Burberry

Ár:   9540-12 560 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   9540-12 560 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 1.000,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
800.- Burberry Brit EDP 5ml
Ár: 800.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5 ml próbált, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Lillacc

2012. augusztus 8.

Őszi-téli időszakra kutatok illatokat és legutóbb nála ragadtam le. Szerintem zseniális...Beleszimatolva már-már magam előtt láttam ahogy a púderszínű kis sálam szaglászom a jéghidegben ami burberry brittől illatozik. :) Tetszik mert tartós de nem leng be mindent, nem tolakodik mint a Burberry London és melegebben édes mint a D&G The One, amivel szintén kacérkodtam de nekem túl szintetikus. A mandula és a vanília valami irtó gyönyörű módon kapaszkodik össze az illatban, KEEELL! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

azursatellite

2012. július 27.

Én nem éreztem benne semmi különlegeset. Egy édes mindennapi illat, rajtam még csak nagyon intenzív sem volt, sőt annyira tartós se. Douglasban próbáltam ki és az EDP verziót, nem nyűgözött le, kicsit se, pedig sok jót olvastam róla, lehet majd még próbálkozom vele, mert nekem ilyen 'csak ennyi??' érzés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

zalla

2012. február 11.

Nagyon sajnálom, mert nagyon erős az illata, és emiatt nem tudom használni. Különleges, közel áll a 12 egy tucathoz ez a parfüm, de mégis valamelyik összetevője miatt annyira egyedi, hogy bárhol felismerném. Viszont tényleg annyira erős az illata, hogy egy férfi ismerősöm egy méter távolságból megkért hogy mossam le, mert fáj a feje (az enyém is többször fájt, mikor használtam, pedig csak 1 fújás volt). Emiatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Odil

2011. december 16.

Szerelem, minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Szerelem, minden tekintetben.

ljudith78

2011. november 8.

Szeretem a Burberry parfümöket, bár nem vagyok hűséges egyik parfümhöz sem. Mint a legtöbb Burberry, ez is tartós rajtam, most írhatnék ilyen-olyan összetevőket (amikről sokszor azt sem tudom mi az), de nem teszem, számomra olyan mandulás-vaníliás illata van némi gyümölcs beütéssel (az valószínűleg a körte lesz :)) Valahol félúton van a semmitmondó rózsaszín "12 egy tucat" illatocskák és a dögös szexi parfümök között. Leginkább 30-as csajokon tudom elképzelni, mint én magam is. Hétköznapra is megfelelő, persze mértékkel. Van még a Brit Red és Gold változata is, azokat is nagyon szerettem, bár mostanság nemigen látom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Cinnamal, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)