Burberry

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 3.

Ár:   16 490 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Igazán különleges kampány keretében mutatták be a The Body parfümöt, mely hihetetlenül sikeres is lett. Ennek folytatásaként idén tavasszal a Burberry Body Tender-t köszönthetjük. A parfüm csomagolása hasonlít a már ismert Body üvegcsére, most azonban egy pasztell rózsaszín árnyalatot kapunk. Maga az illat természetes, nem hivalkodó, virágos és gyümölcsös jegyek keverednek benne, mint az alma, a citrom, a jázmin, a pézsma és a szantálfa.

Illatcsalád: Ciprusos-Gyümölcsös

• Fejjegyek: citrom, alma, barack,
  • Szívjegyek: rózsa, tea, jázmin, szantálfa
  • Alap: vanília, cashmeran fa, pézsma, ámbra

bnory

2020. december 1.

Ez amolyan hirtelen és mindent elsöprő szerelem volt. Tudjátok az a szerelem, ami aztán néhány hónap múlva kiderül, hogy nagyobb volt a füstje, mint a lángja. :D Komolyan nem tudom eldönteni, hogy az én szaglásom változott meg, vagy ilyen gyorsan kiégeti magát ez az illat, de dög unalmassá vált kb 1 év alatt, véletlenül sem venném újra. Rajtam semmi barack és alma, csak tömény jázmin, háttérben egy kis rózsa. Tartósnak tartós. Érdekes mert ruhán még szeretem, az utolsó cseppeket oda fogom elfújni, de bőrön már nagyon szúrós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Misa

2020. augusztus 24.

2017-ben vettem meg először, és most újra, a nagy kiszerelést. Most talán még jobban tetszik, mint 3 évvel ezelőtt, azt hiszem, ez az a nyári parfüm, amit keresgéltem az utóbbi hónapokban.
Hogy a szubjektív, ízlés kérdése jellegű dolgokon kívül mást is írjak róla:
- gyönyörű az üvege, és egészen különleges. Szó szerint kilóg a többi parfümöm közül. :D A tárolása nem egyszerű, a 75 ml-es üveg nem fér el azon a polcon, ahol a többiek, de a csomagolás így is tapsot érdemel. Még a papírdoboza is. A szín és az üveg formatervezése tökéletesen illik az illathoz.
- a masszív és szép csomagolás mellett arra is figyeltek, hogy jól és stabilan záródjon, és az adagolófej megbízhatóan működjön.
- az illat maga "szépen kopik", nem alakul át jelentősen az idő múlásával. Amit kevésbé szeretek, az az, hogy viszonylag rövid idő alatt veszít az intenzitásából, de hát EDT és nem EDP, úgyhogy ezt továbbra is bocsánatos bűnnek tartom.
- bőrön és ruhán is jól viselkedik, a hajamban (tarkóra fújva) napokig megmarad.
- ami az illat jellegét illeti, nekem a virágos és gyümölcsös kellemes keveréke. Van benne valami, ami megakadályozza, hogy túl édes vagy túl púderes legyen, és frissé teszi, de nem egy nyers vagy karcos illat egyáltalán.
Örülök, hogy újra megvettem, szerintem amíg gyártják, a kollekcióm része marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Hogy a szubjektív, ízlés kérdése jellegű dolgokon kívül mást is írjak róla:
Örülök, hogy újra megvettem, szerintem amíg gyártják, a kollekcióm része marad.

panelli

2020. február 1.

Nagyon nagy pozitív rácsodálkozással indult a kapcsolatunk. Kifejezetten "tárgyalós", nem túl intenzív, elegáns illatot kerestem és úgy tűnt, megtaláltam. Nem tolakodó, nem pacsuli, nem vattacukor, nem túl púderes-visszafogottan nőies. A tartósságával akadtak gondjaim, így néha újra kellett fújjam. Egy hosszabb utazás alkalmával is ez történt - és konkrétan rosszul lettem az illatától. Máig nem tudom, mi történt (több embertől hallottam egyébként hasonlót, roppant különös), de én azóta messziről elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 1.

Leslie

2020. január 25.

Mivel kaptam egy ajándékkártyát egy drogériába, elhatároztam, hogy megkeresem a 'nagy ő ' illatot. Kb. 100 parfümöt szagoltam végig (jegyzeteltem), mire ezt kiválasztottam. Ha időnként elfeledkezem róla, és utána újból előveszem, mindig meglep a frissessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

Qwerty

2019. szeptember 4.

Átkozott rózsa. A rózsából is az undorító mézes illatú fajta, még csak nem is a teás illatú. Ez rajtam semmi más. Pillanatokra előbukkan a citromos gyümölcsös illat, de a rózsa mindent agyonnyom. Miéééért? Annyira jó kis illat lenne ez, ha bármelyik másik összetevője is szóhoz jutna, még a szúróssággal is kibékülnék, ha lenne, annyira szeretném azt érezni, amit itt a legtöbben...
Le kell mossam, hogy a Bb-kre jellemző édes-fűszeres-krémes alap érezhető legyen, de még abban is ott a rózsa.
Várok vele még egy kicsit: hűvösebb idő, öregedés, a szaglásom változása, rózsadögvész...mittomén. Egyelőre elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Ferita

2019. augusztus 9.

