Bvlgari

Ár:   14 990-27 150 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Ár:   14 990-27 150 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Bvlgari Aqua kollekció első nőknek szóló, vizes-virágos illata 2015. februárjában érkezik. Üvegét Boticelli Vénusz születése című festménye ihlette.

Fej: bergamot, só, gyömbér

Szív: magnólia, birs

Alap: fás jegyek, ámbra, méhviasz

Babooca

2019. szeptember 27.

Szerintem a legjobb sós illat a piacon. Régóta tesztelgetem és teljesen visszaadja a hangulatot, amit egy tóparton érezhet az ember. Rajtam néha egészen férfias, borotválkozó krém illatú, de szerencsére nem tart sokáig. Ez egy jól eltalált illat a tengerpart szerelmeseinek nyárra. Egyedi, nem összetéveszthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Timi27

2019. július 28.

Nyaralás, tengerpart, vagy "csak " tópart vagy bármilyen nyaraláshoz nagyon passzol ez az elején friss, citrussal indító enyhén fűszeres, és sós - mert bármennyire nem gondoltam, de a sót is érzem magamon - illat.
Rajtam nem válik maszkulinná szerencsére, hanem egy nagyon csajos illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Rajtam nem válik maszkulinná szerencsére, hanem egy nagyon csajos illat :)

Micike68

2019. július 16.

Nagyon karakteres fűszeres illat, gondolom a bergamott és a gyömbér miatt. Nem tudom miért vizes-virágos illatként van besorolva. Én se a magnóliát, se a birset nem érzem benne. A sót se, bár annak szerintem nincs is illata. Egy biztos, nem egy lágy, puha, púderes, esetleg virágillat, hanem egy figyelemfelkeltő, erőteljes fűszeres csoda. Nyári, meleg napokra, estékre kiváló választásnak tartom. Rajtam szupertartós, reggeltől estig érzem, fel-felbukkan, jelentkezik, hogy még itt van velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

elvanui

2019. június 12.

Én totálisan bekaptam a horgot:). TÉNYLEG sós, és tényleg tengerpartos, de annyira közhely-mentesen, hogy el sem hiszem, hogy ezt valóban meg lehetett csinálni. Ami a Womanitynek csak félig sikerült (mert abban a füge és a só egy picit nyershúsos-fémes lesz rajtam, bár azt is kedvelem), azt a Divina tökéletesen megadja. Azon ritka illatok egyike, ahol a marketingnek minden egyes szava igaz. Ráadásul negyven fok fölött is bír minimum nyolc órát. És az üveg... Ahh.
Kell... Ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Kell... Ez is.

sammy

2019. június 9.

Vakon cseréltem erre és nem bántam meg. Az első pár perc elég harsány az én izlésemnek, de aztán nagyon szeretem illat lesz belőle, egyelőre a függője vagyok. Szerintem tartós, főleg edt-hez és Bvlgarihoz mérten.
Végül sok lett nekem ennyi ml belőle, átadtam nővéremnek, ő jobban megbecsüli :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

eveartstar

2019. április 24.

Up: Ez nem egy csajos virágos fuvallat, és nem tisztaság illat! Ütős bergamott-gyömbér egy olajos ámbrával a végén...értve? :D
Elég megosztó, mert a csajosabb illatokhoz képest maszkulinnak hat.
Én viszont nem győzöm szagolgatni magamon.
Bár az is igaz, hogy gyömbér függő vagyok, minden gyömbéres parfümöt igyekszem levadászni. :D Hálistennek nem ehet olyan rossz, mert a párom szívesen szaglássza rajtam.

Az egyik kedvenc illatom nyáron!
Nem a megszokottan édes vonalat követi, pont ezért imádom a különleges karakteres leszáradását is!
Egy birses mély, gyömbéres-fűszeres méhviasz egyveleg kavarog rajtam, szinte már már balzsamosan...úgy ahogy a napcsókolta bőrön táncol a friss tengeri fuvallat.
Szokatlan, maszkulinos beütésű a friss bergamott-gyömbér kombináció miatt. Nem is értem miért sorolták a fragin a virágos akvás kategóriába, amikor ez egy friss fűszeres illat, a kis magnólia virág meg épphogy egy derengésnyit tündöklik fel benne.
A tartósságról annyit, hogy jócskán fújok belőle magamra /Bvlgari ugye a szentem?!/ vagy kétszer, és akkor talán estig kitart.

...valahol a Csendes-óceánon egy lakatlan szigeten: ..."csak keverj össze pár elemi összetevőt, sót, gyömbért, méhviaszt... - ez a tengeri amazon illata."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

Elég megosztó, mert a csajosabb illatokhoz képest maszkulinnak hat.
Én viszont nem győzöm szagolgatni magamon.

Az egyik kedvenc illatom nyáron!

toszkana

2019. április 8.

Fantasztikus illat ! Igazán nyáron, nagy hőségben tud jól érvényesülni. Tartós illat, szép, tiszta illat :) A testpermetével együtt nagyon jól kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

Kisangyalcsillag

2019. március 15.

Bergamott, só, gyömbér... -nagyon furcsák együtt.. -ez a kombó képes kiölni az ember orrából a csillószőröket😂😂 borzasztó éles, szúrós a fejillat és nagyon nehezen csillapodik. Magnólia, ámbra, méhviasz..??. sehol😬😬. Szerintem a gyömbért és a bergamottot jócskán túl tolták ebben az illatban. Az én orromnak nem tetszik. Az üvege szép, nem gondolná az ember h egy ilyen illatot rejt. Valami puhább, csajosabb illat jobban illene ehhez a szép csomagoláshoz. 1 csillag csak😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

danacanahai

2019. március 5.

Rajtam ez a parfum konkretan "Husveti locsolokolni" illat... Gyerekkoromban, husvet hetfo este ereztem ezt, amiutan a nepes csaladom fiai meglocsoltak. Sajnalom hogy nekem nem valt be... Azert meg probalkozok vele... lehet hogy nyaron jobb lesz. Sajnos egy hatalmas (65 ml) uveg tulajdonosa vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

nyuszo

2019. január 21.

Só és birs...
Magnólia...
Nyár,
naplemente,
kánikula.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 21.

Só és birs...
Magnólia...
Nyár,
naplemente,
kánikula.....

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.