Bvlgari

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: orientális-fás

Összetétel: fekete tea, bergamot, jázmin, szantálfa, cédrusfa, bőr, ámbra, pézsma, vanília

Notino-s minták vegyesen
Ár: 300 Ft/db + pk , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra
5 ml fújós Bvlgari Black (Unisex)
Ár: 2500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

Yeticica

2019. március 19.

Ez az illat uniszex????????
Volt ennekem egy nagy szerelmem. Igazi macho ferfikezdemeny. Az egyetemen leult mellem, vegigmert, kozolte, hogy a vilag legszerencsesebb pasija, hogy a vilag legszebb noje melle ulhetett le (elotte arrebb pakolta a baratnom cuccait a szekrol ), aztan 45 percen keresztul bombazott engem a telefonszamomert. 2 het mulva az aktualis pasimat dobtam, 2 honap mulva osszekoltoztunk, 1 ev mulva gyurut kaptam..... O egy uthenger volt, aki amit / akit akart, megszerzett. A csajok imadtak. A sracok is imadtak. A tanarok is imadtak. Baseball-ozott, izzadtan es koszosan is o volt a legjobb pasi messze foldon. A dumaja elkepeszto (azota ujsagiro/sportriporter), a stilusa egyeni, az intelligenciaja messze atlagon feluli. Az O illata volt. Egy os-tesztoszteron-bombaé. Egyszeruen elkepzelhetetlen nekem ez az illat egy non.
Arra emlekszem magabol az illatbol, hogy volt egy fura, egett gumi-szeru akkord benne (lehet, hogy a bőrt ereztem ilyennek, mig nem ertettem illatjegykebt), amitol egyszerre volt vonzones taszito nekem. Hasznosnak nem hasznos a velemenyem, meg hat ez bo 18 evvel ezelott volt, minden esetre akkor feltuno es finom illatnak tartottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Ez az illat uniszex????????

nyuszo

2019. február 4.

Hónapok óta a kívánság listámon volt...
Most sikerült mintát szereznem, és nagyon örülök, hogy nem rendeltem meg látatlanba.
Konkrétan hányingerem van tőle!
Lekerült a listáról....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

Hónapok óta a kívánság listámon volt...
Konkrétan hányingerem van tőle!
Lekerült a listáról....

saska7

2018. december 16.

Valakin egyszer éreztem ezt az illatot és azonnal tudni akartam, hogy mi ez. Aztán beszereztem egy nagyobb adagot és minden nap csak ezt fújtam. Nagyon vagány illat, csajos és nem kislányos, nem való mindenkinek. Nekem nem uniszex, nem tudnám pl. a férjemen elképzelni, pedig szeretem rajta az édeskésebb illatokat. Kb. 15 éve mindig újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

VickyV

2018. november 24.

2011-ben találkoztam vele, nagyon megfogott. Mert édes volt, de nem az a tipikus gagyi túlcsorduló vanília fíling, emellett pedig volt benne valami nagyon egyedi. Többször kerestem aztán, hogy bele-bele szagizzak, de nem találtam meg. Aztán ismét színre került, és amikor hallottam, hogy nem fogják már sokáig gyártani, lecsaptam egyre😁
Ez nem egy mindennap használós, fújkáld szét magad vele az irodában illat!! Azt hiszem talán részben azért is, mert uniszex, kicsit "éle van". Tudni kell magabiztosan viselni. Női verzióban egy magabiztos, nem szégyenlős, kreatív egyénhez passzintanám, míg férfiben egy, a mai rohanó világban maga is rohanva intézkedő, fashionista, fekete szemüvegkeretes, stílusos aktatáskás, de nem öltönyt hordó pasihoz. Az édes alaphoz lágyan simul a bőrös vonal, nem hagyja felszín alatt megbújni az egyéniséget.
Alapvetően orientálisnak írják, ami miatt sokakon egy sokkal fűszeresebb oldal bontakozik ki, ami szintén izgalmas párosítás, én speciel örülök, hogy rajtam ez kevésbé mutatkozik. A jázmin és a rózsa szuper előnyös oldalát hozza itt is. Külön a rózsát én nem is biztos, hogy ki tudnám emelni, de már sok illatnál döbbentett meg, mennyire tudom szeretni a rózsa jelenlétét, ha nem az dominál, hanem csak szépen a háttérből helyesel:) A design nekem tök bejön, bááár senkinek sem kívánom az érzést, amiben részem volt, mikor a 678 kilós kupakját a lábfejemre ejtettem véletlenül és azonnal belilult😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Verona5

2018. november 16.

