Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moni.mona, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatössetevők: gyöngyvirág, citrusfélék, jázmin, virginai cédrus, pézsma, pacsuli, nugát

Bvlgari Mon Jasmin Noir EDP eladó
Ár: 1600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 10 ml, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 9900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 75 ml, 1-2 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Lilu003

2019. január 21.

Teljesen beleszerettem az üvegbe,és nagyon régóta vágyom egy igazi karakteres Bvlgari parfümre. Mintát rendeltem belőle, az illatjegyek alapján reménykedtem hátha ez lesz az én Bvlgari parfümöm. Kifújáskor nagyon nem tetszett, csak az erős citrus illat volt a jellemző. Idővel szépen finomodott az illat, kezdett púderesedni,de sajnos így sem fogott meg. Talán fog még kapni esélyt, de most nem érzem hogy szükségem lenne erre a parfümre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Luna1024

2018. április 1.

Be kell valljam, számomra a teljes Bvlgari Jasmin Noir-sorozat egy nagy talány, sose éreztem őket a magaménak, mi több, néha kifejezetten idegesitenek (mindegyik, kivétel nélkül), viszont valahogy nem is hagynak nyugodni: rendre vissza-visszatérek a polchoz, hogy aztán századjára is konstatáljam, hogy nem, ezek az illatok nem nekem vannak kitalálva... Pedig jóban vagyok a jázminnal, imádott Alien-em például örök kedvenc, de úgy néz ki, nekem inkább az a jeges, Jégkirálynős jázmin való, ami az Alien-ekben van, a Jasmin Noir-sorozat tagjaiban rajtam egészen másféle jázmin érződik, amit nehéz körülírnom. Mindenesetre köze nincs se az Alien-hez, se más jázminokhoz, amiket ismerek. A Mon Jasmin Noir rajtam az anyaillat gyengédebb, vagy ha keményebben szeretnék fogalmazni, karakterétől megfosztott változata. Krémes jázmint érzek, szerencsére csak csipetnyi gyöngyvirággal, és igazából ennyi rajtam ez az illat. Kifejezetten zöld, tavaszi-nyári változata az anyaillatnak, sokkal kevésbé karakteres, viszont talán pont emiatt befogadhatóbb. Nincs benne a Jasmin Noir füstös mandulássága, ez itt kifejezetten egy tiszta virágillat, ami nem bánt igazából senkit, és emiatt nem is nagyon lehet utálni. Tavaszra-nyárra tudom elképzelni, amikor már hét ágra süt a nap, és leginkább hétköznapi illatként állja meg a helyét. Az áráról nincs tudomásom, de nagyon remélem, hogy nem kérnek el érte irreálisan sok pénzt, ugyanis - szerintem - nem sok karakter szorult belé, de ami ennél is nagyobb gond, hogy a tartóssága és a hatósugara kritikán aluli! Ha volna ilyenem, szerintem naponta minimum kétszer-háromszor kéne újrafújnom, így merem feltételezni, hogy elég gyorsan is fogyna...
Bvlgari-hoz képest elég gyenge teljesítmény minden téren, ezért nekem inkább két pont, sajnálom... A L'Eau Exquise változatával is találkoztam, az egy fokkal jobb és tartósabb, de még mindig nem az én stílusom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

vanilla0313

2018. március 28.

Ma Bvlgari Mon Jasmin noir-ját fújtam magamra. Még mindig ismerkedünk, barátkozunk… Bár már több, mint egy éve megvan (mivel tavaly karácsonyra kaptam) még csak néhányszor használtam. Az első benyomásom az volt, hogy nagyon szúrós, erőteljes, nem nőies. Ezt még mindig így gondolom, kb. 5 órája fújtam egy fújást a csuklómra, és időről időre férfi parfüm illata lesz rajtam, és a szúróssága sem halványodik. Úgy egy hete is próbáltam, akkor nagyon bátor voltam két fújás: egy a nyakra, egy a csuklóra, ahol most is van, és elmentem órára… Mikor hazaértem, pánikszerűen mostam le. Nem igazán jött le, sikálás után is éreztem még, de sokat puhult, kellemesedett tőle az illat. Olyan illata lett, mint amikor leveszem a kupakot, és megszagolom az üvegcsét. Olyankor nem érzem sem szúrósnak, sem férfiasnak, csak egy nagyon magabiztos, nem szokványos női illatnak. Lehet, hogy csak az én bőrömmel nem kompatibilis az illat, így jobban el tudnám képzelni egy férfin, mint magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Erina

2017. november 23.

Rajtam csak fás-pézsmás, de nagyon finom! Lágy, krémes, egyáltalán nem tolakodó, diszkrét és bájos. Ha nem tudtam volna mi ez, azt hittem volna hogy bizony valamilyen Chanel illat! Tartóssága és hatósugara lehetne jobb is, de ettől eltekintve nagyon tetszik! Tehát Kedves Jézuska.... 😊😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

ErikaErika

2017. június 21.

Most hozta meg a postas. Szetben vettem, parban a Mon Jasmin Noir L'Eau Exquisevel. Hmmmmm, mennyei mindketto. Orientalis, klasszikus, puderes, elegans, edes, finom, isteni. Teljesen elvarazsolt! Nagyon jazmin. En nyaron (estere) es telen (nappalra) is hasznalni fogom. 10 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 21.

Kinguci123

2017. június 7.

Sok keresgélés után, rábukkantam a Müllerben. Az első illatfelhőbe beleszerettem, így meg is vásároltam. Ám a gyakori használat után elhamarkodott döntésnek tűnt ez a vásárlás. Finom kellemes virágos illat. Uralkodó benne számomra a gyöngyvirág,a jázmint sajnos nem érzem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

googles

2017. május 27.

Ez egy eleg tomeny orientalis kompozicio es ez nem annyira az en kedvenc vonalam, de nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

kneva

2016. augusztus 28.

Négy télen keresztül ez volt a téli parfümöm. Nagyon szerettem. Hideg időben szerintem ideális. Az eredeti, legelső Jasmin Noire nekem nem jött be, azt hiszem ez volt a legelső flanker-je a sok közül, ezt nagyon szerettem. Melegebb időben esetleg estére, alkalmi parfümnek használtam néha, de télen minden nap a munkahelyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

diesel22

2016. július 19.

Nyár végén próbáltam Müllerben, engem megfogott, meg is rendeltem, viszont kicsit elhamarkodott döntésnek tartom visszagondolva. Nem rossz, kellemes édes, gyöngyvirágos, nugátos illata van, viszont abszolút nem tartós. Nem hiszem, hogy újraveszem, vannak ezerszer jobb parfümök is ennél. 4 csillagot kap amiatt, mert nem tartós.

Update: Sajnos be kell ismernem, hogy rossz időszakban használtam ezt a parfümöt. Az én szent meggyőződésem az volt, hogy ez egy tavaszias-nyárias illat, közben meg francokat az! A nagy melegben iszonyat hamar elillant, hideg időben viszont elképesztően jól tartja magát. Egyre többet használom, lehetne egy kicsit komplexebb, nagyobb mélységgel de összességében fokozatosan kezdem megkedvelni ismét.

Up2: Lassan elfogyasztom az 50ml-s üveget. Megszerettem, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Up2: Lassan elfogyasztom az 50ml-s üveget. Megszerettem, de újra nem veszem.

BitterSweet

2016. június 20.

Szerettem volna szeretni. Leíráa alapján egy nagyon kellemes, friss, a nugáttól kissé rafinált jázmin illatra számítottam. Csalódás.....iszonyú csalódás. Ritkán akadok ki ennyire, de ez valami borzalom :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol, Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Violet 2