Burberry

Ár:   9540-12 560 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   9540-12 560 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 1.000,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
Ár: 6500 postával , Eladó: Kyttana88
Állapot: 30ml pár fújás hiány, Helyszín: Baja, fizetés: Posta
Ferita

2019. augusztus 14.

Nagyon rákattantam most a Burberry Brit sorozatra. Egy ideje terveztem megvenni az Edp-t,de mindig mást választottam. Most,hogy közeledik az ősz/tél ismét eszembe jutott. Rajtam akkor a legfinomabb,nyáron túl sok. A mandula és a vanília két kedvec illatom egy téli parfümben.
Jöhet a hideg! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Jöhet a hideg! 🙂

dorottya96

2019. augusztus 9.

Egy londoni szobatársamnak volt az illata, szóval ha csak meglátom valahol, egyből ő ugrik be. Igazán kis kellemes, komfortos illat. Nem túl sok, nem túl kevés - olyan i-re a pont hatása van. Szerintem bármelyik évszakban viselhető. Ajándéknak is tökéletes lehet-nem hinném, hogy ezzel az illattal bárki mellé tudna nyúlni. Ráadásul teljesen kortalannak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

random

2019. május 1.

hát, megvettem az edt verzió után az edp-t is végülis, elképesztően akciósan, egyből a 100 milist (ez még a régi, szögletes csomagolás, mint a képen). az edt-hez képest az illatban nagy különbség nincs, mintha egy csöppet tonkababosabb, édesebb lenne, egy picit "inkább sütis mint szappanos", de elenyésző a különbség. tartósságra ez egyébként annyiban jobb, hogy úgy másfél-két órával később lesz "bőrközeli", de amúgy az edt is tartotta magát tusolásig, úgyhogy nem vártam rosszabbat.
az illatról magáról meg csak ugyanazt tudom elmondani, mint az edt-nél: édeskés, de nem émelyítő, kifinomult is meg otthonos is, és a minőségét tekintve egyáltalán nem drága. számomra ez abszolút az a parfüm, amit akkor fújok fel ha a párommal találkozom (és nem csak azért, mert szereti, hanem mert ez amolyan sokadik randis parfümnek való), esetleg ha színházba, koncertre mennék, vagy ha sütire vágynék. kivétel kánikulában, akkor sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Lilu003

2019. április 16.

Mindent imádok, amibe mandula van, így nagyon kíváncsivá tett ez a parfüm. Nekem kicsit csalódás volt, egyáltalán nem olyan,mint gondoltam. Kifújáskor túl erős a citrusos vonal, nagyon meglepett az intenzitása. Mandulát nagyon enyhén érzem benne, azt gondoltam ez lesz a legmeghatározóbb összetevő. Ahogy szelídül egy kellemes virágos-gyümölcsös illatot kapunk. Leszáradása krémes vaníliás illat. Az összhatás nem rossz, de különlegesebbre számítottam. Kellemes parfüm, letisztult nőies viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Vinike

2019. március 19.

1ml-s mintát próbáltam belőle, amit pusztán kíváncsiságból dobtam a kosaramba mindenféle előzetes olvasgatás nélkül. De az első próba után tudtam, hogy nem lesz elég a minta. Most valahogy besokalltam a nehéz, tömény, fűszeres illatoktól, és pont erre a friss, könnyed finomságra volt szükségem. Kifújáskor fanyar lime frissít, majd a friss körte kicsurranó leve adja zamatos édességét. Lágy, krémes, édes simogató puhaság lesz végül a vanília, tonka, mandula hármasától. Nem lesz cukrosan édes (pedig van benne cukor) , ettől senki nem kap fogfájást. Ha egy picit tartósabb lenne...de minden nem lehet tökéletes. :)) Megrendeltem a 100ml-s üveget, fújom amikor jólesik. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

MissKenedy

2019. január 21.

Nagyon kellemes, rajtam gyümölcsös édeskés illat, de mégsem a ma divatos formában. Picit hidegebb annál, szerintem beszerzem tavaszra, főleg ilyen árak mellett:)

Bár üveg alapján eszembe nem jutott volna megszaglászni, nekem túlságosan tanárnénis az üveg, nem vagyok egy Burberry sálas típus:) Az illat mégis passzol hozzám. Rajtam tartós is, többször fújtam már tesztként magamra, 5-6 óra után is éreztem még

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

pantheraaa

2018. november 23.

Édes és fanyar egyszerre, nem fárasztó, vagy nehéz. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Édes és fanyar egyszerre, nem fárasztó, vagy nehéz. Imádom!

Sushi

2018. február 22.

Az egyik legfinomabb parfüm amit valaha ismertem. A parfümjeim közül ez a legkönnyebb, ezért nekem ez a nyári/sportos illatom. :D Másnak lehet, hogy ez egy erős, alkalmi típus lehet, de számomra "habzsolnivaló", imádom fújkálni, nem tudom megunni. Régóta kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Cintia04

2017. december 15.

Csudifinom, csudijó és szép kis illat ebben az árfekvésben meg pláne! Mandulás, tonkás, virágos édességgel, finom citrusos aláfestéssel és olyan jók ezek az arányok és semmi zavaró nincs benne! Kényelmes viselet mégis nagyon elegáns kissé rideg de mégis olyan meleg és ölelő. Nem túl komplikált illat és nem is sokat változik a nap folyamán de mégsem lesz unalmas vagy fejfájdító olyan jó viselni. Tényleg kívánja azt a szép angolos stílust. Fehér selyem ing, ballonkabát, farmer csizma, őszi szomorkás, nyirkos idő mikor minden meghal de ezzel az illattal az egyszerűségével életre kell a világ és az élet. Nagyon szeretem jó viselni ja és nagyon, nagyon tartós is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

GNóri

2017. október 7.

Krémes, tonkás, mandulás finomság egy leheletnyi citrussal. Tiszta, diszkrét, igazi kis őszi komfortillat, a hatósugara nem kirívó, de a tartóssága rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Cinnamal, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)