Bübchen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Gluténnel és kamillával.

Wey1122

2016. február 13.

16 éve mikor a lányom született akkor vettem először neki ezeket a termékeket akkor még csak baba boltba lehetett kapni.Aztán mikor pár éves lett áttértünk olcsóbb samponra.Aztán valahogy ki is ment a tudatomból. Mikor 3 éve Németországba költöztünk itt láttam újra meg és azóta is töretlen a szerelem.Én az Elseve Fibralogy samponnal használom keverve így még másnap is vállalható a gyorsan zsírosodó hajam!
Van egy fehér perzsa kandúr macskánk aki szeret fürdeni na nála is jól bevált nem irritálja a bőrét amúgy csak félévente fürdetem , de ő kegyelme gyakrabban is megtenné! Harmadszorra Zoeva ecseteim tisztitására használom szép fehérek lesznek ! Ez a termék amit még jópárszor újra fogok venni! Nem kérdés csillagos ötös !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

puderecset

2016. január 7.

Magamnak vettem érzékeny fejbőrre, de sajnos nem vált be. Tapad a hajam, gubancolódik a mosáskor, alig tudom rendesen megmosni vele. Mivel gyerekeknek van, így nem pontozom nagyon le, de felnőtteknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

laural

2015. december 28.

Az ovis gyermekem haját mosom ezzel, illat alapján választottam az egyik bababoltban. Az ő haja nagyon szép, könnyű és fényes lesz hajmosás után, ezért én is kipróbáltam, de nekem sajnos nem vált be. Össze-vissza szállt és gubancolódott tőle a hajam, fényesebb viszont nem lett. Hiába, nem vagyok már négyéves. Kisbabának én sem mosnám a haját ezzel, de a nagyobbacskáknak szerintem megfelelő. Az illata, mint már említettem nagyon tetszik, és nálunk heti 1 használat mellett irritációt sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

kincsö

2014. december 8.

Àllandóan sampont keresek,mert a lànyomnak ėrdekes módon mindegyik tépi,húzza a hajàt.na ez sem jött be sajnos:/ azt tudni kell h itt Németorszàgban nincs túl nagy vàlaszték.Bübchen,Hipp és ennyi kb.Ha Nivea vagy Johnsons kell ami a Magyar Dm ill.Rossmannban àllandó termék itt nincs.De visszatérve...Nem vagyok ettöl sem elàjulva..illat miatt kap 3 csillsgot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

hajasbaba

2013. április 2.

A boltban ezt kaptam le, mert gondoltam német és még babasampon is, így csak jó lehet, ráadásul 400ml. Tényleg szép lett a hajam, nagyon dús, mindenki észrevette már. Nem szárít, még balzsamot sem használtam utána. Az illata mennyei. Sajnos abba a hibába estem, hogy nem néztem meg a boltban az összetevőit mert siettem, itthon vettem észre, hogy milyen csúnya egy babasamponhoz képest...én biztosan nem mernék vele gyereket mosni. Nem fogom újra venni, szebb összetevőjű sampont keresek, ilyen hatással, mert az tényleg jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract