Burberry

Ár:   7360-10 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2014. június 25.

Ár:   7360-10 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Ár: 1200 Ft. , Eladó: Hoagirl
Állapot: 5 ml-es, fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, készpénz
Ár: 2500 Ft (postás ár!) , Eladó: Lexi99
Állapot: 10 ml frissen fújva parfümszóróban, Helyszín: Bp, fizetés: Előre utalás ellenében postázom
Lexi99

2019. január 16.

Nagyon édes illat, én szeretem az édeset, nekem ő az egyik erős téli parfümöm. Tartóssága remek, illata csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

BadGal

2019. január 16.

Az egyik kedvenc parfümöm. Jelenlegi hideg időjárással borzasztóan összepasszolnak. Kellemesen körbeleng az illata és mindig feldobja a kedvem ha Ő van rajtam. A tartósságára sem lehet panasz max két fújás és egésznap érezni. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

random

2018. december 31.

amikor először magamra fújtam a teszterét, szerelembe estem vele. olyannak éreztem, mint amilyennek a paco rabanne black xs-t képzeltem: pimasz, vagány, de nem vág orrba, maximum visszapofázik :D évek óta vágytam rá, aztán meg is vettem valamikor, és kiderült, hogy teljesen bipoláris rajtam: néha az a skótkockás miniszoknyás punk, ahogy emlékeztem rá, de néha koravén könyvtárosnéni - eszméletlenül öreges. először azt hittem, hogy a bőrkémiám nem passzol, aztán meg azt, hogy nem vagyok elég érett hozzá - aztán összeszoktunk... de ezt úgy kell elképzelni, hogy nem nyúlhatok érte mindennap. hűvös, szeles, száraz idő kell neki, hogy tényleg magabiztosan érezzem magam tőle, párás vagy havas időben nyanyás, meleg időben meg fojtogató. ennek megfelelően viszont bármelyik nap, amikor megfelel az idő hozzá, az ünnepnap lesz: eszméletlenül megdobja az önbizalmamat, úgy érzem a világot képes vagyok leigázni vele. vele lett teljes a "parfüm-gardróbom": most hét parfümöm van, de úgy érzem minden hangulatra, időjárásra és alkalomra megvan a tökéletes illatom. ez itt a gyógyír a hidegidő-rosszkedv kombóra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

Hujepicha

2018. november 20.

Olyan kis hetkoznapi, rohangálós napra tokeletes! Nem túl édes nem túl viragos nem túl..... szóval olyan kis aranyos parfüm illat! Egynek jó kategória! ( szerintem) Vakvásárlás volt, az itteni véleményekre alapoztam! Végül is nem bántam meg,meg akciós is volt, de az biztos hogy a top 5- ben nem foglal majd helyet!😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

MissSybil

2018. szeptember 25.

Régóta szemeztem már vele, de nem mertem vakon megvenni..ma volt a napja, hogy először kézbe vettem...kezdem hinni, hogy nincsenek véletlenek. Remekbe szabott illat, szándékosan nem használom a "finom" jelzőt. Nekem ez nem egy cuki-muki ölelős, cukormázas hercegnő illat, hanem épp az ellenkezője...nem terveztem ma parfümöt venni, de a kezembe ugrott és azt mondta:Ma Én kellek neked, elhiheted...
Azt mondanám, leheletnyit maszkulin, pont annyira amennyire mi nők is azok vagyunk...amikor kell...mert ellátod magad és a családod..gyermekeket nevelsz, megkeresed a napi betevőre valót, és még sorolhatnám...Ez az illat a Nőé aki gyűri az életet de az nem gyűri le őt, nem vigyorog ha kell ha nem..döntéseket hoz, egyenes és tudja mit akar, kilép a sorból....de azért ő egy kedves nő.
Ez a parfüm nekem ezt mondja: Hé Kislány...van egy hírem és te döntöd el, hogy jó vagy rossz...a királyfi elhagyta a számod, az oltalmazó király éppen mást oltalmaz...szóval ha akarsz valamit az élettől töröld le a könnyed, pattanj nyeregbe és addig vágtass amíg meg nem találod amit vagy akit keresel...rávág a lovad tomporára s miközben hősnek érezve magad elvágtatsz az éjszakába még utánad szól: Ne felejts el mosolyogni!
Sok ilyen történet van..lesz is mindig míg világ a világ...de ez nem zárja ki a Happy End-et.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

csikosmatyas

2018. június 29.

