Burberry

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HRenata, az összetevőket feltöltötte: Barka, Módosítva: 2017. november 28.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A My Burberry illat intenzív, érzéki interpretációja. 2016-os megjelenés, a parfümőr Francis Kurkdjian.

A My Burberry Black visszatér az angol kertek illatához, ezúttal a kezdődő vihart idézi meg, ellentétbe állítva a felhőszakadást a meleg, elbűvölő virágoskerttel. Az illatban az eső áztatta virágszirmok és az őszibarack nektár illata keveredik egy cseppnyi rózsa aromával, s az ámbra és a pacsuli formálja egy mély, érzéki illattá.

Ár: 1000 , Eladó: OlaszAdry
Állapot: Kiadó, Helyszín: Sándorfalva, fizetés: --
Ár: 7800 Ft (postaköltséggel) :) , Eladó: Luna1024
Állapot: Alig használt (30 ml/minusz pár fújás) , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalást követően, ajánlott, postán maradó levélként

DorinaBalog

2021. február 10.

Az egyik legtartósabb designer parfümöm, ezt már az elején ki kell emelnem. Reggeltől-estig illatozom, ha őt fújom. Napokban mérhető a tartósság hajban és napokban/hetekben a kabátomon.

Monsieur Kurkdjian nagysága elvitathatatlan.
Rajtam főleg a barack és a borostyán érvényesül.

Az üveg masszív, csinos, jó kézbe venni.
Hatósugara erős, óvatosan érdemes kezelni, de azért adjunk neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Monsieur Kurkdjian nagysága elvitathatatlan.
Rajtam főleg a barack és a borostyán érvényesül.

Az üveg masszív, csinos, jó kézbe venni.
Hatósugara erős, óvatosan érdemes kezelni, de azért adjunk neki. :)

Letti09

2021. január 7.

Hú nagyon jó illat! Pedig erős es kicsit tartottam tőle, hogy sok lesz es hogy megunom egy hét alatt. De egyáltalán nem sok, ha az első 20 percen túljutunk :D
Kifejezetten körbeölelős, picit krémes, nagyon jól viselhető illat. Sálon napokig illatotik. Nagyon megszerettem es csodák csodájára még nem untam meg 3 hónap alatt mióta megvan! Nyáron jön a Blush!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

Kirievi

2020. december 15.

Személy szerint az egyik nagy kedvenc illatom, már a 3. üveg parfümöt "fogyasztom" . Évszaktól függetlenül rendszeresen használom, és már több dícséretet is bezsebeltem miatta. Az én bőrömön nagyon tartós. Jázmin-pacsuli-borostyán-rózsa kombó, némi füstösséggel teljesen megfogott. És bár nem ritka illat, még sosem "jött velem szembe". (A leírással ellentétben ebben nincs ámbra. )Jár neki az 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

crazy724

2020. november 30.

Több mint egy éve szemezek vele, minden alkalommal amikor a müllerben jártam 'megillatoztam'. Imádtam, de nem mertem elhozni, mert kiesik a komfortzónámból, annyira nem én vagyok. Nemrég sokminden történt körülöttem/bennem, szóval úgy döntöttem nem érdekel, megveszem. Szerelem volt elsőre és azóta is, a tökéles késő őszi-téli illatom. Meleg, édeskés, körbeölelő illat, nekem a nyugalmat és a harmóniát jutattja eszembe, ill. az én bőrömön van egy kis füstös utóillata, folyton az égetett karamell ugrik be róla. Sokkal tartósabb, mint a nyári párja a Blush.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

elynor91

2020. szeptember 13.

