Bvlgari

Ár:   11 490 Ft és 15 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2017. június 18.

Ár:   11 490 Ft és 15 800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: virágos - fás pézsma

Illatjellemzők: lótuszvirág, mandarin, íriszgyökér, vaníliavirág, benzoin, szantálfa, pézsma

Doranora

2019. december 11.

Imádom a könnyed, friss illatát. Tartós, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Imádom a könnyed, friss illatát. Tartós, nőies.

Kusika

2019. szeptember 21.

Nagyon megszerettem pontosan azért mert mint előttem említették nem vanílíás nem
Cukorkás,hanem egy finom melegséget árasztó tisztaság illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Cukorkás,hanem egy finom melegséget árasztó tisztaság illat.

csakmoni

2019. szeptember 14.

Régóta szerettem volna egy puha, nőies, krémes jellegű illatot, ami nem vaníliás és nem cukorkás. A Gucci Premiere, a Dior Joy és ez maradt versenyben.A Dior nyert, de ez is egy nagyon kellemes, komfortos illat, kicsit talán virágosabb. A leszáradásában érzem az edt testvérkéjét. Sajnos nem túl tartós (a Dior sem), de olyan finomak, nagyon szeretem a benzoint, és érzem mind a kettőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Magdusos

2019. május 15.

Nekem ez az örök kedvenc, ára miatt sajnos ritkán engedhetem meg magamnak. Tartós, de nem hivalkodó illata van. Napi szinten a zöld teás illatot használom, de ez az ünnepek illata, finom púderesség, virágillat. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Timi8

2019. január 27.

Update: hasonlòan kerekded és nyugalmat árasztò illatnak érzem mint a Cacharel Noa-t. Már anyum elkunyerálta mind2-t. Nagyon finomságosak rajta. Szerintem ez az edp egyébként tetszetősebb mint az edt, bár azt gondolom, még mindìg az edt-nek van nagyobb rajongòtábora. Csillagos az az 5-ös! Egyik legjobban sikerült parfümjük a Green Jade mellett.

Bizony. Ennek az illatnak a nagyszerűsège èpp az egyszerűsègèben rejlik. Akàrki akàrmit mond is, ez az illat úgy jó, ahogy van! Rajtam nem púderesedik be, tehàt nem lesz az a klasszikusabb "szàraz" púderillat, viszont nem is olyan àthatóan friss mint az edt vàltozata. Ez egy mèlyebb (màr amennyire ennèl az illatnàl mèlysègről beszèlhetünk...), nyugalmat àrasztóbb, krèmesebb illatcsokor finom fehèr viràgokból benzoinból ès vaníliàból. Igazàn làgy, àrtatlan illat. Laza tavaszi programhoz vagy munkahelyre "office look"-kal pàrosítva is simàn helytàlló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

varadiklara

2019. január 10.

Imádom! Ui: reggel fújtam be a nyakam, zuhany után és még mindig érzik fürdés után a hajamon is este 9 óra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Krin003

2019. január 4.

Nagyon régóta szemezgettem vele a Douglasban, csinos kis üveg, tisztaság-illat, viszont mindenhol csak az EDT-t találtam meg teszterként, azt pedig - elvből - nem vennék soha, mert hamar elillan és pénzkidobás. De lévén, hogy az illat feledhetetlen és nagy szerelem, megvettem hát az EDP-t felbuzdulva .. egyrészt az illat valóban másabb, mint az EDT-é, de ha ettől eltekintünk (mert amúgy ez is nagyon szuper virágos, egy picikét maszkulinnak tűnik nekem egy fél óra- 1 óra után), az egyetlen kivetnivalóm vele szemben, az a tartóssága az én bőrömön. Számomra elképzelhetetlen, hogy egy EDP ennyire kevés ideig érződjön, de komolyan. Sajnálom nagyon, kénytelen leszek locsolni magamra, aztán talán bocsánatot kérni az EDT-től. Csak azért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

cintijjja

2019. január 2.

Imádom! 💗 Tartós, az átlagos 4-5 órát simán hozza. Tetszik, hogy lágy, puha illata van, olyan nőies az egész. Ősszel és tél elején a leghatásosabb az illata, nyáron nekem az EDP változata túl erős. Ettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

angelina69

2018. október 31.

Már régóta esz a fene, hogy összehasonlítsam a tesójával. Kiérződik a testvéri kapcsolat, de ez mégis más illat. Puhább, lágyabb, enyhén édeskés, krémes, picit fás. Visszafogott, megnyugtató illat. Abszolút pozitív kisugárzása van. Szépen eltalált arányokkal, kellemes viselet bárhol, bármikor. Bár, szerintem ez inkább átmeneti időben szebb. Míg az Edt. inkább nyáron vagy melegben. Nekem ez jobban tetszik, mint az Edt., most, hogy mindkettőt ismerem. A tartóssága rajtam az átlagos 4-5 órát hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

nyarigabi

2018. október 31.

Az én bőrömön egy az egyben Trussardi My Name. EDT párti vagyok egyébként, de ez is nagyon finom, puha, nagyon nőies illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.