Burt's Bees

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norilili, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Gyöngyházfényű színek tápanyagokban gazdag természetes olajokkal kombinálva a puha, fényes és 100%-ban természetes szépségű ajkakért.

12 színben kapható

sarria

2018. április 18.

Se az íze se a szaga (talán romlott?) nem tetszik, viszont szép enyhe csillogást ad, nem ragacsos és szép telt hatást ad az ajkaimnak. Alapjáraton nem száraz az ajkam, így azt, hogy erre hogy szolgál, nem tudom megmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

balvenie

2017. február 3.

Két árnyalatban vásároltam meg, 221 és 239-es árnyalatban. Az illata kicsit érdekes, viszont az állaga nagyon jó, szépen lehet felvinni, kissé sűrűnek tűnik, ezért talán kicsit több kell belőle. Az színe szép, szerintem eléggé tartós is. Leértékelve, 1200 forintért vettem darabját, ennyi pénzért abszolút megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

raczdetti

2016. január 27.

Majdnem egy éve vettem egy világosabb "szájszínű" változatban, igaz a felirat rég lekopott és tartalom fogytán de még mindig nem romlott meg. Mostanában tervezem az újravásárlását, mert:
Voltak közben kalandozásaim más szájfényekkel, színezett ajakápolókkal, de teljesen feleslegesen.
Ez az aminek szépek az összetevői, egész tartósan ottmarad (ha véletlenül le nem nyalom, mert finom édes :), ápol, csillog, feltölti az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Josie

2015. december 8.

Nekem is van, de nem a képen látható árnyalatban. Nagyon szeretem, kellemes viselni, nem szárít és eléggé tartós is! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Ildie

2015. március 6.

Nem vagyok egy nagy szájfényes, cigiztem is, csunyák is a fogaim, szóval nem a kedvencem a dolog, de mivel a márka összes többi ajakra való terméke eddig tetszett tettem egy próbát (és mert -25%os volt). Közepes rózsaszínes árnyalatot választottam (263 nearly dusk), hogy próba képpen lássam mi lesz, tehát biztosra mentem.
Most azon kell meglepődnöm, hogy nagyon tetszik. Nem lesz olyan húdevizes hatás, azt nem is szerettem volna, nekem az nem jön be, ez nem is nagyon mű, de van színe. Rövidebb a hajam annál, hogy belefújja a szél szerencsére, azt nem bírná. Tartóssága szerintem a a vékonyka lip shimmernél jobb, olyan 2-3 óra evés nélkül. Ezt a nem túl feltünő színt könnyen el tudom oszlatni. Ha legközelebb arra járok a képen láthatót is szinte tuti, hogy megveszem, ha olyan szolidul vad, jahh, csak hát a fogaimat még mindig nem akarom reklámozni.

Megvettem a legsötétebbet, a 269 Starry night színt és a 203 autumn haze színt. Én most ezekért oda meg vissza vagyok. Nem emeli ki a csúnya fogaimat, kellemes viselet. A világos rózsaszín kicsit tapaszt, de másik kettő egyáltalán nem.
A legsötétebb eloszlatásával sincs gondom, bár a reggeli fogmosás után egyből teszek az ajkaimra valami színtelent, tehát nem pucér ajkakra szoktam tenni, lehet ezért könnyű.

Remek termék, nem szárít, ápol, leginkább ízetlen. Ha a szájfények hasonló minőségű kategóriájában kellene versenyezteni szerintem olcsó lenne. Szép összetevők. Boldogság van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

norilili

2014. október 27.

Kicsit nehéz értékelnem, egyrészt mert nem használok szájfényeket így nincs igazán viszonyítási alapom, másrészt pedig mert szerintem ez inkább egy erős színt adó ajakápoló. Ebben a kategóriában szuper, szépen hidratál és tovább marad meg mint egy hasonló színezett termék, intenzív színnel, szép fénnyel. Ami a negatívum, hogy nehéz egységesen felvinni, mindig egy csomót szórakozok vele mire megfelelőnek találom az eloszlását (lehet hogy ez a szín miatt is van, Ruby moon egy sötét pinkes vörös árnyalat). Hosszabb idő után nekem kicsit összegyűlik a belső határvonalon, és teljes fényében csak 2 óráig bírja. Mindezek ellenére szeretem, és mint natúrkozmetikum szerintem megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters