Bvlgari

Ár:   15 000-42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   15 000-42 000 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Fej: pézsma, narancsvirág, málna, bergamott

Szív: pézsma, ilang-ilang, jázmin

Alap: pézsma, ámbra, pacsuli, egyiptomi papirusz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Linett21

2021. május 21.

Helló, Nagyi! :-)
Megboldogult mamám tényleg imádná. Édes-púderes, erős, egyszerre túl sokféle virágillat sok-sok alkohollal. 35-40 éve lehetett nagy sláger utoljára ez a stílus (lásd pl.: Paloma Picasso, Cachareltől az Anais Anais, vagy a Lou Lou, az Elisabeth Taylor-parfümök, a Gloria Vanderbilt, stb.).
Kifejezetten nem tetszik, szúrja az orrom. Rajtam lineáris. Unalmas és öreges; sőt öregít. Tartóssága közepes.
Nem és nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Helló, Nagyi! :-)
Nem és nem.

Vaslady

2020. július 12.

Arckrémet és szemkrémet vásároltam a hétvégén a helyi parfumeriában. Az eladó lány figyelmeztett az új nyári akcióra, miszerint 50 euró feletti vásárlás esetén, lehetőség van illatokat vásárolni 30 euróért. Így jutottam hozzá a 90ml-s változathoz 30 euróért, hiba lett volna ott hagyni . Először nem váltott ki belőlem hatalmas érzéseket a kezemre fújt próba, viszont tegnap már őt fújtam. Szeles hidegebb nyári nap volt, és elégedetten nyugtáztam, hogy meg-megcsap egy finom nőies illat foszlány, amit még este is éreztem magamon.Ezt az illatot nem ismertem, eddig kimaradt a tesztelések sorából. Nos, rajtam erős pézsma, narancsvirág, ylang-ylang nem nyári, inkább őszi nehezebb erősebb illat, és a tartóssága is rendben van 👍😊. Elegáns, 40-es nő ami eszembe jut róla. Az üveg a fésülködő asztalom dísze lett, noha nyáron nem lesz aktuális a használata. Az üveg egy csoda. Különleges gonddal elkészített, napkorong kupak,a bvlgari jeggyel. Alatta arany, mintákkal díszített gyűrű, arany keretben az üveg. Ha ránézek a nap ☀ jut eszembe és a napimádat,ahogy körül veszik a korongot a napsugarak 🌞. Az illat meg, vagy szereted vagy nem, nem könnyű emészteni, nem tömeg cucc. 👍Nekem 5 csillag és még baratkozunk a hidegebb időben is 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

toronyaszandi

2020. június 6.

Finom édes és krémes illata van. Olyan amibe szinte bele harapnék! Maga az illat 5*. Tartósságra viszont nem győzött meg, így le kell vonnom belőle :( . Csak emiatt nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 6.

mkdorina

2020. február 25.

Kellemes, édes illat, semmi különleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Kellemes, édes illat, semmi különleges.

csakmoni

Korcsoport: >54
2019. augusztus 22.

Az egyik csuklómon a Kenzo Aqua Femme, az is málnás, a másikon ez, ez is málnás. Aki szereti, összeillő téli-nyári páros lehet.
Valami változott, mert eddig messze kerültem a pézsmát, most meg ...Mert ez aztán édes és pézsmás, nagyon! Télen belebújnék néha ebbe az illatba. Most sem zavarna, ha megérezném valakin, de magamon sok ebben a melegben. Meg tudom érteni, ha valaki szereti, mert jó kis illat ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Renike77

2019. április 16.

Semmi extra, nem túl harsány, édeskés illat, biztonsági játéknak tökéletes, de arra van jobb is :-).
Tartóssága gyengécske, ahhoz képest viszont drága.
Úgyhogy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Tartóssága gyengécske, ahhoz képest viszont drága.
Úgyhogy nem.

Anticinderella

2019. március 17.

Nem tudom mi az, ami miatt számomra ennyire borzalmas, csere útján jutottam hozzá, de egy fújásnál nem bírt többet.... fejfájós, szúrós valami....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

emeseee6

2019. március 8.

Nagyon meglepődtem mikor próbáltam,valahogy másnak képzeltem az üveg alapján :D Egy nagyon kellemes édes illat,kicsit túl,émelyítően édes. De azért tetszett igazán. Viszont valahogy nincs meg a plusz benne hogy akarjam...Szép szép de otthonra nem kéne :D

Egyként igaza van az alattam szólónak,nem egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Egyként igaza van az alattam szólónak,nem egyedi.

pomme

2019. január 30.

Napfényes, nőies, igazi optimista illat, jó kedvre derít :) Escadásan gyümölcsös, fanyar, meleg, édes egyszerre és folyamatosan kavarog az összes illat, de külön-külön érezni őket, nagyon érdekes :) Ha végre meleg lesz, újra előveszem, mert látok benne fantáziát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

miskvx

2019. január 14.

Kis mintát kaptam és már 2 napja fújkálom magamra. Meglepődtem - mert tetszik. Alapvetően nem vagyok édes illat rajongó, de ez valahogy olyan jól és szépen megmard rajtam és néha megcsap egy finom málnás-virágos - pacsulis illat ami nem tolakszik előre de ott van rajtam érezhetően. Finom, puha nőcis illat ami lehet h nyáron már sok lenne de most maga a tökély :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.