Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: annama, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Burberry Sheer Eyeshadow 20 időjárás inspirálta színben kapható, az egészen világostól a füstös metál árnyalatokig. A szemfestékek jól satírozhatóak, így változatos hatás érhető el, amivel kihangsúlyozhatjuk a tekintetünket.

Az innovatív összetétel szilikont is tartalmaz a minél simább és hibátlan felvitel érdekében.

SmilingfullyB

2016. december 26.

Ajándékba kaptam egy Midnight brown színű mesés Burberry szemhéjpúdert! Életemben nem használtam még ilyen luxus érzésű terméket (Mac, Chanel, Guerlain megsem közelíti). Nagyon pigmentált és rendkívül tartós. Egy szép fekete bársony tokban érkezik az alapvetően igen nehéz mágnesesen záródó kockás mintájú púrders doboz. Maga a szehéjpúder is visszaadja a kockás mintát. A szín elképesztően jól építhető és nagyon szépen satírozható. A midnight brown színből szép fütös smik készíthető, megfelelően sötét, hogy az egyéb alap színeket földobja. Egy Mac prep+prime 24h szeméjalappal használom és teljesen jól tart. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

bridge007

2015. március 13.

Nem szabad meg csak kiprobalni sem semmilyen Burberry termeket, mert onnantol garantaltan nincs megallas. Hogy kremes, az nem kifejezes, es a luxus erzes, amit nyujt garantaltan feldobja meg a legszurkebb reggeleket is. Tartossaga kivalo (MAC paint pot-tal hasznalom), epitheto, fantasztikusan szep szin a vegeredmeny. Azt hiszem nagy bajban vagyok, szerelembe estem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

annama

2013. október 25.

Én is az Almond No.06-ot vettem meg, matt, csillámpor nélküli, így inkább nappali sminkre használom. Szépen rétegelhető, így világosabb és sötétebb tónusokat is lehet vele festeni. Nehezen kopik, nem csomósodik, nem porzik sminkelés közben, nem kenődik, így tényleg csak oda kerül festék, ahova szánjuk. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

knifeofdreams

2012. március 6.

Aki nem szeretne néhány bekezdésnyi lelkendezést olvasni, az most inkább kattintson el :)
A szemhéjpúdereket a Burberry honlapjáról rendeltem, villámgyorsan ideértek, nagyon profi a szolgáltatás (amit ebben az esetben el is várunk :)). A terméket a dobozán belül még egy sötétszürke bársony tasak is védi, melyen a Burberry kockás mintája is megjelenik. Maga a szemfesték egy hihetetlenül nehéz, mágnesesen záródó sötétszürke fém tokban érkezik, amin szintén visszaköszön a Burberry kockás mintája.
A tokon belül egy viszonylag nagy tükör és egy szivacsos applikátor is található.

Maga a szemfesték rendkívül krémes, szinte felsiklik a bőrre. A 'sheer' szó nagyon jól jellemzi a festéket, egyáltalán nem durva vagy hivalkodó, de ha intenzívebb hatást szeretnénk elérni vele, akkor nagyon jól fel lehet építeni a színt. Ja, és a szemfesték felületébe is belenyomják a Burberry check-et :)

Két árnyalatot rendeltem most meg, a Trench No.02-t és az Almond No.06-et. A Trench nagyjából megegyezik a bőröm árnyalatával, nagyon szépen kiegyenlíti a szemhéjam színét, míg az Almond egy kicsit sötétebb barna, ezt árnyaláshoz használom.

Nagyon örülök, hogy a birtokomba került ez a szemfesték, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a natúrabb színvilágú termékeket, és úgy dönt, hogy megjutalmazza magát egy kis luxussal, mert ennek a szemfestéknek minden részletéből az sugárzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).