Burberry

Ár:   7360-10 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2014. június 25.

Ár:   7360-10 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Ár: 2000/3000 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Ár: 4500 , Eladó: boglarkakoncz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Norcika79

2021. április 14.

Ez most az új kedvenc tavaszi illatom. Szeretem, hogy mindig más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Ez most az új kedvenc tavaszi illatom. Szeretem, hogy mindig más.

henicatt

2021. április 7.

Ohh jaj. Számomra nagyon nem... Szörnyű illata van rajtam :( Valamiért a virágos illatok rajtam rettenetesek, és nem tudok rájönni mi lehet az oka, vagy hogy mely illatjegy ami nem passzol.
Félrerakom, és egyszer majd újrapróbálom. Ki tudja.... Az idő amúgy is megszépíti az emlékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

marlu

2020. december 5.

Számomra ez a tökéletes téli illat. Nőies, mégsem az a fojtogató édes illat. Rajtam kicsit fűszeres, nagyon passzol hozzám.
Tartóssága megfelelő, sokan szokták dicsérni, mikor megérzik rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Tartóssága megfelelő, sokan szokták dicsérni, mikor megérzik rajtam.

angelina69

2020. november 12.

Nem is értem a nevét. London biztos nem jut az eszembe, ha magamra fújom ezt az illatot. Inkább lehetett volna Country vagy Meadow. Ugyanis virágos, de nem az a fojtógatóan virágos, virág a virággal, hanem olyan visszafogottan, frissen, már-már kicsit szappanosan virágos. Üde tavaszi virágillat, rajtam egy csöppet kesernyés vonulattal, akár egy virágzó kert az erdő szélén. Egy pillanatra fűszernövények illata is meglegyintett. Visszafogott, felnőtt, üde, és határozott. Ezek a jelzők jutottak eszembe róla. Szóval nekem inkább tavasszal jönne be, vagy hűvösebb nyári napokon. A tartóssága rendben, kb. 7 óra volt rajtam, nem ruhán, hanem a bőrömön. Ez mostanság szép teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 12.

elynor91

2020. szeptember 23.

Gyűjteményem egyik "mindig kell hogy legyen itthon" tagja. Bár nem tipikus nyári illat, de nekem egy csodálatos montenegrói nyaraláshoz köthető, ott ismertem meg és viseltem végig, szerelem volt első szaglásra, szóval nekem nem London, hanem Budva gyönyörű óvárosa és a szikrázó tenger jut róla eszembe, pedig az illatjegyei egyáltalán nem "tengerpartiasak" :) Nagyon különleges, semmihez nem hasonlítható illata van, nekem legalábbis nincs semmi hasonlóm, valószínűleg a lonc a felelős azért a gyönyörű virágos kezdésért, ami megkülönbözteti minden mástól, amit eddig szimatoltam, egyik parfümömben sincs meg ez az illatjegy. Nálam a jázmin alap, kb minden kedvencemben megtalálható, itt mégis inkább a lonc az, amiért imádom. Nálam négy évszakos, az emlékek miatt nyáron is simán hordom, de az illatjegyei inkább hűvösek, ezért tavasszal és ősszel is nagyon finom, talán télre egy picit kevés, ott inkább a My Burberry Blackre szavazok. Tartóssága és hatósugara rajtam - mint minden Burberry parfümnek - kiválló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

vanillacake

2019. december 30.

Különleges illat. Magamon nagyon citrusosnak érzem, nem erre számítottam. A ruhácskája nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

bbubi00

2019. október 3.

Imádom! 2 üveg Burberry Body után váltottam, vágytam a változatossáhra de maradtam a márkánál. Tartós, igazi virágos-fás őszi illat. Reggel fújtam be magam és este még mindig érzem, még sohasem volt ilyen tartós parfümöm! Nappalra és estére is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Qwerty

2019. szeptember 11.

Én sajnos az "after shave" kisebbséghez tartozom. Rajtam ez elejétől a végéig férfi arcszesz. Nem tudom hogy csinálja. Ül a polcon a cuki kis kabátkájában...és pasivá akar változtatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nushi

2019. szeptember 11.

Elsőre szerelem. Pedig eddig nem nagyon kedveltem Burberry -ék illatait. Nagyon nőies nagy szilázsú tartós illat. Nekem picit vissza kell fognom magam a használata közben, én szeretek "belefürdeni" az illatokba mindenből minimum 4-et fújok. Ehhez picit ez sok. Két fújás stabilan elkísér estig. Nem túl tömegközlekedés és irodabarát de kellő óvatossággal azért hordható oda is. Érdekes hogy én a pacsuli illatát érzem meg először benne és minden más csak később bújik elő. Leszáradása után édes tiarés illat számomra még éppen nem a túl édes kategória. 22 fokban tökéletes melegebb időben nem hiszem, hogy elviselném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nenuka

2019. május 8.

Nem tudom, mitől téli illat...azt sem, mitől floriental... sztem egyik sem. Erős közepes. A férfi verzió jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.