Bvlgari

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2018. november 13.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 10800 , Eladó: Phantomia
Állapot: próbált, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
Ár: 12000 Ft Foxposttal , Eladó: keettee
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Miskolc , fizetés: Miskolcon személyesen átvehető, előre utalás után Foxpost
Kisangyalcsillag

2019. október 26.

Szerintem nagyon jól sikerült sorozata a Bvlgarinak az omnia. A megjelenésétől kezdve használtam, de amikor kijött a cristalline áttértem arra, ez pedig Anyukám illata lett. Én a kristályt már sok sok éve nem használom, de szerelem illat volt. Elcsépelt lett szerintem.... kár érte...
Anyukám viszont a mai napig használja ezt a finomságot és annyira fantasztikusan áll neki ez az illat. Szerintem. Apukám szerint nem,Ő is azt mondja h savanyú szag...grrrrrrrr😵😵😵😵úr isten, majdnem leharaptam a fejét [persze csak képletesen🤣🤣🤣], mondtam neki cseréltessen orrot , mert hiba van a készülékében. 🤣🤣🤣Erre itt olvasom, hogy sokan említik a savanyú szagot...Mégsincs hiba a készülékében. Ma bocsánatot kérek Tőle...Imádom az Apukámat♥️♥️♥️
Szóval az Omniában én sem érzek semmi savanyút ....Pihe puha meleg, olyan odabújós illat, ahogy itt lentebb említette vki.
Jó hogy újra lehet kapni.. gyorsan szereztem is Anyukámnak egyet tarcsiba.. mert azért hiába nem gyártotta egy darabig a Bvlgari, vhogy mindig szerzett magának.. Olyan, mint a lánya. 🤣🤣vagy a lánya olyan, mint az Anyja???🤣🤣🤣
Nekem ez Anya♥️♥️♥️ illat, akárcsak a Chanel 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Nekem ez Anya♥️♥️♥️ illat, akárcsak a Chanel 5.

Yeticica

2019. március 19.

Hat engem sajna nem szeretett az Omnia. Savanykas fuszeres tejcsiszagu lett rajtam. Probalkoztam hidegben, melegben. Nem. Kardomba azert nem fogok dolni, mert meg csak nem is tartos (kicsit illogikus a kovetkeztetesem, de ha tartos lenne, az mar ugyebar kivanatosabba tenne...)
A Crystalline edt-t imadnam, ha tartos lenne, de mar nem visz ra a lelek, hogy annyi penzt kiadjak egy lepkepukira amit csak en erzek.
Egyetertek Boszi parfumguruoanyasaganak velemenyevel (talan a splendida iris-nel?), miszerint az egesz BVL hazat arra kenyszeritenem, hogy addig ne adhassanak el parfumot, mig ki nem talaljak, hogyan lehetne a hatosugarukat es tartossagukat novelni. Ez szonte az osszes mai forgalomban levo illatukra igaz, pedig sok szep is van kozottuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Lici81

2019. február 13.

Evekkel ezelott hasznaltam, nagyon nagyon sokaig. Aztan ezt az eredetit kivontak a forgalombol. Most latom, hogy borsos aron de ujra lehet kapni. Hat majdnem elsirtam magam oromomben. Remelem az illata olyan, mint regen mert igazi szerelem volt ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

mokkalany

2019. február 2.

Update2: A többször említett "savanyú uborka szagot" vagy hasonlót csak fülledt kánikulában szokta néha produkálni, akkor nem is szabad használni. Télen a mézeskalácsos vonulatot hozza. Hogy miért mutatja ezt az arcát valakin télen, az valami egyéni dolog lehet.

Abszurdum... Már 3 illatom van az Omnia-szériából, és eddig úgy véltem, hogy az eredeti illat nem túl jó, legalábbis nem nekem való. Többször szagoltam, és az volt a benyomásom, hogy egy száraz-fás-fűszeres-pikáns illat (és talán savanykás is a gyömbér miatt), amit baromira nem az én világomnak gondoltam. Most viszont nem bírtam otthagyni a Rossmannban ilyen áron, pedig üres volt a teszter, így nem tudtam kipróbálni. (Nekem új volt, hogy EDP!) A legnagyobb meglepetés akkor ért, amikor magamra fújtam, és elájultam a gyönyörűségtől. Nem szúrós, hanem puha. Eddig az Omnia Crystalline EDP (az új) volt a kedvencem, amihez nagyon hasonlít, de erről most így az ünnepek hajnalán a mandulás mézeskalács, a szegfűszeges narancs és a fahéjas kávé/tea jutott eszembe. Régóta kerestem kávés illatot, és egyik sem jött be, ebben meg elvileg nincs is, mégis a legkellemesebb fűszeres capuccino illat. Számomra az egészet a fehércsoki tartja össze (amit egyébként nem is igazán szeretek), és valahogy olyan mogyorós jellegű lesz tőle, amikor a fűszerek lecsillapodnak, pár óra múlva. Elválik még, hogy kiüti-e a többi Omniát a nyeregből, ahhoz még viselnem kell néhányszor. A tartóssága miatt aggódom leginkább, nem annyira biztató.

