Burberry

Ár:   33 000 Ft, 46 000 Ft és 63 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: KataD, Módosítva: 2024. január 26.

Ár:   33 000 Ft, 46 000 Ft és 63 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2023

Fejjegyek: vanília, levendula, kakaó, gyömbér

Szívjegy: vanília kaviár

Alapjegy: vanília

Ár: 3500 Ft/ 5ml , Eladó: Donovanna
Állapot: 5 ml dekant, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: személyes átvétel, postázás, csere
Burberry Goddess EDP 100ml
Ár: 40.000 Ft , Eladó: vls
Állapot: Teli üveg teszter, Helyszín: Győr-Moson, fizetés: Személyesen vagy Foxpost/Packeta

neome

2024. március 1.

Bar erezhetoen jo minosegu, megis egy (nem konkret) avon / playboy illat erzetet kelti.. nem feltetlen rossz ertelemben, inkabb valami kedves erzetu az asszociacio. Kifujaskor es meg egy darabig nagyon tetszik, de viselve egy ido utan valami zavarni kezd benne - valami puderes felhang, ezert nem lesz a gyujtemenyem resze, de masokon mindig szivesen ereznem, tenyleg kedves illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

Szamocka

2024. február 15.

Sosem értettem, hogy miért baj, ha egy parfüm nem összetett. Számomra a túl sok összetevős parfümök nagy része egy erőszakos, fojtogató katyvasz. És azt sem értem, hogy miért probléma, ha egy parfüm lineáris, mert ha egy illat tetszik, akkor miért kellene, hogy folyton változzon? Én szeretem ezt az illatot, kellemes, meghitt, megnyugtató vanília. Nem túl tömény, nem émelyítő, nagyon finom. Én se a levendulát, se a gyömbért nem érzem ki külön, de az elegy, amit a vaníliával alkotnak, az valami csodás. Rajtam hasonlít a Born in Romara, azt is imádom, viszont abban a rózsaszín bors rajtam elég domináns, már-már zavaróan, ezért nagyon örülök, hogy kijött ez az illat, ami 90%-ban Born in Roma rózsaszín bors nélkül. Tartóssága egészen jó, de ezért az árért többet várnék, és a szillázsa is gyenge, így ár-érték arányban nem egy nyerő parfüm, emiatt levonok egy csillagot. De maga az illat nálam telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

Thumpa84

2024. január 28.

Eleinte emelyitoen edes vanilia illat erdekes kombinaciova valtozik a boron. En a levendulat es a gyombert kulon nem erzem, inkabb kellemes fuszeres illategysegge vallik.
Megvettem a 30ml kiszerelest, elhasznalgatom, de szinte mindig meglepodok mikor megerzem magamon az edes illatot. Irodaba nem, inkabb esti privat programokkor hasznalom. Nem hiszem, hogy ujra veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 28.

Yeticica

2024. január 23.

Douglasba beszabadulasom egyik résztvevője volt, és eleinte nagyon lelkes voltam, érdekes felütéssel indított, fűszeres, kakaós, nagyon kellemes!
Aztán ahogy teltek az órák, úgy fogyott a lendületem is, hogy felkutassak belőle egy kisebb , eladó mennyiséget.
A végére pedig teljesen csalódott lettem, szimpla, ámbár kellemes vanília. Sajna nekem ez nem dobogtatja meg a szivem..Nem elég.
Pedig annyira szeretnék egy új illatot az új eletemhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 23.

Pedig annyira szeretnék egy új illatot az új eletemhez!

RuedePassy

2024. január 17.

