Best of Beauty 2019

Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: só, mandarin ,petitgrain, magnólia, lonc, virginiai cédrus, pézsma

Vaslady

2016. április 15.

Amikor először próbáltam,rögtön az futott át az agyamon,hogy ez az illat cseppet sem sport kategoria.
Majd sürgős dolgom támadt,és nem véleményeztem,igy ma újra próbáltam.
Nem sportos ma sem,inkább virágos-citruszos illatnak mondanám.
De,nem váltott ki belőlem nagy hatást,és igaza van az előttem szólónak,egy avon illatnak menne el....
Szoval ebből nem lesz vétel :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Majd sürgős dolgom támadt,és nem véleményeztem,igy ma újra próbáltam.
Nem sportos ma sem,inkább virágos-citruszos illatnak mondanám.
Szoval ebből nem lesz vétel :-D

ildi22

2014. november 26.

Nagyon tetszik az illata, nem használom minden nap, az ára miatt, csak alkalmanként. Nem hiszem, hogy újra veszem, inkább kipróbálok valami mást :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Mufurcka

2014. június 23.

Cseppet sem sportos az illat, pedig arra utaztam:( kicsit olcsó/avonos hatással bír, csalódás mert vmi ütősebbre számítottam. Tény, hogy nem népszerű ez a parfüm - tekintve a véleményeket -, de az elfekvő kincsecskék felfedezése nagy élményt is tud szerezni, ezért gondoltam hogy felpróbálom. Arra is gondoltam hogy régi volt a teszter, talán majd még egy helyen fújkálok és visszajövök véleményezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.