Burberry

Ár:   7360-10 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2014. június 25.

Ár:   7360-10 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

FÚJÓS Burberry London
Ár: 1000 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 5 ml, frissen fújom, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm
Ár: 3500 , Eladó: Barbara1992
Állapot: Bő 2/3-a van benne. , Helyszín: Bp. , fizetés: Szemelyes atvetel Bp-n vagy Foxpost.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vanillacake

2019. december 30.

Különleges illat. Magamon nagyon citrusosnak érzem, nem erre számítottam. A ruhácskája nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

bbubi00

2019. október 3.

Imádom! 2 üveg Burberry Body után váltottam, vágytam a változatossáhra de maradtam a márkánál. Tartós, igazi virágos-fás őszi illat. Reggel fújtam be magam és este még mindig érzem, még sohasem volt ilyen tartós parfümöm! Nappalra és estére is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Qwerty

2019. szeptember 11.

Én sajnos az "after shave" kisebbséghez tartozom. Rajtam ez elejétől a végéig férfi arcszesz. Nem tudom hogy csinálja. Ül a polcon a cuki kis kabátkájában...és pasivá akar változtatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nushi

2019. szeptember 11.

Elsőre szerelem. Pedig eddig nem nagyon kedveltem Burberry -ék illatait. Nagyon nőies nagy szilázsú tartós illat. Nekem picit vissza kell fognom magam a használata közben, én szeretek "belefürdeni" az illatokba mindenből minimum 4-et fújok. Ehhez picit ez sok. Két fújás stabilan elkísér estig. Nem túl tömegközlekedés és irodabarát de kellő óvatossággal azért hordható oda is. Érdekes hogy én a pacsuli illatát érzem meg először benne és minden más csak később bújik elő. Leszáradása után édes tiarés illat számomra még éppen nem a túl édes kategória. 22 fokban tökéletes melegebb időben nem hiszem, hogy elviselném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nenuka

2019. május 8.

Nem tudom, mitől téli illat...azt sem, mitől floriental... sztem egyik sem. Erős közepes. A férfi verzió jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

pankusz

2019. május 5.

Több mint 10 éve a kedvenc parfümöm, tucatszor vásároltam újra, mindig van a szekrényemben, egyszerűen nem tudom megunni. Szerintem nagyon nőies, nem túl hivalkodó illat, virágos-keleties ami akár nap közben de jeles eseménykor is viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Lexi99

2019. január 16.

Nagyon édes illat, én szeretem az édeset, nekem ő az egyik erős téli parfümöm. Tartóssága remek, illata csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

BadGal

2019. január 16.

Az egyik kedvenc parfümöm. Jelenlegi hideg időjárással borzasztóan összepasszolnak. Kellemesen körbeleng az illata és mindig feldobja a kedvem ha Ő van rajtam. A tartósságára sem lehet panasz max két fújás és egésznap érezni. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

random

2018. december 31.

amikor először magamra fújtam a teszterét, szerelembe estem vele. olyannak éreztem, mint amilyennek a paco rabanne black xs-t képzeltem: pimasz, vagány, de nem vág orrba, maximum visszapofázik :D évek óta vágytam rá, aztán meg is vettem valamikor, és kiderült, hogy teljesen bipoláris rajtam: néha az a skótkockás miniszoknyás punk, ahogy emlékeztem rá, de néha koravén könyvtárosnéni - eszméletlenül öreges. először azt hittem, hogy a bőrkémiám nem passzol, aztán meg azt, hogy nem vagyok elég érett hozzá - aztán összeszoktunk... de ezt úgy kell elképzelni, hogy nem nyúlhatok érte mindennap. hűvös, szeles, száraz idő kell neki, hogy tényleg magabiztosan érezzem magam tőle, párás vagy havas időben nyanyás, meleg időben meg fojtogató. ennek megfelelően viszont bármelyik nap, amikor megfelel az idő hozzá, az ünnepnap lesz: eszméletlenül megdobja az önbizalmamat, úgy érzem a világot képes vagyok leigázni vele. vele lett teljes a "parfüm-gardróbom": most hét parfümöm van, de úgy érzem minden hangulatra, időjárásra és alkalomra megvan a tökéletes illatom. ez itt a gyógyír a hidegidő-rosszkedv kombóra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Hujepicha

2018. november 20.

Olyan kis hetkoznapi, rohangálós napra tokeletes! Nem túl édes nem túl viragos nem túl..... szóval olyan kis aranyos parfüm illat! Egynek jó kategória! ( szerintem) Vakvásárlás volt, az itteni véleményekre alapoztam! Végül is nem bántam meg,meg akciós is volt, de az biztos hogy a top 5- ben nem foglal majd helyet!😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.