Bvlgari

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   15 100 Ft

Alap: vetiver, kakaóbab

Ár: 1500ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Ár: 7000 Ft szállítással együtt , Eladó: csengemandula
Állapot: 25 ml, egyszer próbált, Helyszín: Zala megye, fizetés: Foxpost / postán maradó

csipihusi

2020. november 19.

Tavaly nyári illat felfedezésem, akkor egész nyáron ezt fújtam, több mint 50ml-t elhasználtam belőle.Olyan szexis ,nyári randevús illat Tartós, rajtam talán a passiógyümölcs bontakozik ki a legjobban.Idén nem került sorra,más lett a nyári favorit, de ettől még nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

wallflower87

2020. július 24.

Hát ez isteni finom illat, üvegbe zárt tengerparti nyaralás :) Lédús gyümölcsök, egzotikus virágok kavalkádja, de nem émelyítő, hanem üde, frissítő. A kakaóbabot és a vetivert én nem érzem ki. Engem nagyon emlékeztet a L'imperatrice-ra, hasonló jellegű, csak szerintem annál jobb, tartósabb. Azért bőrön nem tart ki egész nap, viszont múltkor a hajamra is tettem belőle két fújást és úgy még másnap is elég intenzíven éreztem, sőt harmadnap is, hajmosás után..
Akinek tetszik, érdemes még most beszerezni, amíg lehet, mert sajnos megszüntetik és utána max csak aranyáron lehet majd hozzájutni...én szóltam! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

julill8

2020. június 18.

Nagyon szeretem az ananászos illatát. Nekem Ő a nyári parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagyon szeretem az ananászos illatát. Nekem Ő a nyári parfüm.

Asianlover

2020. június 2.

Nagyon kedves, vidám, igazán könnyed, gyümölcsös-virágos illat. Abszolút nyaralós hangulatú. Sajnos manapság nagyítóval kell keresni ezt a stílust, a mai gyümölcsös illatok feltétlenül sokkal édesebbek/"töményebbek". Talán ez volt az utolsó ilyen kreáció, ami megfogott a D&G 3 L'Impératrice és a 2012-es Aqua Oriens után.
Idén tavasszal gyorsan vettem még egy kis üveggel, nehogy lemaradjak itt róla, már csak webshopokban árulják.
4-est kap, mivel az illatot 5 csillagosnak tartom, viszont a tartóssága sajnos rajtam is elég gyatra, így átlagolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

varadiklara

2020. május 27.

Egyik nyári kedvencem. Tavaly kaptam a ferjemtől, és meglepodtem mikor magamra fújtam, már az első szaglasas után, huhh de friss trópusi, nyaralós, finomság.. rajtam 35 fokban is 6 órát kibírt. Persze ez bőr függő. Ujravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

Scara

2020. április 16.

Igazi tengerparti nyaralás hangulatot ad ez az illat. :) Friss gyümölcsös, kiegészítve halványan virágokkal.
Pár napja futottam bele a 25ml-es Jewel kiadásba és elég kedvező volt az ára ahhoz, hogy próba nélkül is megvegyem. Az biztos, hogy gyorsan el fog fogyni, mert sajnos rajtam 10 percnél tovább nem tart az illat. :)
Nem tartom kizártnak, hogy egy nagy üveggel is veszek belőle és idén tavasszal/nyáron ezzel "nyaralok" a lakásban és a kutyafuttatóban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Anita0304

2020. április 8.

Na ilyet még életemben nem csináltam, "látatlanban" rendeltem meg, sosem szagoltam. Szülinapi meglepi magamnak, vágytam egy igazán friss, nyárias illatra, ez lett belőle. Nagyon válogatok parfümöket illetően, általában több évig ugyanazt használom, nyárra és télre persze mást-mást. A téli illatom szintén Bvlgari, a Jasmin Noir, ami persze már nem kapható, nem is tudom mi lesz velem. :D Előtte ugyanígy jártam, YSL Cinema illatával..:( Az igazi nyári illatomat nem találtam meg ennyire határozottan, Jimmy Choo for Women, ami a másik etalon nálam, de az sem igazi nyári könnyed kreáció.
Most akciósan jutottam hozzá a Paraibahoz, ezért is vágtam bele. Nem bántam meg. Tényleg a nyár, a nyaralás illata, de nem túl friss, nem.citrusos, sokkal inkább édes, persze mivel nyárias, nem tömény, nem gejl. A nagy gyümölcsösség lecsengése után nálam maradnak a fás-virágos jegyek, szerencsére, mert a szimpla virágos illatokat nem bírom. Ilyenkor már határozottan édes a bőrömön, de még mindig a nyárra emlékeztet. Vattacukorra nem hasonlít nálam, de donald rágóra sem. A kakaóbabot nem érzem ki, gondolom a vetiver adja a fásságot a virágok mellé. Egyelőre határozottan tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

Szyrosz

2020. április 2.

Igazi trópusi illat , nyaralásos koktélozós extra meleg időjárásra való. Jó lenne ha a tartóssága nem annyi lenne mint egy olcsó testpermeté. Az illat maga se egy húde extra, a üvege ( jewel ) nem a műanyag nagyon szép ... Többet vártam volna, szerencsére nagyon akciósan vettem meg. El fogom használni nyáron mert tényleg jó kis gyümis lime-os vidámság bomba... legalabbis 10 percig amíg érzem... Ha teljes áron vettem volna biztos hogy vissza küldeném... gyenge 3*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

lacrymosa88

2020. március 13.

Frissen kifújva WC illatosító és gagyi férfi dezodor ugrott be róla. Ugyanazt a fura, zavaró szúrósságot érzem ennél az illatnál is, mint Antonio Banderas Blue Seduction illatánál. Csak az valahogy jobb illatkörnyezetet kap, viszont itt folyamatosan zavarja az orromat. Én buta a csuklómra fújtam a drogériában, hát a tartóssága miatt kap egy csillagot, mert hiába sikáltam itthon, utána is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

fabifanika91

2020. március 12.

Az illata valami meséééés! Édeskés gyümölcsös és egész nap tudtam szagolgatni viszont nem igazán tartós még a teszter változata sem és ezért tudtam csak 4 pontot adni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.