Best of Beauty 2019

Burt's Bees

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Nyújt segítő kezet az ápolásra szoruló körmeidnek. Tápláld és hidratáld a a körmeid és a körömágybőröd ezzel intenzív és természetes balzsammal. Egy leheletnyi citromolajtól a körmeid és a kezed tisztán illatoznak, szépek és egészségesek lesznek, természetesen.

Kiszerelés: 17 g

Catyx

2019. március 3.

Már a 2. tégelyt használom. Jó sokáig ktiart, mondjuk megkérik az árát. Szuperül teszi a dolgát, és az illata! Engem megvett kilóra. Alaptétel a nesszeszerben (hú, de hosszú szó😂) A térdre és könyökre is teszem, sőt ha sos kell, lábszárra is, sőt alsókarra is. Najó arcra azért nem merném, mondjuk szemöldökre már kentem. Azért vigyázni kell, mert ha van friss felületi horzsolás, seb akkor tudja csípni rendesen, de mi nem?😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

cattitude

2018. december 6.

nekem sajnos egyáltalán nem jött be, teljesen kicsípte az ujjaim, nem is értem, mitől, egy összetevőre se vagyok pedig allergiás... az illata amúgy tényleg finom, de ezzel sajnos nem vagyok kisegítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

KissMicu

2018. november 13.

tökéletes. hamar rendbeteszi a kiszáradt kisebesedett körömágyam, az illatát is imádom, egy kis csodadoboz. Én úgy használom hogy jó vastagon bekenem vele a körömágyam filmnézés közbe, s míg nézem a filmet addig szépen beszivódik, közbe néha ha eszembe jut akkor maszirozgatok rajta kicsit. Az viszont tény hogy nagyon sűrű és ha sokat teszel belőle akkor mindenhol ott hagyod a nyomod, de engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

tothdyna

2018. március 25.

Nem is értem, miért nem véleményeztem még, pedig öt-hat éve az egyik fő téli fegyverem a totálisan kiszáradt körömágy leküzdésében. Nekem az illata kicsit túlzottan mű, tipikus szúnyog elleni kence szagú, viszont a hatása remek, huszon-harminc perc alatt be is szívódik. Igyekszem csupasz körmös napokon mindig alkalmazni, azt is ápolja. Először a Kanadába kiköltözött barátnőmtől kaptam, a gránátalmás ajakkencével szettesítve (az is szuper termék, a stiftes Carmex mellett abból is mindig van legalább 1 példányom), megtartottam azt a kisebb tégelyt és mindig újratöltöm, ha kifogy. Az van a táskámban, a nagyobb pedig az ágy mellett.
Ha valaki a fenti szettel (vagy a bocis krémmel kiegészítettel) szemezne, azt is ajánlom, tökéletes ízelítő pakk -már csak a hidratáló krémes lemosót kellene hozzá csapni és minden fő kedvencem összeválogatnák! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Soly77

2018. március 20.

Jujj ezek a burt's bees cuccok kezedenek levenni a lábamról. Egy ideje kerülgettem már őket az áruk miatt nem nagyon vettem de most nem tudtam ellenállni így ez jött velem haza legutóbb. Igaz nem régen írtam hogy a vazelin milyen jó körömágyra és tényleg így van, de ez meg még jobb :D míg a vazelintől tokától bokáig "zsíros" leszek. Ezt a kis cukit ha tv nézés közben maszírozgatom egy idő után beszívódik és semmi zsíros utóérzet. Nem beszélve az illatáról, lassan már kiszagolom a tégelyből... 100% citrom, az az igazi mikor félbe vágsz egy citromot... isteni! Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

edina.zsengeller

2018. január 4.

Elég rég használom, kicsit többet vártam tőle. Finom illata van, valamennyire hidratál is, de nem veszem újra, ahhoz azért drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

bigbrowneyes

2017. december 20.

Féléve megvan és nagyon szeretem mind a hatását, mind az illatát. Két használat után már teljesen visszapuhítja a bőrt a körmöm körül.
Másik funkciója: két hónapja van fogszabályozóm, ami teljesen “szétszedi” az ajkaimat. Elővettem a tégelyt és tettem vele egy próbát. Másnapra már sokkal selymesebb lett, és rendszeres használat mellett már nem repedezik az ajkam. A kommersz ajakápolók ezt a helyzetet már nem tudják kezelni, szóval most nálam elsődlegesen így funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

lzsoficim

2017. június 25.

Soha le nem cserélem, az biztos. Zseniális kis cucc ez, nagyon szépen ápolja a körömágybőrt. Az illata is tetszik, kellemes citromos.
Egyébként is kedvelem a márka termékeit, ez is teli találat.
A csomagolás pedig olyan édes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Egyébként is kedvelem a márka termékeit, ez is teli találat.
A csomagolás pedig olyan édes:)

Nixiii

2017. május 14.

Világ életemben meggyűlt a bajom a körömbőrömmel... Ha nem iszok eleget, rögtön szétszárad, ráadásul tépegetem is, ha ideges vagyok. :( Ez az egyetlen olyan cucc, ami gyógyírt jelent a száraz, gyulladt bőrömre... Az árát nagyon sokalltam, de nagyon aktív használat mellett is több mint fél évig kitartott. Többszöri újravevős, az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

MsDarcy

2017. április 26.

A heti manikűrözés után szoktam, leginkább lefekvés előtt bekenni vele a körömágyamat, a köröm felületét és sokszor a kezemet is. Szépen hidratál és nagyon finom az illata. Egyetlen hátránya a nem túl praktikus, ám annál csinosabb csomagolása, illetve talán az, hogy nagyon nagyon sokára szívódik fel, de ez értelemszerűen a konzisztenciája miatt van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.