Bvlgari

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2018. november 13.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 15900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Bvlgari Omnia FÚJÓS
Ár: 5 ml 1500 Ft, 10 ml 2700 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ertwins

2021. január 20.

Számomra a parfümök parfüme.Egy karácsonyra kaptam,s miután elfogyott,szüntelen kutattam,de nem sikerült beszerezni.Mára ez megoldódott,aminek őszintén örülök.Ha csak egy illatot birtokolhatnék,ő lenne az.Huszonéves kortól már bátran viselhető,tartást,eleganciát kölcsönöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Barbara2021

2021. január 17.

Amikor megjelent, fuu de nem tetszett. Oregesnek tartottam. Akkor a Crystalline tudott levenni a lábamról. Aztán pár éve megvettem ezt is mielőtt eltunik. És bizony most már ez a nyerő nálam. Fűszeres, nőies, simogatoan lágy parfüm. Mestermű. Kár hogy alig pár órát bír rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

kepviselofank

2020. november 5.

Számomra tökéletes. Pontosan emlékszem rá, amikor először megéreztem anyukámon, már akkor is csodásnak tartottam, ezért néha-néha fújtam belőle én is, de akkor még kislány voltam, nem értem meg rá. Nemrég viszont sikerült beszereznem, most már tökéletesen működik rajtam, bekerült a kedvencek közé. Olyan megnyugtató illat, hogy amikor megérzem, elhiszem, hogy a világ szép hely is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

csilluca

2020. szeptember 29.

Imádom. Újra és újra. Annyira tökéletesen eltalált egyensúly a beköszöntő őszre, hogy visszaadja az életkedvem. Nyarimado lévén utalom, amikor kezdődik az ősz, ez mégis tartja vennem a lelket, hogy végre újra ideje van. Édes fűszeres melengető belebújós. 1 fújás nem elég sajnos, de kikísérleteztem, 2-3 fújás egymás tetejére kitart 12orat. És jobb, mint ha napközben fújnám újra. Aki szereti ezt az irányt, ajánlom az Ajmal Alia parfümjét. Isteni, még súlyosabb a bódító fás fűszeres édeskés illatok szerelmeseinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

kordikzs

2020. szeptember 24.

Alapjáraton egy nagyon meleg, igazi őszi-téli illat de valami szúrósat én is érzek benne. Sajnálom, de nem sikerült megbarátkoznunk.
Szívesen megválnék tőle, ha valakit érdekel nyugodtan írjon a kordikzsofia@gmail.com e-mail címre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

pinkyy

2020. május 21.

Őszre-télre egy tökéletes fűszeres, balzsamos illat. Nagyon szeretem, különleges, keleties és kifinomult.Nem túl tolakodó vagy fullasztó, de tartós és jelen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Ferita

2020. április 16.

Többször visszatértem már ehhez az illathoz.Nagyon szeretem ha van tea illatjegy egy parfümben.A frissessége és a fűszeressége nagyon jó egyensúlyban vannak egymással. A Crystalline edt kötelező nyári darabom,ő pedig őszi Omniának beszerezve. Várom a kicsit hűvösebb időt és újra élvezhetem ezt a csodás illatot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Jule

2020. február 24.

Egyik kedvenc és állandó illatom.. Minden szép és jó benne van amit szeretek.. Egy kis tea, sok tea, fűszeres-fahéjas, nem édes csak annyira, amennyire muszáj, a fás leszáradás maga az álom.
Nagyon szép, nagyon különleges illat. ♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Nagyon szép, nagyon különleges illat. ♥️

Kisangyalcsillag

2019. október 26.

Szerintem nagyon jól sikerült sorozata a Bvlgarinak az omnia. A megjelenésétől kezdve használtam, de amikor kijött a cristalline áttértem arra, ez pedig Anyukám illata lett. Én a kristályt már sok sok éve nem használom, de szerelem illat volt. Elcsépelt lett szerintem.... kár érte...
Anyukám viszont a mai napig használja ezt a finomságot és annyira fantasztikusan áll neki ez az illat. Szerintem. Apukám szerint nem,Ő is azt mondja h savanyú szag...grrrrrrrr😵😵😵😵úr isten, majdnem leharaptam a fejét [persze csak képletesen🤣🤣🤣], mondtam neki cseréltessen orrot , mert hiba van a készülékében. 🤣🤣🤣Erre itt olvasom, hogy sokan említik a savanyú szagot...Mégsincs hiba a készülékében. Ma bocsánatot kérek Tőle...Imádom az Apukámat♥️♥️♥️
Szóval az Omniában én sem érzek semmi savanyút ....Pihe puha meleg, olyan odabújós illat, ahogy itt lentebb említette vki.
Jó hogy újra lehet kapni.. gyorsan szereztem is Anyukámnak egyet tarcsiba.. mert azért hiába nem gyártotta egy darabig a Bvlgari, vhogy mindig szerzett magának.. Olyan, mint a lánya. 🤣🤣vagy a lánya olyan, mint az Anyja???🤣🤣🤣
Nekem ez Anya♥️♥️♥️ illat, akárcsak a Chanel 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Nekem ez Anya♥️♥️♥️ illat, akárcsak a Chanel 5.

Yeticica

2019. március 19.

Hat engem sajna nem szeretett az Omnia. Savanykas fuszeres tejcsiszagu lett rajtam. Probalkoztam hidegben, melegben. Nem. Kardomba azert nem fogok dolni, mert meg csak nem is tartos (kicsit illogikus a kovetkeztetesem, de ha tartos lenne, az mar ugyebar kivanatosabba tenne...)
A Crystalline edt-t imadnam, ha tartos lenne, de mar nem visz ra a lelek, hogy annyi penzt kiadjak egy lepkepukira amit csak en erzek.
Egyetertek Boszi parfumguruoanyasaganak velemenyevel (talan a splendida iris-nel?), miszerint az egesz BVL hazat arra kenyszeritenem, hogy addig ne adhassanak el parfumot, mig ki nem talaljak, hogyan lehetne a hatosugarukat es tartossagukat novelni. Ez szonte az osszes mai forgalomban levo illatukra igaz, pedig sok szep is van kozottuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.