Butlers

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Butlers, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   Butlers, online
Kategória:   Szappanok

EDTA-t, parabéneket, olajtartalmú mellékterméket, illetve állati zsiradékot nem tartalmaz. Állatokon nem tesztelt.

Guttmann Natasa

2012. november 20.

Hivatalosan fürdésre vettem a szappandilim miatt. Maximum, ha háromszor használtam arcra. (De csak azért, mert van egyéb termék, amit jelenleg el szeretnék előbb fogyasztani.) Szemre természetesen nem merészkedtem, de alapozót, korrektort, pirosítót az orcáról gyönyörűen lehozta. Ezt micellásoldatos kendőzős történet követte=>nem hagyott a felszínen semmit. De szó szerint semmit, ám meg kell hagyni: a használt termékek nem vízállóak voltak. Tapasztaltam továbbá azt a tipikus szappan utáni érzést, azzal a különbséggel, hogy vízhiányosnak nem érzem a bőröm. Sőt a növényekből kivont cuccok (a lista vége) még jót is tettek neki. Ezek nálam nagyon puha, sima, hosszú ideig jó illatú bőrt eredményeztek. Testen is hasonló a helyzet, mondjuk vékony, érzékeny bőrön már egy kicsit szárít. (intim terület, hónalj, dekoltázs) Összességében elégedett vagyok, hamarosan a társait is kipróbálom. Dióhéjban ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.