Megfogadtam,hogy egy ideig nem veszek új parfümöt,mert az a rengeteget meg kéne kísérelni elfogyasztani,ami már van...Erre nem ott figyelt kiárusításban a Rossmann polcán? Esküszöm nem akartam megvenni,de mire észrevettem a férjem már be is tette a kosárba. :)
Már jó ideje gondolkodtam,hogy egy kisebb üveget veszek,mert az illat az nagyon tetszik.Minden illatjegy felismerhető benne,szépen egyesével bontakozik ki.Nagyon nőies,finom,tiszta illat.Legszívesebben fürödnék benne. :) Sajnos rólam hamar elillan,de ilyen az én kémiám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Timi8

2019. július 21.

Update: Ez lett a másik nyári kedvencem! Előszeretettel fùjkálom és elégedetten illatolgatom magamon napközben is, merthogy Ő aztán folyamatosan jelzi az ottlétét. Igazán klassz kis darab! Őt is a piacra dobását követően viszonylag sokára teszteltem, de azonnal meggyőzött. Mindent tud egyébként amit akár egy signature-illatnak tudnia kell. Akkora lett a szerelem, h.bátran ki merem jelenteni, amint fogyòban az üvegcsém, rohanni fogok ùjravenni. Olyan nem létezhet, h.ebből nekem ne legyen itthon! A sajátom innen a KM-ről valò, de pl.a DM-ben is láttam már nagyon-nagyon olcsòn. A kedvező árfekvése csak hab a tortán merthogy ennek ellenére számomra egy kifejezetten igényesnek, jò minőségűnek (mondhatjuk ìgy: drágának) hatò illat. Sztem nagyon finiiiii 😋
Stìlusában még mindìg Miss Dior edt-feeling az asszociáciòm.

Nekem ez most nagyon bejön!!!
Hasonlònak érzem az edp-hez és az edt-hez is de valahogy ez tetszik leginkább a Body-sorozatbòl. Nagyon érdekes illat egyébként, korábban ilyet csak Tommy Girl Cologne ill.a Chloé See By Chloé produkáltak rajtam, azokban is az alma illetve almafa volt felelős azért az érdekes illatjegyért amit ebbe is beleérzek. Gyümis-fás illat, kristálytiszta, elegáns. Számomra inkább tavaszi-nyári. Amin meglepődtem, h.kiemelkedő a tartòssága! Nem semmi de tényleg. (Már-már tùlzò...holott kifùjáskor a light-os alkoholos jelleg nem volt tùl bizalomgerjesztő de kb.3 másodperc alatt előbùjik a tökéletes, tartòs parfümillat.)
Ugyanolyan határozott és stìlusos illat mint a Miss Dior (2013) edT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Stìlusában még mindìg Miss Dior edt-feeling az asszociáciòm.

Nekem ez most nagyon bejön!!!
Ugyanolyan határozott és stìlusos illat mint a Miss Dior (2013) edT.

Aquariusgirl

2019. július 17.

Csajok, ha valakit érdekel a 60 ml-s most 6.500,-Ft a Rossmann-ban!!!
Szóval az úúúúúúúúúúúúúúúúúgy volt, hogy az alábbi véleményem megváltozott.....................van ilyen :-)
Már többször eszembe jutott, hogy nem is volt ez olyan semmilyenke, mégis jó lenne újra, ha egymáséi lennénk. És erre ma ott kacsingatott a polcról, persze, hogy jött velem, most itt szaglászom a kezem és örülök. És 5 csillag :-) Friss, nyári/tavaszi kellett újra.
2014. április 17.
Az egyetlen Body, ami nekem tetszik. Az csomagolása szerintem telitalálat. Fél év vágyakozás után megvettem. És beigazolódott, h illatot akkor kell vennem, ha első illatolásra szerelmes leszek. (A másik nagy bölcsesség by Me: gyereket akkor kell szülni, amikor egy nő a nap 24 órájában vágyik egy baby-re :-)) Szóval, cuki kis illatka, ez a fű dolog is jó, de nekem egy kicsit túl szolid. És nem érzem tartósnak sem igazán.. Úgy érzem egynyári szerelem lesz miénk. Halovány kellemes emlékkel fog búcsúzni tőlem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

Csajok, ha valakit érdekel a 60 ml-s most 6.500,-Ft a Rossmann-ban!!!
2014. április 17.

Plusskutya

2019. június 2.

Összenőttünk.
Egy olyan parfüm, amit "vakon" vettem és mégis tökéletes..
A Body anyaillat megvan, használom, szeretem.
A Body Tender visszautasíthatatlan áron árválkodott egy R drogériában, ahol viszonylag ritkábbak a teszterek, és ehhez sem volt.
De túl sok forintot nem kockáztattam, megvettem.
Azóta elválaszthatatlan tőlem. Az első olyan parfümöm, amit teljesen elhasználtam, és már előtte újravettem!
Szeretem a tisztaságillatát, érzem benne azt a bizonyos apró csavart, amit minden parfümben keresek.
Nem tolakodó, nem csíkhúzó, nem pasimágnes, hanem egy visszafogott, igényes illlat.
Bőrközelben tartós, az esti zuhanyzáskor még érzem a reggeli fújás maradványait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

Összenőttünk.
Egy olyan parfüm, amit "vakon" vettem és mégis tökéletes..
A Body anyaillat megvan, használom, szeretem.
De túl sok forintot nem kockáztattam, megvettem.

erda74

2019. május 31.

A Body-t nagyon szeretem, azt hittem, a Tendert még nála is jobban fogom. Az az igazság, hogy a Tenderből épp az hiányzik, ami a Body-ban megfogott. "Zöldebb", érzem benne a citromot, és a teát is, pici köze van az anyához, de ez az alma messze esett a fájától. Nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)