Butter London

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. október 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Selmyes, matt finisű alaplakk, mely tökéletesen elfedi a köröm egyenetlenségeit. Nem tartalmaz formaldehidet, toluolt, és dibutil ftalátot.

hajnalka39

2014. július 4.

Én már leírtam a véleményem a Butter-ről. Ha valaki szeretne 50%-kal olcsóbban vásárolni náluk,az ma tegye meg. Én most kaptam egy hírlevelet tőlük ,és a választék nem is olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

Erzsi73

2013. szeptember 18.

A létező legjobb alaplakk!
Nagyon hamar megszárad, a körömlakkok színét erősíti és körmöket is, 2,5 hónapja használom, gyakori körömfestés mellett 1/3-a hiányzik a 17,5 ml-es üvegnek.
A krémes textúrájú körömlakkoknál csak ezt használom alaplakknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

A létező legjobb alaplakk!
A krémes textúrájú körömlakkoknál csak ezt használom alaplakknak.

BabyDoll

2012. október 18.

Avagy a körömlakk, ami látszólag(!) nem csinál semmit, csak valahogy egészséges haj- és körömvitamin reklámba illő körmöket varázsol.
A megszokott tükörfény helyett egy nagyon-nagyon diszkrét matt finis vonja be a körmöket, redőket, barázdákat feltöltve és elkendőzve. Igazi photoshop effekt, de a környezetemtől kapott pozitív visszajelzések szerint csak annyi szűrhető le, hogy manikűrösnél voltam, és ápoltak a körmeim. Vagyis láthatatlan, ezért a másik nemnek is ajánlom!
Újabban időhiány miatt csak magában rakom fel, pillanatok alatt megszárad. Persze alaplakként is zseniális, a világosabb, csíkozódásra hajlamos lakkjaim szépen siklanak rajta, és persze tartósabbak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.