Nekem is új szerelmem ez az illat <3 Amúgy is nagy rajongója vagyok a Burberry parfümöknek (London, Brit, Weekend), mindegyik nagyon finom és különleges rajtam, ő a dögösen elegáns parfüm fogalmának tökéletes megtestesítője. Édes-bőrös-fűszeres, tipikus alkalmi vagy őszi-téli mindennapi illat (én melegebb időben is használtam, egyáltalán nem volt sok, vagy csak elfogult vagyok :D). Mondjuk nem a vihar jut róla eszembe, sokkal inkább valami luxus életérzés, de nem a hivalkodó, hanem a visszafogott, elegáns. Kizártnak tartom, hogy ezt az illatot én valaha is megunjam - kevés parfümmel vagyok így, jelenleg a Givenchy L'inderdit, Sí Lolita és a Burberry London van hasonló pozícióban. A tartósságára sincs panasz, bőrön jópár óra, ruhán pár nap múlva is érződik. Szóval love, kíváncsi vagyok a legújabb flanker, az Elixir mit tud még ehhez hozzáadni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

puderpanda

2020. szeptember 13.

Az új kedvenc illatom! Nagyon kellemes, édeskés, púderes illat. Annyira nem mindennapi és erőteljes illat számomra, hogy elsősorban "különleges alkalmakra" tartogatom. A Douglasban ajánlották, miután elmondtam, hogy milyen illatot keresek. Először csak az illatmintás papíron szagoltam meg, de javasolta a hölgy, hogy ha tetszik, akkor mindenképp fújjuk fel a csuklómra is, és várjam meg a nap végét, mielőtt megvásárolnám. Remek tanács volt! A papíron nem annyira nyerte el a tetszésem, de gondoltam egy próbát megér. A bőrömön annyira megváltozott az illata, hogy néhány perc után tudtam, ezt meg kell vennem. Nagyon hosszan tart az illata, ha illatanyagmentes tusfürdővel zuhanyzom, akkor még zuhanyzás után is érződik. Pont egy ilyen illatot kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

DeNoirChristine

2020. szeptember 11.

Hónapokig nézegettem,megvegyem ne vegyem,mit csináljak vele. Ahol élek,nincs már szinte sehol Burberry. Szóval hosszas valjúdás után úgy döntöttem,megveszem vakon. Édes jó istenem. Miért tettem ezt. A Blush nagyon gyenge,kicsit cukrosabb klónja,de nincs meg benne az az igazi erő ,ami a blushban viszont igen. Nekem hatalmas csalódás eddig,majd ha beüt a végre a tél jövő juniusban ,jövök updatelni. Hátha azt jobban szereti a kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

mercso1108

2020. augusztus 27.

Tipikus teli illat.
Kellemes és érzéki , azonnal kedvencem lett . Ha elfogy újra megvennem .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Tipikus teli illat.
Kellemes és érzéki , azonnal kedvencem lett . Ha elfogy újra megvennem .

stylo

2020. augusztus 24.

Tiszta nosztalgia. Olyan intenziv emleket keltett bennem, hogy megvettem, es most boldogan elrejtem egy szekreny melyere, h neha elovehessem, es el ne illanjon a varazsa. Emlekszik meg valaki a Konsumex boltokra? Ahogy nyalcsorgatva bamult az ember at a kirakatuvegen? Ezeknek az uzleteknek az illata remlik fel, a vele jaro korhangulat, mikor meg egeszen kislany voltam. Ebbol is latszik, h az illatok olyan fegyverek, amikkel ha jol mahinal az emberlanya, megvalthatja a vilagot.
:-)... szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

:-)... szerintem...

AkInImOd

2020. július 4.

Anyukám adott egy sample-t, valahonnan ő is kapta ajándékba (talán Douglas?). Na hát lassan több, mint fél éve a polcomon pihent, meg sem szagoltam... egészen most hétfőig. Belezúgtam. Minden parfümömet félretettem és csak ezt használom, nagyon finom és telt illat, sokáig érzem magamon, miközben a bőrömön megváltozik. Aztán itt megláttam, hogy mennyibe kerül... te jó ég, értem is meg nem is. :D (Nem vettem még 10-nél többe kerülő parfümöt, egy rendes kiszerelésű Chanelem van, ami szintén ajándék volt.) Ha lehet, ezt a parfümöt beszerzem, amikor lesz rá lehetőségem, mert ezt az illatot nem akarom elengedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)