Bvlgari

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2016. július 21.

Ár:   15 100 Ft

Ár: 1200ft-5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Szyrosz

2020. április 2.

Igazi trópusi illat , nyaralásos koktélozós extra meleg időjárásra való. Jó lenne ha a tartóssága nem annyi lenne mint egy olcsó testpermeté. Az illat maga se egy húde extra, a üvege ( jewel ) nem a műanyag nagyon szép ... Többet vártam volna, szerencsére nagyon akciósan vettem meg. El fogom használni nyáron mert tényleg jó kis gyümis lime-os vidámság bomba... legalabbis 10 percig amíg érzem... Ha teljes áron vettem volna biztos hogy vissza küldeném... gyenge 3*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

lacrymosa88

2020. március 13.

Frissen kifújva WC illatosító és gagyi férfi dezodor ugrott be róla. Ugyanazt a fura, zavaró szúrósságot érzem ennél az illatnál is, mint Antonio Banderas Blue Seduction illatánál. Csak az valahogy jobb illatkörnyezetet kap, viszont itt folyamatosan zavarja az orromat. Én buta a csuklómra fújtam a drogériában, hát a tartóssága miatt kap egy csillagot, mert hiába sikáltam itthon, utána is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

fabifanika91

2020. március 12.

Az illata valami meséééés! Édeskés gyümölcsös és egész nap tudtam szagolgatni viszont nem igazán tartós még a teszter változata sem és ezért tudtam csak 4 pontot adni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

JustGlitter

2019. december 8.

Nagyon kellemes, de visszafogott illata van. Virágos, friss, nekem személy szerint a frissen mosott ruha illata jut róla eszembe. Van egy kis gyöngyvirágos bázisa, és számomra megfejthetetlen kategóriájú gyümölcsös fejillat, ami kicsit édeskés, kicsit púderes, de nagyon kellemes.
Mennyiségtől függően nyilván tartós bőrön, ruhán meg nagyon-nagyon tartós, úgyhogy óvatosan kell magadra fújni, kisebb mennyiségben.
Én személy szerint nem tartanám nyári, citrusos parfümnek így magában, de tény, hogy frissítő, elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Phoenix19

2019. szeptember 27.

Sokat használtam nyáron, jövőre is fogom. Nem új illat, de én csak nem rég éreztem azt, hogy kell nekem, vágyom az illatára, élvezem a kellemes, nyári frissességét. Üde, fiatalos, dinamikus, tényleg örömmel használtam, jó döntés volt, hogy megvettem. Nagyon klassz nyári, vizes illat. Az üvege nagyon ronda szerintem, a színe viszont nagyon passzol az illathoz, bár ez lényegtelen. Én inkább a gyümölcsöket érzem, a virágokat kevésbé. Bőrön is tartós, de ruhán másnap is olyan intenzív, mintha akkor fújtam volna be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

pilleriin

2019. július 3.

Minden szippantását imádtam, de felháborító hogy mennyire hamar elillant! Körülbelül azonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Szanszi

2019. április 28.

Nagyon szerettem ezt az illatot. Valamikor ősszel sikerült lecsapni rá akciósan, sokan megdicsérték rajtam.
Friss-vizes-gyümölcsös illat. Még maradt egy pici az üvegben és most hogy 30 fok van áprilisban, gondoltam fújok belőle. Bizony ez igazi nyári nyaralós illat! Nagyon szeretném mégegyszer a magaménak tudni de sajnos nem annyira tartós rajtam. Még gondolkodom beszerezzem-e a nyárra. Ha akciós lesz valahol talán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Andi0415

2019. március 7.

Rajtam igazán tartós. Nem gejl édes, gyümis, kicsit rágógumis, friss illat. Teljes felüdülés nyárra, valóban vízparti, nyaralós parfüm. Összehasonlítva az Escadák nyári limitált kiadásaival, nekem ő nyert. Szerintem árban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

heather

2019. március 6.

Cseppfolyós nyaralás!
Ahogy érzem,már látom is magam,ahogy a barnáa sült bőrömmel,frissen zuhanyozva sétálok a vízparton...
Légies,könnyed illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Cseppfolyós nyaralás!
Légies,könnyed illat.

Andy88

2019. március 2.

Fura, de valahogy tetszik az illata. Bár így télen nem jön elő az igazi trópusi feeling, de nyáron szerintem nagyon ütős lenne. Merthogy ez egy igazi nyári parfüm, ami a legforróbb kánikulában is felüdíti az embert. Gyümölcsös, zamatos, mint a lédús körte. Számomra ez az illat dominál benne leginkább.
Egyenlőre 4*-ot adok neki a tartóssága és intenzitása miatt, de szívesen kipróbálnám "nyaralós" parfümnek is, szóval van egy olyan érzésem, nem ez volt az utolsó találkozásunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: BHT