Burberry

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HRenata, az összetevőket feltöltötte: Barka, Módosítva: 2017. november 28.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A My Burberry illat intenzív, érzéki interpretációja. 2016-os megjelenés, a parfümőr Francis Kurkdjian.

A My Burberry Black visszatér az angol kertek illatához, ezúttal a kezdődő vihart idézi meg, ellentétbe állítva a felhőszakadást a meleg, elbűvölő virágoskerttel. Az illatban az eső áztatta virágszirmok és az őszibarack nektár illata keveredik egy cseppnyi rózsa aromával, s az ámbra és a pacsuli formálja egy mély, érzéki illattá.

10ml Burberry My Burberry Black EDP
Ár: 2200 Ft + 500 Ft fújós üveg , Eladó: Kittus89
Állapot: Új, frissen átfújva, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként előre utalás után vagy foxpost
2000Ft-Burberry My Burberry Black EDP 10ml
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 10 ml-es üvegfújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Burberryfan

2020. április 22.

Hát ahogy a felhasználói nevem is mutatja megszállottja vagyok! Imádom😍 Nekem ez az igazán kedvenc téli parfümöm. Brutál tartós,édes illat. 1-2 fújás és egész nap érezhető!❤

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Barka

2020. március 25.

Sziasztok!

Imádom ezt az illatot is. Most fogyott el a 2. üveg 50 ml-es.... Általában ősszel-télen használom.
Nagyon egyedi, és mindig megkérdezik ( főleg nők! ), h milyen illat van rajtam, mert brutál jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 25.

Sziasztok!

Yeticica

2020. január 31.

Ejnyebejnye kedvesek!! Majdnem elszalasztottam egy cseret a km leiras miatt! Ebben a parfumben kincs ambra! Amber = BOROSTYAN.
Szkuzi, de ez tuti. Es csekkoltam a Burberry oldalan is:
The fragrance fuses the scent of sun-drenched jasmine flower and peach nectar with a touch of rose. This signature rose note at the heart of My Burberry is given a sweet and inviting candied twist, while rich amber patchouli rounds off the scent for a deep and captivating finish.

Szoval epedve varom legujabb valvasarlasom eredmenyet. Nagy bukta nem lehet, erre gaabcia F K mester, es az o borostyan+rozsa komboja az elie saab vonalrol. 😉
Tok jo lenne ha valaki javitana.... az ámbrától ugyanis forog a gyomrom, mig a borostyant nagyon szeretem.
Hamarosan update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Szkuzi, de ez tuti. Es csekkoltam a Burberry oldalan is:

Hamarosan update.

Bernadett86

2020. január 15.

Upupupudatek updateje.

Akkor pecsetelodott meg a sorsunk amikor lesz ami lesz nyakra fujtam a tesztert es betipegtem a munkahelyemre ahol 80 ferfi kollegam van.(egyenruhas szerv)Amikor bementem az egyik piheno szobaba lejelentkezni, hogy lassan indulhatunk mozgoorsegbe, 6 kollegabol 2 azonnal kiment ragyujtani mert rosszul lettek de nem azert mert budosnek talaltak.Mondtam hogy bocsi epp elesben tesztelem mert nem tudok donteni.A masik 4 azt mondta azonnal vegyem meg akarmi is van rajtam, majd a masik 2 kollega is megerositette..Hat enyem lett.Atomjooo!

UpUpdate:7 fokban mindjart mas..Nem is gondolnam teli illatnak de a hidegebb idoben mar nem kellett orakig elviselnem azt a fejetlenseget amit produkalt rajtam,sokkal hamarabb megemberelte magat.Vagy csak az en orrom szokta meg azt a talan borostyanos-rozsas (?)merenyletet.Oszinten szolva eygre inkabb vagyom arra a fazisra is.Ennel is hidegebbe ha meg jobb lesz nem is tudom mit csinalok.Irgalmatlan finom.Evekig kerulgettem, bar az uvegebe beleszerettem elsore merhat black a nev is es en amolyan blackcat tipusu noleny vagyok de amikor kifujtam elhajitottam a csikot,meg most sem mondanam hogy ez en vagyok CK obsession, Reveal,Guerlain Shalimarok, Mon Guerlain, La Pantherak,Givenchy Organza, Amarigok,Extatic tiger orchid Kenzo Jungle Prada Amberek stb mellett, kesobb megvett magank a kis fekete Lanvin arpege Chanelbol a zoldebbek.De
nem hagyott nyugodni ez sem,annyira nem volt mar mit szagolni a hazai mainstremen belul is a legmainstreamebbre redukalodo kinalatbol,hogy rarepultem erre mint valami predator.De jol tettem.Meg ha egyelore nem is dolt el ki szelidit itt kit vagy ki lesz az aldozat.Valoszinu en, de csak a penztarcam miatt.Jovok ha megvettem.Mert szerintem meg fogom.Tartos.5csillag.Jo lenne mar egy Igazi de mar feladom lassan.

Update:Miert?miert kell tobb mint 3orat varnom erre a varazslatos semmihez sem hasonlito illatra?3oran at emberek koze se mennek mert hat nem annyira kellemes.Aztan egy csoda lesz de tul borkozeli.Kell is meg nem is.Meg probalkozok vele,megvarom a hidegebb idot.

