Burberry

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HRenata, az összetevőket feltöltötte: Barka, Módosítva: 2017. november 28.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A My Burberry illat intenzív, érzéki interpretációja. 2016-os megjelenés, a parfümőr Francis Kurkdjian.

A My Burberry Black visszatér az angol kertek illatához, ezúttal a kezdődő vihart idézi meg, ellentétbe állítva a felhőszakadást a meleg, elbűvölő virágoskerttel. Az illatban az eső áztatta virágszirmok és az őszibarack nektár illata keveredik egy cseppnyi rózsa aromával, s az ámbra és a pacsuli formálja egy mély, érzéki illattá.

Ár: 15000 , Eladó: horvathkittiii
Állapot: Pár alkalommal próbált. A képen látható mennyiséggel eladó., Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után, Foxpost (1599 ft)
Ár: 18.000.- , Eladó: Madeira
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Bp. 3. Ker., fizetés: Foxpost, személyesen

Rita02

2022. március 20.

Isteni!Csak ajánlani tudom!!Nagyon tartós!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 20.

Isteni!Csak ajánlani tudom!!Nagyon tartós!!!

csipihusi

2022. február 1.

Nagyon ritkán merek megkérdezni ismeretlent, hogy mit használ. Ebben az esetben egy ügyfélnél kivételt tettem.Soha senkin nem éreztem, nagyon különleges, tartós,mély ,nőies. A 90-es években voltak ilyen "jó" illatok. Nem szokványos, Burberry illatait nagyon bírom. Alkalomra is tökéletes, ha nem fájdul meg az illető feje tőle. Nekem sajnos igen,, de nem fogom eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Vivus.Laszlo

2021. december 20.

Az illat jó, csak picit öreges, erős szúrós. Nagyon keveset szabad csak fújni belőle, mert annyira tömény, hogy az ember feje megfájdulhat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

AkInImOd

2021. december 11.

2020. július 4.
Anyukám adott egy sample-t, valahonnan ő is kapta ajándékba (talán Douglas?). Na hát lassan több, mint fél éve a polcomon pihent, meg sem szagoltam... egészen most hétfőig. Belezúgtam. Minden parfümömet félretettem és csak ezt használom, nagyon finom és telt illat, sokáig érzem magamon, miközben a bőrömön megváltozik. Aztán itt megláttam, hogy mennyibe kerül... te jó ég, értem is meg nem is. :D (Nem vettem még 10-nél többe kerülő parfümöt, egy rendes kiszerelésű Chanelem van, ami szintén ajándék volt.) Ha lehet, ezt a parfümöt beszerzem, amikor lesz rá lehetőségem, mert ezt az illatot nem akarom elengedni.

2021. dec.11.
Idén a szülinapomra megkaptam a normál kiszerelést - de hatalmas csalódás volt akkor. Egészen ősz végéig inkább csak szimatoltam a kupakot, nem tetszett, más volt az illata, nem is értettem, mi történt, mibe voltam tavaly nyáron szerelmes. Már féltem, hogy hamisítványt kaptam. Aztán most, amikor beállt a nagy hideg, elővettem, és visszatért az az illat, amire emlékeztem vele kapcsolatban. Magamra fújtam ma is, nagyon jól esik viselni. Nyáron semmiképpen nem viselem, és az okát is megtaláltam (hormonális változások). Emiatt nem vonok le csillagot, ez számomra abszolút hideg, téli illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

2020. július 4.

2021. dec.11.

Szanszi

2021. szeptember 15.

Egy kis mintát sikerült vennem itt a Krémmánián, a teljes kiszerelést nem mertem látatlanból megrendelni. Lehet hogy le fogja taszítani a trónról a Givenchy L’interdit Intense-t nálam. 😇
Az utóbbi években nagyon megkedveltem őszre-télre ezeket a komolyabb, mély illatokat. Ez is egy ilyen, számomra is különleges illat.
A kifújásnál nagyon erős, kicsit fullasztó, nem érdemes rögtön beleszippantani. Viszont ami utána következik az maga a csoda. Az idő elteltével egy balzsamos, puha, körbeölelő de mégis határozott illat marad a bőrön. Óráról órára másnak mutatja magát. Nagyon nőies, ez egy signature illat, ezer közül felismerhető. Én bírom napközben is, de már varom a kicsit hűvösebb időt, akkor fog igazán kibontakozni ez a csodás illat.
Abszolút tartós, rajtam este is érződik még egy kellemes púderes illat, ruhán még napokig.
Ajánlom nektek is kipróbálásra, akik szeretik a különleges mézes-balzsamos illatokat! 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

nikool01

2021. augusztus 26.

Csoda!!
Bementem a Douglasba szaglászni, mindenképp szerettem volna egy újabb parfümmel távozni. Több mint egy órán át bolyongtam, mire teljesen véletlen a kezembeakadt Ő!
Ahogy kifújtam azonnal megcsapott valami mély, édes, mézes, de nem cukorkás, különleges, semmihez sem hasonlítható illat, tudtam, hogy ilyet sosem éreztem még, alig vártam, hogy kibontakozzon rajtam a leszáradt illat, és nem csalódtam, mesés!! Nem tudom, mikor tetszett valami ennyire, ez vagyok én! Brutál tartós, 2-3 fújás egész nap körbeölel, isteni krémes, kicsit púderes, de semmihez sem hasonlítható. Egyből 90 ml jött velem. 100 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Csoda!!

beatrixkerekes

2021. augusztus 22.

Parfümök Istennője. Ha lehetne járna érte a 6 csilkag. Évekkel ezelőtt még nagy chanel rajongó voltam. Aztán jött a D&G One, es Armani Si korszakom. Pár hónappal ezelőtt körbeszaglasztam a parfümeriákban és rabul ejtett. Egyszerűen imadnivaló és elképesztő tartós is. A COTY változat sajnos nem annyira kifinomult mint amit Franciaorszagban gyártanak. Ezt tapasztalta más is? Most vadászom az eredeti COTY nélküli verziót. A dobozuk is más sajnios. A németes egyszerűség itt nem hozott sztem sikert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

piroslili

2021. augusztus 16.

Én nagyon-nagyon szeretem, télre elengedhetetlen, de nyáron nekem túl sok.
Nagyon tartós, és télen is inkább esti viselet, mert nappalra elnyomhatja a környezetet.
Nekem nem esik jól, ha olyan ember körül vagyok, akinek erős a parfümje, ezért sem használom ezt csak estékre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Én nagyon-nagyon szeretem, télre elengedhetetlen, de nyáron nekem túl sok.

26timcsi

2021. június 26.

Igazán különleges illat és iszonyatosan tartós.
Tudni kell viselni,mert nem egy átlagos parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Igazán különleges illat és iszonyatosan tartós.
Tudni kell viselni,mert nem egy átlagos parfüm. :)

DorinaBalog

2021. február 10.

Az egyik legtartósabb designer parfümöm, ezt már az elején ki kell emelnem. Reggeltől-estig illatozom, ha őt fújom. Napokban mérhető a tartósság hajban és napokban/hetekben a kabátomon.

Monsieur Kurkdjian nagysága elvitathatatlan.
Rajtam főleg a barack és a borostyán érvényesül.

Az üveg masszív, csinos, jó kézbe venni.
Hatósugara erős, óvatosan érdemes kezelni, de azért adjunk neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Monsieur Kurkdjian nagysága elvitathatatlan.
Rajtam főleg a barack és a borostyán érvényesül.

Az üveg masszív, csinos, jó kézbe venni.
Hatósugara erős, óvatosan érdemes kezelni, de azért adjunk neki. :)

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)