Bruno Banani

Ár:   11 299 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   11 299 Ft

Fejjegyek: vízililiom, narancs, borostyán

Szívjegyek: frézia, gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 4500 , Eladó: Ancsi9004
Állapot: 2-3x fújtam belőle, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Foxpost/packeta előre utalás után, személyesen Kaposváron átvehető
3500.-/ db Bruno Banani Woman EDT
Ár: 3500.-/ db , Eladó: Pirosarany
Állapot: Lásd kép :teszter !!!! , Helyszín: --, fizetés: Csak postán maradóval küldöm :1350.-

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

p.barbi

2024. július 12.

Kb. 15 éve mindig van belőle itthon. Nem tudom hány üveggel használtam el. Ha nincs kedvem erősebb illathoz, mindig ehhez nyúlok. Nagyon sokszor megdicsérték az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 12.

NatureBeauty

2023. november 10.

Sokszor újraveszem. Púdereseknek és elegánsnak érzem. Olyan illat, ami egyértelműen felismerhető. Hétköznapokra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 10.

Mahakala

2023. szeptember 24.

Van az az illat amit akkor viselsz amikor egy borongòs őszi dèlutànon elindulsz egyedül sètàlni hogy mèlyen a lelkedbe tekints. Akkor nem kell az èdes, hanem egy mélységes, fàs, egyedi illat ami a lelkedről mesèl. Ès vannak a hètköznapokbiztonsàgos, jòl viselhető illatai, amikor sok emberrel talàlkozol ès nem akarod őket fejbecsapni valami extrèmmel, na ez pont erre jó. Kellemes èdeskès de mègsem jellegtelen, jòl összerakott, komfort illat. Sok fèrfi ismerősöm is kedveli. Nem egy nagyàgyù, de nem is az a dolga ilyen àrfekvèsben. Egy jò nègyest megèrdemel, hiszen annyi ève van a piacon ès mègsem lett sem öreges, sem unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

Leander

2023. február 26.

Ritkán használok ilyen kommerszebb illatokat, de ez nagyon bejött. Valami újsághoz volt csomagolva minta és nagyon megtetszett. Tartós is, nem túl erős, de markáns. Mindenképpen újravevős, pláne ha épp egy kicsit spórolnék és nincs kedvem ennek a többszörösét parfümre költeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 26.

Naomi26

2022. november 28.

Most vettem egy Joy magazint, 🎁 parfüm tollként van benne az illat. Már három órája szagolgatom, érzem magamon a gyöngyvirágot meg még valamit amitől szúrós borotválkozás utáni arcszesz illatos van.Sehol a vanília sehol a krémes púder illat . Csalódtam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 28.

noricza

2022. július 5.

Alapvetően nem rossz illat. Kicsit édes, kicsit tömény, kicsit fanyar, de sajnos rajtam kis idő után csak fanyar :( Ettől eltekintve nem egy rossz konstrukció, másokon szeretem (persze csak akkor ha valakin jól működik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

hollieme

2022. április 10.

nagyon szeretem az illatát, és ráadásul még tartós is! :)
2022 update: azóta is a kedvenc parfümöm, mindig újravásárolom. megunhatatlan az illata, tartós, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

nagyon szeretem az illatát, és ráadásul még tartós is! :)

OroszBeus

2022. március 6.

A férjemtől kaptam ajándékba, mert ez a kedvenc illata. Nem hiszem hogy én megvettem volna, de minél többet használtam annál jobban tetszett. Szerintem egy nagyon különleges parfüm és mostmár az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 6.

zsofi02

2022. január 1.

Szerintem nagyon semmilyen. Ajándékba kaptam, itthonra elhasználom, de nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 1.

nani8419

2021. november 19.

Első nap mikor megszagoltam nagyon-nagyon erős virágillatnak éreztem, fojtogató és fejfájós volt számomra. Aztán eltelt pár nap és úgy döntöttem teszek egy próbát nem otthon a 4 fal között, hanem reggel munkába indulás előtt. És bejött. Az utazás alatt szépen elült, simult és most úgy érzem körülleng a bájos finom virágillat. Abszolút nőies, jól érzem magam a bőrömben tőle! Még próbálgatom, elsőre nem lett szerelem, de azért el fogom tudni használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.