Burberry

Ár:   6910- 11 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   6910- 11 090 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: sárgabarack, őszibarack, körte, feketeribizli

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, pézsma

Burberry Women EDP fújós
Ár: 1000ft/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
1 db 4 mlis fujós Burberry Women EDP
Ár: 900,-Ft+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.

pankafru

2019. november 20.

Kényelmes őszi-téli illat. Egyszerű, nem túlzó. Rajtam a pézsma dominál kicsi vaníliás, cédrusos beütéssel. Én a fejjegyeket csak kifújáskor érzem. Hosszútávú barátság a miénk, többször újra vettem és amíg nem unom meg, ez lesz a mindennapi rohangálós illatom. Nekem a tartósságával sincs gondom. Bár már annyira hozzászoktam, hogy ritkán érzem magamon. Más parfümnél az alapjegyeket néha nem érezem kényelmesnek, van, hogy zavarnak. Ennél, ez 4 év után sem okoz gondot. Olyan, mint egy kényelmes garbó vagy pléd, ha magamra fújom, mindig melegséggel tölt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

kissagi19

2019. augusztus 25.

A Weekendet akartam megillatolni, de akkor csalódás volt, hogy férjemmel levetettem (egen, olyan magasra tették, hogy nem értem el) , és kifújtam. Kb mintha a folyékony meleg napfény ömlött volna ki. Kerültem egyet, majd bőrön is tetszteltem. Meleg, napsugaras saŕgabarack, vaníliás joghurtos krémen. A bőrömön a 2 órás hazaúton édesedett, finomodott, a szantál, pézsma megjelent. De a vaníliás édes barack örök. Felkerült a listámra, nekem ő kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Ferita

2019. augusztus 23.

Burberry ámokfutásom legújabb áldozata. Mi az,hogy én ezidáig elmentem mellette??? Hát hülye vagyok én? Annyira illik hozzám ez az illat,hogy el sem hiszem. Megvettem annyi drágább és nevesebb illatot amikor itt van egy ilyen megfizethető és mégis egyedi kincs.
Barackos,vaníliás nagyon nőies illat. Az sem érdekel ha nem lesz rajtam tartós,majd újrafújom. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Kerek egész. A legtartósabb illat amivel eddig találkoztam. Elegans, mély, olyan harmóniában árad a bőrömről egész napon át, hogy hatalmas lendúletet ad, kitartóvá tesz és boldogít. Szerintem ez egy kor szempontjából univerzális illat, én nagyon fiatalként használtam és búszke vagyok magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Micike68

2019. augusztus 6.

Nem tudom, lehet az én orrommal van a baj, de én semmi gyümölcsösséget nem érzek ki belőle. Igaz a barackok és a feketeribizli nem is hiányzik, a körtét viszont sajnálom. Ettől függetlenül szerintem nem rossz kis illat ez. A jázmin és a cédrus nálam mindent pótol. Tartóssága sem rossz, olyan 4-5 óra rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Ria22

2019. február 22.

Ahogy nézem a véleményeiteket, jóformán csak velem ilyen igazságtalan az élet.
Valami eszméletlen csodás ez az illat: aszalt sárgabarack, napfény, kicsi szalma, sziruposság nuku, azonban másfél óra alatt semmivé válik a bőrömön :O Hihetetlen...
Ha egyszer megengedhetem majd magamnak hogy ilyen áron testpermetet vásároljak biztosan megteszem, de ez még várat magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Ahogy nézem a véleményeiteket, jóformán csak velem ilyen igazságtalan az élet.

Texaseve

2019. január 24.

Megszaglásztam, mert olyan sokan hasonlítottátok a Burberry új illatához, a Her nevűhöz... de szerintem köszönő viszonyban sincsenek egymással - szerintem. Jó, ebben is van gyümölcs (erjesztetett, romlott, szúrós, zavaró), meg némi púderesség (áporodott szekrényszag), de na. Nem és nem. Nagymama szekrényében fellelt ezeréves rovaritót nem fújunk magunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Szepis

2019. január 3.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, nagyon akartam aztán meg is vettem akciósan. Az üvege aranyos olyan csajos, mert kisebb táskában is bőven elfér! Az illata az amivel kapcsolatban vegyesek az érzéseim.....nem tudom eldönteni, hogy ez most finom illat, vagy "öreg" avas illat, itteni vélemények alapján is döntöttem mellette, de Karácsonyi vacsoránál a testvérem (35 é pasi) konkrétan elnézést kért és elült mellőlem:D:D:D Anyum imádja a páromnak nem a kedvence, de nem ül el mellőlem legalább...szóval ismeretlenül NE vegyétek meg, mert nem olyan illat, amivel bárki tud érvényesülni. Lehet a mi "kapcsolatunknak" is még kell kis idő;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

wildrose

2018. november 20.

Kifújáskor édes-krémes, gyümölcsös, leginkább barackos illat, leszáradáskor virágosabbá, jázminosabbá válik, és előbújik egy kis fás jelleg egy csipet orientális csavarral. Egyszerű és bájos, számomra a kedvesség illata, Rajtam tartós, de nem túl intenzív illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Sheila

2018. szeptember 10.

Lassan kezdem azt hinni, hogy a Burberry nekem gyárt parfümöket...:-) Amiket eddig próbáltam (Body, The Beat, London), mind nagyon bejött és ez a kis finomság sem kivétel. Valamire nagyon emlékeztet ifjabb koromból, de még nem jöttem rá mire.
Gyümölcsöket én kevésbé érzek benne, az én bőrömön egyértelműen a jázmin dominál, és én ennek nagyon örülök is, mert imádom a jázmint, az egyik kedvenc parfüm-összetevőm.
Egyébiránt jellegét tekintve követi a Burberry-vonalat: ízléses, finom, komfortos, nem orrbavágós, abszolút iroda kompatibilis, tisztaságot, igényességet sugalló illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.