 4.

Tökéletes Gucci Rush másolat, a párom miatt vettem meg, imádja rajtam én meg közben meg is szoktam ezt az illatot, nagyon szeretem ahogy a ruhámba beivódik.. :)

Azt mondja pont olyan illata van a parfümnek rajtam, mint annak az eladónak akin megérezte...én kerdeztem meg csajt hogy mit visel, mondta hogy Gucci Rush. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 4.

EvandEra

2020. június 30.

Eleinte furcsának találtam, kifejezetten férfiasnak, mint az össze B.B. parfümöt, de idővel rájöttem mennyire tetszik. Azóta "kinőttem" az illatából, de szívesen gondolok vissza arra az időszakra amikor ilyen vagány illattal futkostam. Elég tartós. Ma már kissé nehéz illatnak érzem, nekem túl erősen gyümis szívjegyek vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Isteni illata van nem tolakodo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Isteni illata van nem tolakodo.

Dea0609

2020. május 20.

A volt barátom édesanyján éreztem először. Nagyon finom,tartós illat. Télen szoktam használni,mert nekem kicsit "nehéz illat".Ha elfogy,biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Cynthia99

2020. február 23.

Imádom az illatát, pénztárcabarát és nagyon tartós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Imádom az illatát, pénztárcabarát és nagyon tartós parfüm.

eszterlánc

2020. január 31.

Ajándékba kaptam, kicsit fura volt először de hamar megszoktam. Elég tartós illat, nem kell naponta többször fújni. Férfi illatban a fekete a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)