Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

98,45%-ben természetes. Parabénmentes.

Radírozd az arcod hamvasan tisztára ezzel a természetes szulfátmentes arctisztítóval, ami gazdag a finomra őrölt barackmagban - ezzel természetesen és gyengéden hámlasztja a bőrt - eltávolítja az olajosodás nyomait, a piszkot és az elhalt hámsejteket, így a bőr sima és puha lesz a használata után. A fűzfakéreg és az aranygyökér kivonat ismert az összehúzó hatásáról, a gyömbér és a tengeri alga kivonat pedig életet lehel a fáradt arcbőrbe, miközben létfontosságú ásványi anyagokkal tölti fel - ezért az arcod nagyon tiszta és természtes módon táplált lesz.

A fűzfakréeg kivonat természetes szalicilsavat [béta-hidroxisav] tartalmaz, ami természtes kémiai hámlasztó, behatol a pórusokba és összehúzza azokat.

AmberGrace

2015. november 24.

Én imádtam ezt használni, nagyon jól radíroz és az illata isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Én imádtam ezt használni, nagyon jól radíroz és az illata isteni.

sandor_zsofia

2015. március 2.

Rossz vétel volt. Bár akkoriban még fiatal és bohó voltam:P és nem tudtam, hogy nem jó a radírozás az én bőrömnek. Valóban megvan a tejes állag, de nagyon éles, durva szemcsés. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Mara

2014. augusztus 5.

Ebből csak a kisebb kiszerelést próbáltam, de nem szerettem annyira. Eleinte nagyon lelkesedtem. Eléggé zsírosnak, olyan mézes-tejesnek éreztem, amikor felkenem. Ezzel még nem is lenne problémám a száraz bőröm miatt, de a benne lévő radírozószemcsék nagyon durvák, kemények; szinte fájt, ha megdörzsöltem. Nem volt benne rengeteg, valahogy mégis ez a legintenzívebb emlékem vele kapcsolatban; habár a szemcsék hamar elperegnek. Nehezen elhasználtam, kidobni nem akartam, ellenben mivel elég kellemetlen érzés volt, ezért csak nagyon ritkán használtam - ha például egy agyagmaszkot kezdtem el vele dörzsölni. A többi jóból nem sokat éreztem, tényleg szupertiszta volt a bőröm, egy ilyen erős fizikai radírnál ez nem is csoda. Biztos nem venném meg nagyban. Úgy szerettem volna, ha sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Glucose

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.