Burt's Bees

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lills, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Kókuszolajjal megújítja és regenerálja a száraz lábat. Frissítő rozamring és borsmenta kivonantot tartalmaz.

makosbejgli18

2019. március 25.

Elég egy-egy borsonyi a lábfejekre. Tömény kókuszos illata van, maga a krém elég tömény, kissé nehezen kenhető - én heti egyszer alkalmazom éjszakára, jól bedolgozom egy kis talpmasszással. Így mintha könnyebben szívodna is be :) A lábaimat szépen karbantartja, a egyetlen hátránya, hogy Magyarországon egyik Burt's Bee-s polcon se árulják a müllerekben. A legjobb lábápoló, amit eddig próbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

vicky93

2018. november 21.

Ez a leghatékonyabb lábápoló, amit eddig használtam, pedig sokat kipróbáltam már: avonos szörnyűségektől egészen a natúr shea vajig. A shea vaj is nagyon jó, viszont sajnos inkább a lábamra húzott zokniba szívódik, de ez nem. Tény, nehéz elkenni, bemasszírozni, de a puhaság, ami reggel vár, a zokni lehúzása után, minden szempontból kárpótol. Egy szettben volt, kis tubussal, ami meglepően sokáig bírja, de ha elfogy, szerintem veszek egy nagy tubussal belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Tvylvis

2018. június 10.

Imádom és gyűlölöm egyben. Kozmetikum ilyen ambivalens érzéseket még soha nem váltott ki bennem. Imádom a hatását, azt, hogy reggelre mélyen és tartósan hidratálja a lábat és a kézfejet. Külön pont nálam, hogy a körömágyamat is szépen karbantartja, az esetleges apró sebecskéket gyorsan gyógyítja. Viszont gyűlölöm az állagát, és hogy órák alatt szívódik be. Olyan, mint a méz, bár ahogy felkenjük, a testhő hatására a benne lévő kókuszolaj folyósabb lesz, és könnyebb eloszlatni. Az illata nagyon natúr, elég egyedi, ha valaki (mű)kókuszos csodára vágyik, rettentően nagyot fog csalódni. Egyelőre nem veszem újra, mert van több tégelyes balzsamom a márkától, de szerintem később újból összehoz vele a sors. Ötöst adok rá, mert eddig szinte egyetlen másik lábápoló sem hidratálta ennyire jól a lábamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

krenat

2017. október 30.

Színe-állaga olyan, mint a sűrű méz. Az illata is tömény, kókuszos. Csakis este szabad használni és zoknival, mert sokára szívódik be. Nekem nyáron iszonyúan kirepedezett a talpam és ez szépen helyrerakta, mélyen hidratál. Jó, hogy nincs tele vegyszerekkel, bár én magamtól nem venném meg, mert nem vegán, de egy ajándékcsomagban volt egy kisebb kiszerelés, így elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Chrissy

2016. július 31.

Amerikában volt szerencsém megvásárolni. Guszta Burt's Bees állványon volt a drogériában sok-sok termékkel együtt. Semmire nem volt szükségem, de mindig venem kellett valamit, ahányszor bejutottam egy drug store-ba. Egyszerűen muszáj volt! Elkápráztatott a sok újdonság, az olyan kencèk, amiket itthon nem lehetett kapni.
Azért őt szúrtam ki, mert kókusz mániás vagyok. És mert volt mellé csomagolva egy ajándék pamutzokni méhecskés hímzéssel.😁 A csomagolása nem is tetszett, de az összetevői igen, akkoriban még nem volt ekkora natúr mánia és ez jónak szamitott, mert sok természetes összetevő van benne.
Nos, az állaga sűrű, tömény, ragacsos. Lehet, hogy Burtnek vannak méhei, de ezen termék esetén ez irreleváns, mert nincs benne semmi méz, se egyéb mèhészeti cucc.
Nehéz elkenni, márpedig én mindent masszírozva viszek fel a bőrömre, így ez zavart. A ragacsossága is. Zoknit kell rá húzni éjszakára. Tényleg puha lesz tőle a láb, de ilyen hatása számos olcsóbb és jobb állagú terméknek van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

AmberGrace

2015. november 24.

Nagyon jól hidratál, viszont tényleg nagyon nehezen szívódik be. Este kend föl és tegyél rá zoknit és reggelre csodás puha lábaid lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

noavedon

2015. augusztus 30.

Nekem nagyon bejött, végre egy olyan krém, ami tényleg hosszútávon, a mélyebb rétegekben hat, és nemcsak a felszínen, pár óráig. Viszont reggel tilos használni, csak szigorúan este, lefekvés előtt, mert akkor reggelre beszívódik. Mondjuk nekem exra száraz a lábam, pláne nyáron, mikor nyitott cipőkben járok, szóval akinek nem olyan durva, annak lehet, hogy sok. De én imádom, a könyökömre is ezt kenem, azóta pihe-puha. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Lills

2015. április 16.

Nagyon sűrű állagú krém, szerintem kifejezetten rossz érzés használni. Hidratáló hatása teljesen átlagos. Én mindig este használom, lefekvés után, nem igazán tudom megítélni, hogy mennyire szívódik be gyorsan (volt olyan krémem amitől még reggel is csúszkáltam a fürdőszobában, na annál azért biztos gyorsabb). Illata nekem sem jött be, olyan kókuszos fura illat, de nem kifejezetten rossz (engem valamiért a TBS kókuszos tusfürdőjére emlékeztet, amit szintén a túl sűrű állaga miatt utáltam, mint ezt a krémet). Szerintem bármelyik Balea lábkrém többet tud ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 16.

katacita

2015. április 15.

A leghatékonyabb talpkrém, amit eddig használtam, szépen helyrerakja a száraz bőrt. Az illata nem valami kellemes, ne bounty illatot várjatok :)
Illetve elég zsíros krém, olyan viaszos fajta. Szóval bekenés után pár percig nem nagyon lehet vele mászkálni, mert nem szívódik be azonnal és eléggé csúszós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.