Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: davincsike, az összetevőket feltöltötte: lorenzo, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Bergamott, levendula, menta és kakukkfű fejjegy.
  • Geránium, szantálfa és moha szívjegy
  • Ámbra és cédrusfa adják a meleg, fás alapjegyet.

Musil

2015. október 26.

Roppant kifinomult, elegáns illat, de nem csak alkalmakra, hanem hétköznapokra is. A menta és a bergamot különös elegye adja meg a frissességét, a szantál és a cédrus pedig fás tónust kölcsönöz az illatkompozíciónak. Én egy kicsi bőrösséget is vélek fölfedezni benne.
Nehéz szavakba önteni mit érzek akkor, amikor az orromban van ez az illat. Olyan típusú férfihoz tudnám társítani, aki magabiztos, de mégis szerény, konzervatív (de egyáltalán nem pejoratív értelemben, hanem oly módon, aki tiszteli a hagyományokat, és része az értékrendjének) és mégis határozott kiállású, nyugodt, kiegyensúlyozott ember, aki már sokmindent megértett a világ működéséből, tudja hogyan kell játszmázni, de mégsem él vele, mert nincs rá szüksége. Szívvel-lélekkel megél minden pillanatot. Nyitott. Szeretetteljes. Gyengéd. És szívből az! Nem kíván macsó lenni, nem teszi a szépet, nem érez folyton késztetést arra, hogy az egzisztenciáját villogtassa. Mégis fontos neki a hétköznapi elegancia, a jól ápoltság. De tudja, hogy ehhez nem kell ficsúrnak lennie, nem kell játszania az alfa hímet. Egy mértékletes úriember illata ez, egy lélekben fiatal, életvidám gentleman szignatúrája. Tudja, hogy előtte az élet, és neki még dolga van ezen a földön. És tenni is fog érte. Ajkán finom mosollyal néz elébe minden nehézségnek. Hisz tudja mit akar, a cél világos, ő pedig küzdeni nem szégyell.
Hogy én mit meg nem adnék érte, hogy egy ilyen kaliberű emberrel találkozhassak! Életem párját ilyen embernek képzelem el. Jó lenne tudni, hogy megszületett-e valóban, vagy csak egy életen át tartó fantazmagória marad-e... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

lauran

2015. február 25.

Párom a Burberry irányába kezdett kacsintgatni. Nos, ez az illat az egyik rövid-listása. Az első fél órában mindent visz: ütős, friss, aromás, fás, aztán marad az a szappanos víz illat, amit nagyapám borotválkozásánál szoktam érezni. Old school illat tehát, ami önmagában nem rossz, csak nekem nem a kedvencem ez a szappanos old school hatás. Amúgy hosszan tartó, közepes hatósugarú. Nem fog nálunk garázdálkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

szilvy24@

2013. április 6.

Párom ezt használja, kevés is elég belőle nagyon intenzív illat, először nekem nagyon émelyítő volt aztán pár óra elteltével kellemes lett! fürdés után is érzi magán én is rajta szóval tényleg hosszan tart! én vettem meg a páromnak de rájöttem ez neki nem a megfelelő illat mert ő inkább az a sportos szabadidő nadrágos típus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

davincsike

2013. január 13.

Azoknak a férfiaknak, akik a "London"-t unják, de hasonló (kissé karakteresebb) illatban gondolkodnak bátran ajánlom. Számomra egy Edward Norton kaliberű férfi (értsd: nem latin lover) csábító illataként jelenik meg, aki nem becserkészi a nőt hanem intellektuálisan elcsábítja. Nem tucatillat ugyanakkor a 30-as korosztály üzletemberei számára ideális választás - nem nyomja el a körülöttük élő oxigénellátását és a kifinomult érzékű nőkre nagyon hat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.