Az egyik karomon ez a másikon Impulse Incognito ... kb. 10 perc múlva nem tudtam megmondani hogy melyik melyik ... és még a kockáit is csípem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

BEE6

2018. május 15.

Hogy én mennyire szerettem volna magamnak ezt a parfümöt már régóta... Megszagoltam és beleszerettem. A NŐ jut róla eszembe. Ennyit tudok mondani róla.(ja és tartós) Aranyos a kis "ruha" amibe fel van öltöztetve az üveg. :) Nézegettem a boltokba, megszagoltam újra és újra de ennyi. Aztán a barátommal mentünk parfümöt nézni neki és megszagoltam akkor is. Elkérte a kis papírcsíkot és neki is nagyon tetszett. Azt mondta ezt nekem találtak ki. Pár nap múlva meglepett vele. Elképesztően örültem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Verona5

2018. május 5.

Tényleg igazi egy klasszikus, mindenki által kedvelhető hétköznapi futkosáshoz és irodába is alkalmas illat. A külső borításához hasonló belsőjű kabátom volt egyszer, de mivel az őszi darab volt, ezt nem tudnám vele összekötni. Szerintem négy évszakos, talán csak a tél, amire erősebb illatot fujnék. Mivel nem látom itt az összetevőit, felsorolom, hátha másnak is kedve támad kipróbálni:
Fej: rózsa, lonc, mandarin Szív: bazsarózsa, liliom, jázmin, klementinka Alap : szantálfa, pacsuli, pézsma
A tartóssága és hatósugara lehetne kissé jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

A tartóssága és hatósugara lehetne kissé jobb.

zsalexa

2018. március 21.

Igazi klasszikus, isteni illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Igazi klasszikus, isteni illat!

Yeticica

2018. március 15.

Tyuha! Bajban vagyok! Megfogadtam, hogy befejezem ezt az egesz parfummizeriat, talalkoztam nagyon sok finom es nekem kevesbe tetszo illattal, megvan AZ illat is, sot megvan a sportolos parfum, a hetvegi parfum, az osszebujos illat, a jatszohazba gyerekkel szaladgalos illat, a jokedvre derito illat, minden.
Kellett nekem bemenni a deembe... Fragin olvastam mar sokat Londonrol, de mar belefutotta egy ket igen balul sikerult vakvasarlasba, igy nem mertem ezt is berendelni. Magamra fujtam es ott oromkodtem az uzletben magamnak (az akcios aron meg csak rohigtem magamban- peeeersze!)
Felfujas utan nekem telje s az ANAIS ANAIS feeling, Anyukamnak volt belole otthin mindig. Aztan telt mult az ido, jott a gyongyvirag (pedig az nincs is benne). Ott picit elgondolkodtam, de meg mindig nagyon tetszett. Aztan jott a leszaradas : egy az egyben Pure Poison rajtam. Ami azert jo, mert az a legeslegeslegtutibb illatom. Barmikor szivesen fujom magamra es maris kicsereltek, NŐ leszek, raadasul dögös.
Hat igy....
Szerelembe estem, ismet.
Hab a tortan, hogy Londonhoz kellemes emlekek (es egy romanc) fuz, bar az illatrol nem jut eszembe sem a pasi, sem a varos. 😊
You’r a star, love!

** Fragrantica jobaratom > kiderult, hogy ugyanaz a parfumor, Dominique Ropion Dior PP es ennel is. Hiaba ... 😉
Megrendeltem a legnagyobb uveggel. KELL!
Nagyon erdekes atalakulason megyek at szaglas- es illat-toleralas ugyileg. Egeszen mas illatokat kedvelek magamon igy a 40-hez kozeledve, mint 10 eve. Bar ugye az emberi sejtek 7-evente lecserelodnek igy gondolom az orrom is uj 😊. Azt figyeltem meg, hogy kb a 2000-es evek elejenel megallt nalam az elet, a szivem es az orrom is oda huz. Es eljen monsieur Ropion, tobb illataert is odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Hat igy....
Szerelembe estem, ismet.
You’r a star, love!

Megrendeltem a legnagyobb uveggel. KELL!

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol