Bvlgari

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. február 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: orientális-fás

Összetétel: fekete tea, bergamot, jázmin, szantálfa, cédrusfa, bőr, ámbra, pézsma, vanília

Üvegében Bvlgari Black (Unisex)
Ár: 4000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: 40 ml /kb. 20 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel
Ár: 8000 ft + posta , Eladó: Erica
Állapot: 40/ 38 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta

Kardvirág

2016. február 24.

Én elsőre azt gondoltam, hogy dehogy őszi illat ez, tavaszi, amikor jön a jó idő, pezseg az ember vére és alig várja, hogy nyeregbe pattanjon. Amikor az első melegebb hétvégén kirajzanak a motorosok. Sajnos a bőr csak az elején van jelen, pedig én arra vágytam volna minél tovább. Marad belőle egy meleg púderes illat, amit még nem éreztem máshol, de az már tényleg nem tavasz, inkább ősz. Még ismerkedünk, egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

emb1p3

2016. február 6.

Teljesen másképp képzeltem ezt a parfümöt, mélynek, sötétnek és füstösnek. A fekete teát többen lapsang souchong levélként írták le, rajtam inkább valami üdítő zöldnek tűnik, de legfeljebb bergamottal ízesített earl gray-nek, mondjuk az Ahmad Tea-től. Ehhez az élénk, fickándozó akkordhoz keveredik - meglehetősen kitartóan - a gumi, ami nem annyira égetett abroncs, inkább horrormaszk a vidámpark céllövöldéjéből. Meglepő ez a kombináció, olyan, mint egy keresetlen, önironikus vicc egy öltönyös úrtól, vagy mint egy féloldalas mosoly a BKV ellenőrtől, aki a frászt hozza rád, de azért elenged a tegnap lejárt bérleteddel. Volt, aki írta, hogy hasonlít a Tea for two-ra, rajtam nagyon más jellegű a két illat, a L'Artisan gomolygó, nehéz, édes füst, ez pedig egy kis fricska, ami engem nagyon szórakoztat. A L'Artisan kéri a hideget, ősszel-télen az igazi, a Black viszont a hétköznapi, évszakfüggetlen illatom lett - kánikulába persze nem való, de 20-22 fokig nekem tetszik. Tartóssága kitűnő, szillázsa még pont a tolakodón innen, mindezt nagyon méltányos áron tudja. Megérdemli az öt csillagot, aki szereti a teát, annak a Bulgari teás cologne-aira is érdemes vetnie egy pillantást, szerintem azok is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Marcsi66

2016. január 10.

Ütős cucc az biztos,nagyon vagány ,merész csajok illata lehet.Nem gondoltam volna,hogy Bvlgari ilyet is tud.Betontömbök az égett gumiszag,a város szagát tökéletesen érzem.benne,,,de én ezt csak passzolni tudom.nekem ez a hordhatatlan kategória,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

GNóri

2016. január 8.

Most már értem, hogy miért abroncs alakú az üveg..én az bőrömön az illata is olyan. Sajnos nekem nagyon nem kellemes viselet ez a keserű, tompa gumiszag.

Közben nagyon elgondolkoztatott ez az illat, mert tudtam, hogy valamire nagyon emlékeztet...na rájöttem, pont olyan szaga van, mint a hajdúszoboszlói gyógyvíznek, azt is nagyon nehezen tudom megszokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Aranyvacak

2015. november 21.

Gyönyörűség. Muszáj lesz egyet beszerezni, nem is tudom, magamon szeretném jobban, vagy a páromon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Fviki

2015. október 11.

Számomra nagyon hasonlít az illata L'Artisan Tea for Two -ra. Mivel az nálam 10 csillag, ez is hasonlóan ott van az élmezőnyben.
Őszre kötelező darab férfiak és nők számára egyaránt. Olyan, mint az ősz szép arca: az őszi természet gyönyörű meleg színei : a narancs, a barna, a mohazöld és ezek megannyi árnyalata. Ahogyan az erdőben az őszies lombkoronán keresztül besüt a nap, még utoljára megküzd köddel, párával, nedves hideggel. Na ez a küzdő napsugárka nekem a Black.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

andrea91

2015. október 11.

