Bvlgari

Ár:   15 000-42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   15 000-42 000 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Fej: pézsma, narancsvirág, málna, bergamott

Szív: pézsma, ilang-ilang, jázmin

Alap: pézsma, ámbra, pacsuli, egyiptomi papirusz

Ár: 13000 , Eladó: Mesati
Állapot: 90/70 tartalommal, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Duna Plázánál, postán maradó esetén +postaköltség
Lilu003

2019. szeptember 16.

Nagyon régóta keresem a számomra tökéletes Bvlgari parfümöt, eddig sajnos sikertelenül. Ez az illat közelíti meg leginkább az ízlésemet, de még ezt sem érzem az igazinak. Jól kivehető a málna, a jázmin, a pézsma és a pacsuli. Fűszeresen édes, igazi kifinomult nők illata. Nőies, kellemes parfüm, de nem nyújt semmi különlegeset. Nem rossz, de egy kicsit lehetne egyedibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

csakmoni

2019. augusztus 22.

Az egyik csuklómon a Kenzo Aqua Femme, az is málnás, a másikon ez, ez is málnás. Aki szereti, összeillő téli-nyári páros lehet.
Valami változott, mert eddig messze kerültem a pézsmát, most meg ...Mert ez aztán édes és pézsmás, nagyon! Télen belebújnék néha ebbe az illatba. Most sem zavarna, ha megérezném valakin, de magamon sok ebben a melegben. Meg tudom érteni, ha valaki szereti, mert jó kis illat ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Renike77

2019. április 16.

Semmi extra, nem túl harsány, édeskés illat, biztonsági játéknak tökéletes, de arra van jobb is :-).
Tartóssága gyengécske, ahhoz képest viszont drága.
Úgyhogy nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Tartóssága gyengécske, ahhoz képest viszont drága.
Úgyhogy nem.

Anticinderella

2019. március 17.

Nem tudom mi az, ami miatt számomra ennyire borzalmas, csere útján jutottam hozzá, de egy fújásnál nem bírt többet.... fejfájós, szúrós valami....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

emeseee6

2019. március 8.

Nagyon meglepődtem mikor próbáltam,valahogy másnak képzeltem az üveg alapján :D Egy nagyon kellemes édes illat,kicsit túl,émelyítően édes. De azért tetszett igazán. Viszont valahogy nincs meg a plusz benne hogy akarjam...Szép szép de otthonra nem kéne :D

Egyként igaza van az alattam szólónak,nem egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Egyként igaza van az alattam szólónak,nem egyedi.

pomme

2019. január 30.

Napfényes, nőies, igazi optimista illat, jó kedvre derít :) Escadásan gyümölcsös, fanyar, meleg, édes egyszerre és folyamatosan kavarog az összes illat, de külön-külön érezni őket, nagyon érdekes :) Ha végre meleg lesz, újra előveszem, mert látok benne fantáziát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

miskvx

2019. január 14.

Kis mintát kaptam és már 2 napja fújkálom magamra. Meglepődtem - mert tetszik. Alapvetően nem vagyok édes illat rajongó, de ez valahogy olyan jól és szépen megmard rajtam és néha megcsap egy finom málnás-virágos - pacsulis illat ami nem tolakszik előre de ott van rajtam érezhetően. Finom, puha nőcis illat ami lehet h nyáron már sok lenne de most maga a tökély :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Dtenci

2018. december 10.

Először mikor megillatoltam, nagyon megtetszett, mikor a Müllerben jàrtam mindig ebből fújtam magamra... és mindig odàig voltam érte. DE! aztàn bedzereztem belőle egy 25 ml-st,és megtört a varàzs.. :(
Atom tartós! ami nem jellemző a bvlgari illatokra, viszont annyira édes, hogy szinte rosszul vagyok tőle a nap végén. Ugyanannyira erős még este is,mint reggel,mikor magamra fújom,persze csak módjàval.. Nap közben azért vàltozik az illat, de ott tartok, hogy nem tudom mi tetszett benne annyira, pedig téli illat hatàrozottan. A tartóssàga miatt kap 4 *- ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 10.

wildrose

2018. november 28.

Puha, meleg, édes, fűszeres illat, a pézsmás jellege dominál, bár kifújáskor kissé gyümölcsösebb, míg leszáradáskor inkább virágosabb. Intenzív, de ezzel együtt diszkrét és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Uveggalamb

2018. március 28.

Ughh,, számomra ez "A nyanyaillat". Hihetetlen kevés kell és borzasztó erősen érződik nagyon.-nagyon-nagyon hosszú ideig.. Ez nyilván annak pozitív, akinek nem fájdul meg a feje tőle, vagy akinek ez az illat bármi pozitívat ad , nekem sajnos nem. Kíváncsiságból rendeltem nemrég ebből mintát, össz-vissz háromszor próbálkoztam meg vele, de csak nem tudtam vele azonosulni, vagy ha azt nem is , de megkedvelni sem. Így meg a kukába:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.