Bruno Banani

Ár:   11 299 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   11 299 Ft

Fejjegyek: vízililiom, narancs, borostyán

Szívjegyek: frézia, gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1800 Ft + posta , Eladó: LathatatlanOzike
Állapot: 20 ml / kép, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Ár: 2000 , Eladó: miko02
Állapot: Kb. 15 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előreutalás

hollieme

2022. április 10.

nagyon szeretem az illatát, és ráadásul még tartós is! :)
2022 update: azóta is a kedvenc parfümöm, mindig újravásárolom. megunhatatlan az illata, tartós, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

nagyon szeretem az illatát, és ráadásul még tartós is! :)

OroszBeus

2022. március 6.

A férjemtől kaptam ajándékba, mert ez a kedvenc illata. Nem hiszem hogy én megvettem volna, de minél többet használtam annál jobban tetszett. Szerintem egy nagyon különleges parfüm és mostmár az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

zsofi02

2022. január 1.

Szerintem nagyon semmilyen. Ajándékba kaptam, itthonra elhasználom, de nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 1.

nani8419

2021. november 19.

Első nap mikor megszagoltam nagyon-nagyon erős virágillatnak éreztem, fojtogató és fejfájós volt számomra. Aztán eltelt pár nap és úgy döntöttem teszek egy próbát nem otthon a 4 fal között, hanem reggel munkába indulás előtt. És bejött. Az utazás alatt szépen elült, simult és most úgy érzem körülleng a bájos finom virágillat. Abszolút nőies, jól érzem magam a bőrömben tőle! Még próbálgatom, elsőre nem lett szerelem, de azért el fogom tudni használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

cestlafcknvie

2021. július 14.

Ajándékba kaptam a Womant, én nem vettem volna meg magamnak, valahogy az ilyen tiszta virágillatok nekem nem jönnek be. És ennek bizony elsőre tömény virágillata van. Kifújáskor számomra szúrós, de ez hamar elül, és onnantól szépen simul az illat, kicsit szappanos, vaníliás, virágos, abszulút visszafogott, szolid nőies.
Két problémám van vele.
Az egyik, hogy egyáltalán nem tartós, olyan fél, max egy órát adok neki, amíg él az illat.
A másik az, hogy a finomsága ellenére sajnos nem egy olyan illat ami körülleng, szerintem rajtam kívül senki nem érzi. Engem ez rettentően zavar, szeretem érezni az illatomat.
Elhasználom, mert hétköznapokra el lehet fújkállni, de nem passzol hozzám, és nem egy meggyőző alakítás, tényleg percek alatt elmegy az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

Két problémám van vele.

Eli_13

2021. június 28.

Nagyon kellemes illat, különleges de nem közönséges. Sokáig érzem, az én bőrömmel jól harmonizál. Mindennapi használatra is tökéletes. Az üvegét imádom és az ára, főleg ha elcsípsz egy kis akciót nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Bridge29

2021. május 25.

Ez egy nagyon kellemes kis tavaszi nyári szolid kis illat. Üvege nagyon illik hozzá , frissítő gyümölcsös virágos illatocska. Tartóssága közepes. Sztem korosztálytól függetlenül bárki használhatja. Irodabarát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Zsedit

2021. május 1.

Ez tipikusan az a parfüm, ami nem azt tükrözi kivülrő, amit bent tartogat. Nem szeretem az édes, gyümölcsös illatokat, ezért sokáig nem is szagoltam meg ezt a rózsaszín üveges, Women névre hallagató darabot... Pedig egyáltalán nem rózsaszín az illat. Rajtam már kifújáskor is erőteljesen érzik a borostyán, s végig marad is, ami ad egy masculin hatást neki, de mégis, így is nőies karaktere tud maradni. Nem csajos, inkább egy határozott nő illata. Tartóssága csak plusz pont, ha azt nézzük, hogy mennyire kedvező áron lehet hozzájutni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

Pappetra99

2020. december 18.

Régebben szemezgettem vele, aztán pedig megkaptam ajándékba.
Nekem eleinte nagyon erős volt az illata és nem voltam benne biztos, hogy tudok vele azonosulni. Ahogyan egyre többet használtam nagyon megszerettem ezt a "tolakodó" illatot. Párom imádta rajtam, és én is magamon, mert tartós.
Azóta váltottam már, de egyszer még majd biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Régebben szemezgettem vele, aztán pedig megkaptam ajándékba.
Azóta váltottam már, de egyszer még majd biztos újra veszem.

Frufru3

2020. november 5.

Nem tudom, jó helyre írom-e. Egy barátomon éreztem meg, és azt hittem Chanel Mademoiselle-t hord, meg is lepődtem. Ennek a nevét mondta, de nem tudom, hogy ez vagy az Intense verzió lehetett. Nagyon kellemes, nőies illat volt kívülről és csak azt nem értettem, amíg nem tudtam, mi ez, hogy miért nem érzem benne azt a szúrósságot, amit néha kiérzek a CM-ből és annak másolataiból. Most már értem. Akárhogy is van az illat, a vanília alap ad neki egy kellemességet, legalábbis kívülről. Eddig csak utánzatát teszteltem magamon (ami elég jól sikerült), kicsit édes, de azt hiszem tetszik.
Mondjuk az illatjegyeket elnézve az én ízlésem :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Mondjuk az illatjegyeket elnézve az én ízlésem :).

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.