Bvlgari

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2016. július 21.

Ár:   15 100 Ft

Szív: golgotavirág, gardénia

Alap: vetiver, kakaóbab

Bvlgari Omnia Paraiba / 5ml
Ár: 1700 , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Bvlgari Omnia Paraiba-fújós
Ár: 1200ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: --
Phoenix19

2019. szeptember 27.

Sokat használtam nyáron, jövőre is fogom. Nem új illat, de én csak nem rég éreztem azt, hogy kell nekem, vágyom az illatára, élvezem a kellemes, nyári frissességét. Üde, fiatalos, dinamikus, tényleg örömmel használtam, jó döntés volt, hogy megvettem. Nagyon klassz nyári, vizes illat. Az üvege nagyon ronda szerintem, a színe viszont nagyon passzol az illathoz, bár ez lényegtelen. Én inkább a gyümölcsöket érzem, a virágokat kevésbé. Bőrön is tartós, de ruhán másnap is olyan intenzív, mintha akkor fújtam volna be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

pilleriin

2019. július 3.

Minden szippantását imádtam, de felháborító hogy mennyire hamar elillant! Körülbelül azonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Szanszi

2019. április 28.

Nagyon szerettem ezt az illatot. Valamikor ősszel sikerült lecsapni rá akciósan, sokan megdicsérték rajtam.
Friss-vizes-gyümölcsös illat. Még maradt egy pici az üvegben és most hogy 30 fok van áprilisban, gondoltam fújok belőle. Bizony ez igazi nyári nyaralós illat! Nagyon szeretném mégegyszer a magaménak tudni de sajnos nem annyira tartós rajtam. Még gondolkodom beszerezzem-e a nyárra. Ha akciós lesz valahol talán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Andi0415

2019. március 7.

Rajtam igazán tartós. Nem gejl édes, gyümis, kicsit rágógumis, friss illat. Teljes felüdülés nyárra, valóban vízparti, nyaralós parfüm. Összehasonlítva az Escadák nyári limitált kiadásaival, nekem ő nyert. Szerintem árban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

heather

2019. március 6.

Cseppfolyós nyaralás!
Ahogy érzem,már látom is magam,ahogy a barnáa sült bőrömmel,frissen zuhanyozva sétálok a vízparton...
Légies,könnyed illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Cseppfolyós nyaralás!
Légies,könnyed illat.

Andy88

2019. március 2.

Fura, de valahogy tetszik az illata. Bár így télen nem jön elő az igazi trópusi feeling, de nyáron szerintem nagyon ütős lenne. Merthogy ez egy igazi nyári parfüm, ami a legforróbb kánikulában is felüdíti az embert. Gyümölcsös, zamatos, mint a lédús körte. Számomra ez az illat dominál benne leginkább.
Egyenlőre 4*-ot adok neki a tartóssága és intenzitása miatt, de szívesen kipróbálnám "nyaralós" parfümnek is, szóval van egy olyan érzésem, nem ez volt az utolsó találkozásunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

nyuszo

2019. január 23.

Trópusi, gyümölcsös illat....
Maracuja minden mennyiségben!
Passiógyümölcsön és golgotavirágon kívül nem igen érzek mást....
A kakaóbabot nagyon vártam, de nem jött...
A tartóssága úgy 3-4 óra, ruhán kicsit több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

Trópusi, gyümölcsös illat....
Maracuja minden mennyiségben!
Passiógyümölcsön és golgotavirágon kívül nem igen érzek mást....
A kakaóbabot nagyon vártam, de nem jött...
A tartóssága úgy 3-4 óra, ruhán kicsit több.

Renike77

2019. január 16.

Jellegtelen, semmitmondó illat, nulla tartósság. Néha azt gondolom, a Bvlgarinak be kellene lassan fejezni a parfümgyártást, mert ha sikerül is egy jobb illatot összehoznia, úgysem tartós. Ez sajnos egyik sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Erika80

2018. december 30.

Igen, a legjobb szó rá az, hogy üde. Egy üde, friss, citrusok és virágok lágy keveréke. Nagyon fincsi, zamatos, szép illat. Tavaszi napsütés, mosoly, kedvesség, lenge fehér ruha. Ezekre asszociál az agyam amikor érzem. Tartóssága nem rossz, de nem is extra és abszolút nem nagy a hatósugara. Irodaillatnak pl. tökéletes lehet. Csodás aroma, egyedül az ára nem baráti. Ahhoz nem üt akkorát, hogy megérje beruházni rá. Persze ez csupán az én szubjektív véleményem. Ettől függetlenül mivel maga az illat számomra tetszetős, megérdemli a maximális csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

KBara

2018. november 11.

Az én bőrömön erősen citrusos illat, a tipikis Omnia jegyekkel a háttérben. Tartóssága max. 2 óra volt. Frissítő, üde illat. Kár, hogy hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Antioxidánsok: BHT