A bvlgarik világában A kiemelkedő illat, az összes többi rettentően felejthető számomra, jellegtelennek érzem őket, és nagyon nagyon gyengusznak - ennel több vélemény nem is tudnék róluk írni. Ez viszont egy igen érdekes és elrugaszkodott illat a többihez képest. Én nőn nem tudom elképzelni, bár állítólag Angelina Jolie egyik szignatúra illata. A Kedves használta régebben, lehet ezért nem tudom a másik nemen elképzelni. Ennek jópár éve, ez volt az az illat amit akkor viselt, amikor megfogott...:) pár év múlva jöttünk csak össze, nagyon szép időszak volt amikor ezt használta!:) Nagyon vagány, merész illat, meleg, hívogató is, de ugyanakkor egy kis veszélyt is érzek benne, ami a viselőjét illeti. Az ötödik csillagot azért kapja mert mert emlékezetes. Nem az amikor valaki közel hajol, és azt gondolja az ember lánya hogy "hm, finom illata van", de utólag mégsem marad meg, vagy ha megéreznéd máson, nem mondanád hogy áhá ez az XY illat, hanem újra csak azt gondolnád hogy finom illata van, de nem hagyott mély benyomást elsőre ahhoz hogy emlékezz kin érezted, vagy hogy egyáltalán pont ezt érezted már. Ez az az illat ami még azután is megmosolyogtat miután elváltok, és várod a következő napot, többet és többet akarsz. Egységet tud alkotni a viselőjével, simulékony. Az én ízlésemnek tökéletesen tartós, hatósugara minden rendben van, ami ennél durvább én azt már erőszakosnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

KlaudiaZs

2015. október 8.

Mintát rendeltem belőle, mert ez a bőr-alapú unisex dolog jónak ígérkezett, de nem annyira jónak, hogy egyből 40milit rendeljek. Elsőre megcsapott az égett gumiszag, de ez pár másodpercig tart csak, az meg nem lényeges, mert ami utána jön, az mesés. Egyedi, lehet valakiknek túlságosan is, leginkább a vanília és a bőr dominál rajtam, szinte végig. Elvileg unisex parfüm, ráadásul sok helyen mint férfi illat van jellemezve, de én inkább nőinek mondanám. Mondjuk én minden unisexre ezt mondom, szóval ki tudja.:D Mindenesetre imádom, felkerült a "legközelebb megvásárolandó parfümök" listámra, nekem ez egyszerűen kell, főleg ebben az időszakban, mert tökéletes őszi-téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

petra8403

2015. szeptember 24.

Annyira, de annyira tetszik, csak az én nagyra vágyó orromnak nem elég intenzív és nagy hatósugarú.
Egy szóval jellemezném:VAGANY!
Borkabat, farmer, bvlgari black!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Egy szóval jellemezném:VAGANY!
Borkabat, farmer, bvlgari black!

bellehercegno

2015. szeptember 6.

Az általam ismert Bvlgari-k közül az eddigi legegyedibb alkotás.Igazi szupermodern,fűszeres-bőrös-gumis urbanista viselet,kizárólag egyéniségeknek,akik tesznek mások véleményére és a saját útjukat járják.Barátnőm signature illata,neki remekül áll.Rajtam az égetett gumi szag sajnos elég sokáig tart,jóval tovább,mint szeretném,így eddig még nem sikerült tökéletesen elmélyíteni a barátságunkat,de idén ősszel újra nekiugrom ennek a nemes feladatnak. Valóban a VCA Midnight in Paris hasonlít rá,gumiszag nélkül, de azok ellenére,hogy engem is zavart a Black-ben az kissé,mégis a VCA-ból hiányoltam,mert ez adja a parfüm savát-borsát. A Bvlgari Black nem fog mindenkinek tetszeni és nem is áll jól akárkinek,pont ettől olyan különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 6.