Először éles szúrós savanykás kék szag, aztán a Lidl-s műanyag zsák felnyitásának a szaga, aztán meg romlott művaníliás bőrös cucc. De jó, hogy lemaradtam az 5 ml-s mintáról! :) Pedig a jegyeket egyenként szerettem volna, de így együtt...szörnyű! És semmi black és semmi pasis nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 16.

mona82

2017. június 27.

Életem első uniszex parfümje,sokáig szemeztem vele,Bvlgari rajongó vagyok,de vagy nagyon rossz vagy nagyon jó véleményeket olvastam róla.5 ml-ben vettem,kíváncsi voltam nagyon,félve-izgulva fújtam magamra először....magával az illattal nem is lenne gond,de nekem valahogy túl sok....nem tudok elég keveset használni ahhoz,hogy kellemes legyen,olyan mintha szívlapáttal orrbavernének....egyébként nekem nem égettgumis,inkább kellemesen füstös-vad-édes....akinél működik a kémia azon bombasztikus,én nem tudtam hozzámszelídíteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

janush

2017. március 12.

Annyira akartam szeretni , hogy egybol egy 5millist rendeltem belole.Bar ne tettem volna. Az en boromon vadonatuj auto belso, borhuzat illata van megspekelve a tomeny vaniliaval. Sajnos, a baratomon ugyanigy mukodik. Probaltam tobbszor , minden alkalommal kevesbe erzodik a bőr ,de meg mindig ugy erzem magam , mintha egy luxus autoszalonban csucsulo szomorkas szuperauto lennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Oeminoemi

2016. december 10.

Vanília illatú szemeteszsákba dobott bőr kabát

Édes, kicsit behízelgő, egy lehengerlő "szupersekszi"vonzó valakinek a benyomását hivatott kelteni az illat.
Eddig csak férfiak húztak maguk után bvlgari black csíkot, akarom mondani női bőrön nem találkoztam vele. Ízléses darab, műanyagos, gumis jegyet kifejezetten kedvelem benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Vanília illatú szemeteszsákba dobott bőr kabát

egyboszorka

2016. augusztus 20.

Fiatal lázadók illata ( amíg még fellelhető pár példány...). A fiatal lázadó nem korosztály és nem külsőség, bár ahhoz is könnyen társítható. Abszolút konvenciómentes és befogadó lelket kíván, akkor simán hanyatt dől, és megadja magát. Erős, vagány, kihívó, " na, mihez kezdenél velem? " formátumú pimasz ifjonc. A tiszteletlen, pökhendi és nagyon- nagyon szerethető ifjúság illata, akiben érzed, hogy élet és akarás van. Kanyarok, örökös pörgés és hangos jókedv. Csak áll az ember, és mosolyogva nézi a tomboló életet ahogy viháncol....
Én hányingert kaptam tőle az elején, ez is megtörtént, már ezért is kedves a szívemnek, kevés illat képes manapság ilyen prompt és egyértelmű reakciót kihozni belőlem. Semmiképpen nem tudnám viselni, ahhoz már maradi és szenvelgő öreg tyúk vagyok, de vettem egy üveggel belőle, amit jópár évig fogok sötét- hűvös helyen őrizgetni, és amikor úgy érzem, itt az idő, át fogom nyújtani az én legidősebbemnek, akiből pöpec lázadó lesz, már most jól látszik...
Még valami. Rajtam az Yves Rocher Vanille Noir ehhez az illathoz hasonlít. Kevésbé hosszantartó égettgumiszaggal, hamarabb előbújó, fokozatokkal édesebb és jóval kevésbé füstös vaníliával. Aztán van egy Spectre Noir nevű ordenáré fenevad, akit a Rallet- ház szabadított a világra, szerintem láncra verve tartják a példányait az üzletek polcain és még úgy is dühöngve fújtatja az orrlyukain a Black felerősített és felsötétített apuciját...Na, az az illat az Ördög maga....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

picilara

2016. április 30.

Évek óta használom, nekem ez az egyik őszi-téli illatom. Szeretem, hogy nem egy tucatillat. Csak keveseknek áll jól, és tényleg bevállalósnak kell lenni, hogy nőként viselni tudd. Egy időben a párommal egyszerre használtuk, rajta teljesen másként hatott. Rajtam a markánssága ellenére is valahogy picit púderesebb tudott maradni, de mégis ott bújkál benne az a fűszeresség, az a sejtelmes hűvösség, ami miatt nem tudok lemondani róla. Szerintem még sokáig fogom újravenni, nem tudom megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.