Bvlgari

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   15 100 Ft

Fej: Curacao, lime, passiógyümölcs, körte

Szív: golgotavirág, gardénia

Alap: vetiver, kakaóbab

Ár: 1000 , Eladó: Mery32
Állapot: 10ml/ a képen látható mennyiség, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalás után postán maradóra
Ár: 16000 , Eladó: Winter
Állapot: látható mennyiség hiányzik, Helyszín: Kiskunhalas Szeged, fizetés: személyes átvétel, foxpost, posta

meaviolet

2022. május 10.

Elkövettem azt a hibát, hogy ma kifújtam, pedig általában a nyári hónapok kellős közepén szoktam ezt használni a Coral-lal egyetemben - ennek a parfümnek bizony kell az a nyári kánikula, akkor tud igazán kibontakozni, mert ma csak amolyan citrusos valami volt a bőrömön. Könnyed, friss, kicsit olyan "vizes", gyümölcsös finomság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

EvandEra

2022. január 11.

Nagyon szeretem az illatát mióta először találkoztam vele egy drogériában! Azóta is kortalan szerelem, évszaktól függetlenül bármikor szívesen viselem, olyan mint ha igazodni tudna a hőmérséklethez, így mindig új illatokat fedezek fel benne. Nagyon jó barátok leszünk még sokáig! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

NatureBeauty

2021. július 21.

Megrendeltem magamnak jutalomként egy nehéz periódus után, de szomorúan tapasztalom, hogy megváltozott az ízlésem...pedig a Bvlgari Omnia sorozatát mind imádtam.
Párszor megpróbáltam, de már nem vagyunk jóban egymással...az ízlésem az egyre inkább tömény-édes, sőt a megosztó illatok felé terelődik (bár a Mugler angyalkákat sem vetettem meg soha). Tartós tartós illat, sokan megdicsérték rajtam, csak kár, hogy én már nem szeretem őt...Ettől függetlenül, erről nem ő tehet, így tovább adom, hátha valakinek ő a szíve vágya. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Móni-ka

2021. május 29.

Látatlanban vettem (=nem próbáltam ki az illatát), miután a lila színű BVLGARI Omnia Amethyst-ből 3 kiszerelést elhasználtam(5, 40, 65 ml). Ha nem látatlan lett volna, utólag már nem venném meg. Nyomába sem ér. Sokkal frissebb a lila verziónál. Biztos lesz olyan hangulatom, vagy helyzet, melyre jó lesz, de olyannyira nem tartós, hogy 1 órán belül semmit (=semmit) nem érezni. (ezt nem is értem?!...) Tehát ha nem akarom, hogy tolakodó legyen, akkor maximálisan jó. Nem azért mert megszoktam, hanem más sem érzi rajtam azon a helyen, ahol használtam. A trópusokhoz nem tudom kötni, mert olyan heylen sajnos még nem jártam, inkább friss-fás erdő illata jut eszembe róla, valami gyümölccsel. Legközelebb maradok az örök kedvenc lila verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

BernadettM

2021. május 15.

Nem túl tartós illat rajtam, és az illata nem lett kedvenc, de ez szubjektív. Tény, hogy könnyed illat, amiket általában kedvelek, de ez nem befutó.
Azért használgatom 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Azért használgatom 🙂

csipihusi

2020. november 19.

Tavaly nyári illat felfedezésem, akkor egész nyáron ezt fújtam, több mint 50ml-t elhasználtam belőle.Olyan szexis ,nyári randevús illat Tartós, rajtam talán a passiógyümölcs bontakozik ki a legjobban.Idén nem került sorra,más lett a nyári favorit, de ettől még nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

wallflower87

2020. július 24.

Hát ez isteni finom illat, üvegbe zárt tengerparti nyaralás :) Lédús gyümölcsök, egzotikus virágok kavalkádja, de nem émelyítő, hanem üde, frissítő. A kakaóbabot és a vetivert én nem érzem ki. Engem nagyon emlékeztet a L'imperatrice-ra, hasonló jellegű, csak szerintem annál jobb, tartósabb. Azért bőrön nem tart ki egész nap, viszont múltkor a hajamra is tettem belőle két fújást és úgy még másnap is elég intenzíven éreztem, sőt harmadnap is, hajmosás után..
Akinek tetszik, érdemes még most beszerezni, amíg lehet, mert sajnos megszüntetik és utána max csak aranyáron lehet majd hozzájutni...én szóltam! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

julill8

2020. június 18.

Nagyon szeretem az ananászos illatát. Nekem Ő a nyári parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagyon szeretem az ananászos illatát. Nekem Ő a nyári parfüm.

Asianlover

2020. június 2.

Nagyon kedves, vidám, igazán könnyed, gyümölcsös-virágos illat. Abszolút nyaralós hangulatú. Sajnos manapság nagyítóval kell keresni ezt a stílust, a mai gyümölcsös illatok feltétlenül sokkal édesebbek/"töményebbek". Talán ez volt az utolsó ilyen kreáció, ami megfogott a D&G 3 L'Impératrice és a 2012-es Aqua Oriens után.
Idén tavasszal gyorsan vettem még egy kis üveggel, nehogy lemaradjak itt róla, már csak webshopokban árulják.
4-est kap, mivel az illatot 5 csillagosnak tartom, viszont a tartóssága sajnos rajtam is elég gyatra, így átlagolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

varadiklara

2020. május 27.

Egyik nyári kedvencem. Tavaly kaptam a ferjemtől, és meglepodtem mikor magamra fújtam, már az első szaglasas után, huhh de friss trópusi, nyaralós, finomság.. rajtam 35 fokban is 6 órát kibírt. Persze ez bőr függő. Ujravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.