Burt's Bees

Ár:   1245 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tilli, Módosítva: 2015. május 26.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• 100%-ban természetes összetevők
  • Az E- és C-vitaminokban gazdag grapefruit olaj táplálja, puhítja és kondicionálja az ajkakat
  • Kellemes grapefruit illatú

fudanshiro

2019. augusztus 13.

A nagy melegben mindennap haldokoltak az ajkaim, szóval vettem egy ilyet végre. Rendben teszi a dolgát, éjszakára jó vastagon szoktam bekenni, reggelre pedig már minden szuper.
Plusz extra a kellemes grapefruit illatért / ízért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Plusz extra a kellemes grapefruit illatért / ízért

Sparklingdiamond

2019. augusztus 3.

Isteni az illata,megfelelően hidratál, egyik nagy kedvencem🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Isteni az illata,megfelelően hidratál, egyik nagy kedvencem🥰

izabella73

2018. november 1.

Jobban tetszik mint a színezett változat,ennek legalább jó az illata és íze.Könnyen kenhető,enyhe fénye van,nagyon jól hidratál úgyhogy nálam egyértelmű 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

GyIldi

2018. február 26.

Nem szeretem a konspirációkat, de az Amerikából ajándékba kapott termék, és az itthon vásárolt termék minősége között szakadéknyi különbség van. Több terméket is kaptam ajándékba az amerikai rokonoktól, egyelőre csak az ajakápolót vásároltam meg egy itthoni drogériában, de ez így nagy csalódás, pláne hogy azonnal a régi után kezdtem használni. Az eredeti minőség abszolút 5*. Az itthon vásárolt max 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

morvaieszter

2017. február 22.

kicsit túlságosan olvadós, és könnyen elmászkál a tubusában, de nagyon jó az illata, és nekem hatásos is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Tilli

2016. május 26.

Először a mézes változatát próbáltam ki, de annyira tömény fojtogató illata volt, hogy képtelen voltam elviselni magamon. Mivel új ajakápoló után néztem, gondoltam adok még egy esélyt a márkának, mert szépek az összetevői. Nem bántam meg! Nagyon kellemes grapefruit illata van, és szerencsére nincs semmilyen más mellék illata. Jó állagú, hamar beszívódik, nem hagy réteget az ajkakon és színtelen, ami számomra előny. Egyetlen negatívuma az, hogy először tényleg puhák lettek tőle az ajkaim, de idővel mintha kicsit szárította volna őket (itt nem cserepes ajkakat kell elképzelni), szóval az őszi-téli időszakra nekem nem ez lesz az ajakápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Szaszmancs

2015. augusztus 28.

Tudom, hogy a mézes ajakápoló a márka legje, de én utálok minden méz illatú/ízű dolgot, ellenben a citrom, lime, grapefruit és társai a gyengéim, úgyhogy természetes volt, hogy ezt választom a körömágybőr ápoló mellé. Az illat nagyon finom, nem túl sok, de megjelenik (mű)íz formájában is, amit már kevésbé díjazok.Az állaga kellemes,jó érzés viselni, de hamar nyoma vész és nem hagy maga után hidratált érzést vagy puhaságot. Úgyhogy szépen újra meg újra meg újra kell kenegetnünk, amíg meg nem unjuk...mint bármilyen más alacsony és középkategóriás ajakápolót. Ennél többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.