Nekem ehhez az illathoz idő kellett, egészen pontosan hideg, téli idő. Első próbálgatáskor, meleg szeptemberi, októberi napokon nem tett rám nagy benyomást, megvontam a vállam, hogy nincs itt semmi látnivaló, itt egy új vaníliás illat, olyan, kb. mint egy Dove-tusfürdő. Aztán karácsony előtt, már havas, hideg, téli hangulatban újra megpróbáltam és megdöbbentem. Körbeölelő, meleg, ragyogó, gyönyörű illat, órákon át körülvesz, mint egy biztonságos, puha, csillogó buborék, mint egy átlátszó karácsonyfadísz. Rajtam eleinte nagyon intenzív a gyömbér, világos, energikus és friss, szinte citrusos, aztán beüt valami nagyon gazdag vanília (gondolom a kaviár), ami nem a vaníliáscukor kis enyhe illata, hanem a kis üvegcsövekben árult Bourbon-vaníliarudak egzotikus luxusa és nyugalma. Visszafogott és meleg, magabiztosságot és jóérzést adó parfüm. Egy élmény viselni a télben, azzal a tudattal, hogy amikor jön a tavasz, majd más parfümhöz nyúlok. Egy dolgot nem értek: a reklámkampányt. Persze, látványos a spot, szép a modell, de a szavannán oroszlánokkal futó istennő az utolsó dolog lenne, amit ez a meghitt parfüm megidéz. Ha már istennő, akkor nem Artemisz, a vadászat, hanem Héra, a házitűzhely istennője, vagy egy jóindulatú, melegszívű, támogató északi istenség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 17.

Enako

2024. január 9.

Émelyitően édes. Tömény vanilia, nincsenek rétegei, a Zarás parfümök kidolgozottabbak...Egyetlen érdeme a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 9.

Plusskutya

2023. december 17.

Sajnos csak 1%-ban tartalmazza az általam ismert (és szeretett) Burberry DNS-t. Kifújáskor friss-virágos, leszáradásában bőrközeli vaníliás-cukros rajtam, de semmiképpen nem egyedi. Ha nem nézném kiadásának a dátumát, azt gondolnám, 5-6 éve minimum létezik.
Ilyenkor mindig elgondolkodom, mi készteti a parfümházakat arra, hogy évről-évre kihozzanak valami új illatot, ami igazából nem is új?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 17.

molnaremma

2023. december 11.

Már az első tesztelésnél tudtam, hogy bajban leszek vele, mert muszáj lesz beszereznem a 100ml-s kiszerelést, a barátságtalan ára ellenére. Így is lett, nem bírtam sokáig, de egyáltalán nem bántam meg ezt a beruházást. Nekem nem gond, hogy nem annyira erőteljes és émelyítő, én több óra után is ugyanúgy érzem - arról nem is beszélve, hogy sálakon/kabáton van hogy napokkal később is visszaköszön. Édes, de nem túlzottan - szerintem télen-nyáron egyaránt elmegy. Nekem szerelem volt az első perctől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 11.

daliah

2023. december 8.

Nagyon kellemes, de haloványka és kissé fantáziátlan. A másik kezemre a szörnyű Born in Roma került, ami teljesen elnyomta, ezért majd újratesztelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 8.

Dormir

2023. december 1.

Hát,nekem nagyon tetszett első fújásra. Nem tipikus Burberry, de isteni. Habos, lágy vaníliás kakaó az én orromnak, de nem gyerekes gourmand ,hanem kifinomult,felnőtt.Sokadszorra szagolva totál Mon Guerlain, de mégsem ugrott volna be elsőre,mert az valahogy erősebb, levendulásabb, határozottabb. A Goddess az kérem pihe -puha selyemgombolyag.
Amúgy a Boss The scent vonalára is hasonlít nekem,így semmiképpen nem újkeletű, viszont piszkosul drága, amit nem látok indokoltnak.
Egyszerűségét tekintve vonzó, lenyűgöző és komfortos is egyben, de szerintem alaposan túlárazták.
Szerk.: Jöttem méltatni. Nagyon megfogott azóta, és beszereztem jó áron. Viselni fantasztikus. A téli rossz időben is. Könnyed, habos édesség. Egy képzeletbeli mennyei desszert, ami pofonegyszerű összetevőkből áll ,de ha úgy készítik el akkor fantasztikus. A mai felhozatalban kivételesen tartós rajtam. Azon illatok közé tartozik, amit egyszerűen jó viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.