Burberry

Ár:   9540-12 560 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   9540-12 560 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 1.000,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
800.- Burberry Brit EDP 5ml
Ár: 800.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5 ml próbált, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
egyboszorka

2016. február 7.

A Brit. Párás, friss, hűvös reggelek illata. A kőházak gyönyörű kertjeiben pompázó virágok illata. A zöld mezők illata. Az ötórai teák illata. A mézeskalács házikó függönye mögül kukucskáló hölgyek, Agatha Christie, napsütésben vágtázó fiatal hölgy, az autóutat keretező kőfalak, a fölébukó óriás fák.A tényleg mindennapos esők, a gőzölgő föld, a ráérős nyugalom. Tweedszoknya Burberry csizmával, selyemblúz igazgyönggyel.Dickens és Kisvárosi Gyilkosságok. A klasszikus, tradicionális elegancia és a fekete körömlakk. A kimért udvariasság és a pökhendi rátartiság.A visszatartani igyekezett notórius elmebaj.A vidéki Anglia illata... Imádom. Az illatot is mert mindezt visszahozza....Örökös darab, mindig az lesz...Sokszor ötcsillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

piroslili

2015. november 18.

Huh mennyire nagyon jó <3 Minden férfinek kell lennie egy állandó parfümnek, ami élete végéig fel-felbukkan az életében. Vagy ez, vagy a Boss Energise. Mindkettő álom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

Quebeck

2015. november 10.

Szóval... Ez a parfüm nekem kimaradt (amit nem is értek hogyan, mert a brit sheer nagy kedvencem). Pár nappal ezelőtt betértem a dm-be és megillatoltam. Azonnali szerelem és vásárlás. (persze webshop-ból) Egyszerűen imádom, ahogy leszáradás után hosszú órákon át körbe ölel ez a mandulás, vaniliás illat. Tényleg nagyon tartós, de nem harsány illat. Valahogy úgy gondolom télen lesz az igazi, úgyhogy várom a kicsit hűvösebb időt, hogy mit hozunk ki egymásból. Egyenlőre nálam 5 csillag.
Update:
Rövid életű kis viszonyunk, inkább flörtünk ezennel véget ért. Hiába jöttek hűvösebb napok, táncos éjszakák, borongós, ködös reggelek nem azt kaptam tőle amit vártam. Pedig nagyon akartam Őt. Voltak már ilyen gyors kiábrándulásaim, megboldogult lánykoromban, de akkor mindíg pasikkal. Mostanra egy férjjel a puttonyomban csak parfümökből szeretek ki. Ez marad nekünk így 40 után :)
Döntöttem: szakítunk.
Feltettem eladásra, talán új párra lel.
Bosszúból minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 10.

Update:
Döntöttem: szakítunk.
Feltettem eladásra, talán új párra lel.
Bosszúból minusz 1 csillag.

nyarigabi

2015. január 9.

Száraz vanília, elég lineáris, hasonlít a Manifestóra, az sem a kedvencem, ez sem lesz az

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

erika81

2014. október 20.

Sohasem értettem hogy jut valakinek eszébe parfümöt venni ajándékba úgy hogy nem is ismeri a megajándékozott ízlését. Szép gesztus, csak nehéz eltalálni. Ennél már az is jobb, ha rákérdeznek milyet szeretne, vagy utalványt adnak egy parfümériába. Én így kaptam ezt a parfümöt. Néhányszor próbálkoztam vele, de sajnos nem az én illatom. Ha esetleg valakit érdekel, ismeri és szereti megtalálja az eladó termékek között. Egyébként egy nagyon tartós illat, nem hétköznapi. Vagyis én még senkin nem éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

szamira

2014. január 28.

Elso szippantasra nagyon ferfias, citrusos, akkor azt gondoltam, hogy akar uniszex is lehetne. Aztan rovid ido mulva edeskes-vaniliassa valik, de akkor is megmarad a limeos frisseseg.
Barmikor viselheto, klasszikus, friss, de elegans. Nekem hianyzik belole az a fajta buja, vonzo noiesseg, amit egy parfumben keresek. Igazi angol tavolsagtarto no ez :) Rajtam sajnos nagyon borkozeli marad, es nem csak en nem erzem, de masok sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Monik

2013. december 27.

Úgy 10 évig kerestem egy illatot, ami az egyik kedvenc férfi illatom női párja lehetne és akkor megéreztem ezt! Imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

isetev

2012. október 23.

Ezt is túl elhamarkodottan vettem meg anno. Gondoltam, hú de finom, édes, szexi illat, de kb. 2szer használtam és olyan hányinger jött rám, mint még soha, egyetlen parfümtől sem. Fogalmam sincs, hogy melyik összetevőtől lehet. Egyébként még az Armani Code-dal vagyok így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

diahlin

2012. augusztus 26.

A munkába járás illata nekem. Nem dögös de nem is szürke, inkább olyan kockás mintás, van benne valami karakteres. Komolyságot áraszt, és mindig másmilyenné válik a bőrömön. Van, hogy reggel késésben vagyok, olyankor a savanyú, zöld citromos illatával büntet, de általában ez az összetevő illan el először. Estére csak a körte, a mandula és a vanília marad, édes, kellemes kombinációban. Nem egy szexi, csábító illat, de szerintem nincs az a főnök, aki megérdemelné, hogy a kolléganője Chanelban járjon dolgozni. Csak a munkahelyemen tudom használni, más alkalmakon mindig savanyú, fejfájdító illattal nehezedik rám, viszont munkában tökéletes, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Lillacc

2012. augusztus 8.

Őszi-téli időszakra kutatok illatokat és legutóbb nála ragadtam le. Szerintem zseniális...Beleszimatolva már-már magam előtt láttam ahogy a púderszínű kis sálam szaglászom a jéghidegben ami burberry brittől illatozik. :) Tetszik mert tartós de nem leng be mindent, nem tolakodik mint a Burberry London és melegebben édes mint a D&G The One, amivel szintén kacérkodtam de nekem túl szintetikus. A mandula és a vanília valami irtó gyönyörű módon kapaszkodik össze az illatban, KEEELL! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Cinnamal, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)