Hmm...elso 1 oraban nekem valamilyen
negros, mojito koktelos gyumolcsos katyvaszra emlekeztett, neha bekoszont a rozsa is, amugy tipikusan burberrys alapillatot ereztem (legalabb is a teljes body sorozat de a my burberryknek is nagyon jellegzetes hasonlo illata van,az uj her sorozat meglepoen elter).Emiatt nem is tetszett, de most par ora utan kulonlegesnek erzem,megyek is visza ujra tesztelni.Uvege szep.

Ami nagyon vicces, hogy mennyire befilyasolja az ambereket a teves leiras.Sokan ambrat ereznek benne,valaki lejjeb mar irta:NINCS benne ambra.Amber=borostyan.🙂Ambergris lenne az ambra, valoszinu felre forditottak.4 csillag egyelore.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Upupupudatek updateje.

Hmm...elso 1 oraban nekem valamilyen

vanillacake

2019. december 30.

Elegáns, klasszikus, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Elegáns, klasszikus, finom illat.

Qwerty

2019. december 28.

Dobogós helyezése van a gyomorforgató kategóriában. Rettentően gejl édes. Mint valami szirupos, művaníliás karamellöntet. Angol kertek illata? Vihar előtt? Talán csak annyiban, hogy a sarokban ott figyel részemről egy róka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Timi8

2019. november 3.

Update3.: ...volt, de egy tèl után sajnos tovàbb kellett adnom. Egèsz nap intenzìven èreztem magamon, tehàt tènyleg tud ez az illat, viszont folyamatosan szokatlannak ès idegennek èreztem magamon. Annyira màs jellegű illatokat hasznâlok egyèbkènt, h.ez már a komfortzònàmbòl valò kilèpèssel volt egyenlő. Ùgyhogy beletörődtem, nem èn vagyok.
A Chanel-vonalat tovàbbra is tartom, ez szàmomra továbbra is egy modernizàlt Chanel.
Csillagot felesleges volna levonnom, hiszen a legelegànsabb ès legtartòsabb Burberry.

Update2.: alig várom, hogy saját üvegcsém legyen ebből a finomságbòl! Ha lesz, megint jövök!!!

Update: van lehetőségem pici mintácskát pròbálgatni itthon, tiszta orral. Semennyire nem Burberry-s. Viszont egyre jobban tetszik! Konkrétan szépséges lett ez az illat mindenféle szòcséplés nélkül. Komoly és elegáns. Érett, céltudatos, magabiztos, egy ìzig-vérig nő illata.
A pacsulit és a ròzsát én nem érzem de az ámbrát nagyon (nem a kedvenc illatjegyem ez sem de), itt most viszont szépen muzsikál. Kissé emlékeztet ùgy összességében a Coco Mademoiselle edp-re (lehet, hogy csak rajtam ???), de talán ez még szebb, jobb. (Bocsi a Chanel-rajongòktòl!) Van egy csepp benne még a Sì Intense-ből is. Elnézést, hogy mindìg késztetést érzek a hasonlìtgatáshoz de ez van. Ìgy nekem könnyebb, mint molekulánként kielemezni... Ami viszont biztos, hogy a Burberry sztem ezzel az illattal egy nagyot lépett előre, sztem szuper lett! Nem győzöm illatolni a felfùjás helyét. Nyárra már nem de őszre-télre mindenképp be fogok szerezni belőle egy 30ml-s üvegcsét alkalmi illatnak egy másik beszerzendőm az ùj Gaultier Classique Essence mellé.

Isteni, puha, mély, elegàns illat. Igényes alkalmi kreàciò. Csak közepesen édes, de még ìgy is erőteljesen addiktìv!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

sixunderground

2019. szeptember 1.

Nagyon sokaig vagytam ra, anno volt belole egy kis kiszerelesu mintam, azt nagyon szerettem. Most megvettem, es faj a fejem tole :( Ha valaki szeretne, eladom szivesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

NeonPink

2019. augusztus 27.

Egy imádnivaló dög! Igaz tavasszal-nyáron nem tudom magamon elviselni, ősszel-télen tombol a szerelem. Rendesen meglepett, ugyanis egyáltalán nem szeretek semmit sem ami barack illatot tartalmaz.

Először elég tömény az egy fújás is, ezért jobb ha javarésze a ruhát éri és egy pici a bőrt. Édes, de nem az a megszokott vattacukros, vaníliás egyéb cukiság módon. Dögös és karizmatikus. Nagyon intenzív, de folyamatosan lágyul minden órá elteltével majd csak egy lágy kellemes, belebújós édes illat marad, a vadságát teljesen elhagyja. 24 órát meghaladja, hatótávolsága is nagy.

Egyáltalán nem ajánlom vakon venni, ezt igenis hordani kell egy napig és utana dönteni, ráadásul a kis teszteren teljesen más mint bőrön. Bőrön az édessége sokkal jobban kijön már a fújáskor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Krisztimaci

Korcsoport: >54
2019. június 5.

Szerencsére nem adtam fel a keresést néhány hibás választás után..külalak és leírás alapján választottam 10 ml fujcit. Jönnie kell üveges mennyiségben. Imádom. Én nem értek a kifinomult elemzéshez. Csak azt érzem, hogy nagyon jó! Egy lamykorom kedves illatát érzem benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 5.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)