Friss: Közben a kedvenc uniszex illatunk lett a férjemmel, még nyáron is, ezért beszereztünk még egy-egy nagy üveggel - viszont már az Asiában is fogytán van, észnél kell lenni! Esetleg netről innen-onnan még megrendelhető lesz, de biztos egyre horrorisztikusabb áron. Az összes Omnia "skin scent", azaz bőrközeli illat egyébként, ami nem a lehengerlő élességéről és hatótávolságáról híres, de a maga módján tartós. Ezt főleg akkor lehet észrevenni, ha egy darabig nem használta őket az ember, és újrakezdi. Sokszor előfordult, hogy reggel fújtam magamra, és másnap reggel hajmosás után (!), hajszárítás közben áradt ki a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

nyuszo

2019. január 30.

Csalódás....

Masala chai, gyömbér, kardamom, szantál, szerecsendió, fahéj, fehér csoki, sáfrány, mandula, tonka, guaiac fa....
Hogy lesz ebből savanyú uborka szag???
Elsőre nem is mertem róla írni, látva a sok pozitív véleményt, de másodjára is ugyanaz lett az eredmény, és már kezdtem megijedni hogy valami nagyon nem stimmel velem....
Végigolvasva a visszajelzéseket kezdtem megnyugodni, hogy másokon is egy az egyben úgy viselkedik, mint rajtam...
De most tényleg! Van valaki, aki magyarázatot tud erre adni??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Csalódás....

Hogy lesz ebből savanyú uborka szag???
De most tényleg! Van valaki, aki magyarázatot tud erre adni??

LxndrHrvth

2018. december 15.

Sok-sok évvel ezelőtt az Omnia Crystalline-nal kezdtem Bvlgaris pályafutásom, ami annyira jól sikerült, hogy azóta mindet szinte kipróbáltam a sorozatból (bár mindig visszatértem a Crystalline-hoz), Bvlgari parfümöm is volt elég sok, illetve Albert Morillas nevét is a szívembe zártam. Szóval elfogult vagyok már a márkát illetően is. Viszont be kell vallanom, soha nem illatoltam az eredeti Omniat... pedig annyira szép illat, ő tényleg mindegyiknek az origoja, mindegyik egyben, és mégis más, a kezdet, és nálam a vég. Miután úgy érzem, kinőttem a Crystalline-ből, megtaláltam őt. És meg is tartom :)
Nagyon tetszik ez a fás alap a lótusszal és egy kis citrussal és gyömbérrel, friss és mégis krémes, enyhén fűszeres. És habár én minden nap oud-ot fújnék magamra, ő az én társaságbarát énem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

krémparádé

2018. szeptember 21.

Valóban fűszeres illat, ez annyira nem is az én világom, de olyan fenséges meleg aurát vont körém ebben a hűvös időben, hogy folyton a sálam szimatoltam és kedvem támadt volna lovaglócsizmában, hosszú pihepuha pulcsiban aranyló falevekekkel teli erdei ösvényen andalogni. Ez ilyen illat, elringat, megnyugtat, békét hoz. AOmmmmm-nia🧘‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

10 éve használtam, de még mindig emlékszem az isteni fűszeres illatára. Nem átlagos, nem szürke, erős, karakán női illat. Most eszembe jutott és bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

alexkanagy

2018. március 22.

Vele találkoztam utoljára az omniák közül, nem kis utánajárás árán tettem végül szert rá. De erre a csodára megérte várni! Fűszeres, lágy. Kicsit hasonlít Versace crystal noir-ra, de enyhébb és utánozhatatlan Bvlgari jegyekkel vált az új kedvenccé :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Marcsi66

2017. december 7.

Egy kis szívfájdalom,,,,utolsóként megismerni az elsőt,a sorozat legszebbjét,olvastam is véleményeket róla,de ennyire jónak nem hittem,Nagyon hasonlít érzetre,Versace Crystal Noir parfümre amit imádok,illatvilág más,mégis testvérként említeném,Gyönyörű keleties aromákat rejt,egy puha alapokon illatozó,végtelen báját csak egy ölelés várja,Fűszerei lágyak,nem túl édes,inkább hűvösebb időben hordanám,és tartós is
Van nekem egy olyan kategóriám !hogy úgy jó,ahogy van" ide sorolnám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

Van nekem egy olyan kategóriám !hogy úgy jó,ahogy van" ide sorolnám

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral