Bvlgari

Ár:   12 300 Ft, 16 200 Ft és 20 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   12 300 Ft, 16 200 Ft és 20 300 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű virágos női illat.

Parfümőr: Alberto Morillas

Fejjegyek: rózsaszín grapefruit, pomelo, rózsabors

Szívjegyek: frangipáni, tiaré virág

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 10000 , Eladó: Ginabebi
Állapot: Eredeti, majdnem a 2/3-a megvan még, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázás, akár csomagautomatába is
Bvlgari Omnia Pink Sapphire EDT - fújósok
Ár: 1350Ft / 1900Ft / 3200Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Andi0415

2019. július 27.

Komfortos, friss, számomra egy kicsit bújós illat. nem vonok le azért pontot,mert nem túl tartós. örülök, hogy beszereztem, el is fogom használni.
Nem illik a nevéhez, de akkor is... "Nyugi" illata van. 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Nem illik a nevéhez, de akkor is... "Nyugi" illata van. 💕

Jucccc

2019. március 22.

Maga az illat számomra kellemes. Nem bántó, nem tolakodó, valójában picit semmilyen. Nem rossz, de semmi nincs benne, ami felemelné őt az átlagból. Éppen ezért szerintem bármikor viselhető, amikor nem akarjuk az illatunkkal sokkolni a népet. Érdemes újrafújkálni, mert hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

nyuszo

2019. január 25.

Szikrázóan friss pomelós / pink grapefruitos kezdés!
Jól indul....
Sajnos gyorsan átalakul egy 'valahonnan már ismerem' rózsás-virágos katyvasszá….
Ennél a pontnál el is engedtem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 25.

Szikrázóan friss pomelós / pink grapefruitos kezdés!
Jól indul....
Ennél a pontnál el is engedtem....

Erina

2019. január 3.

Morillas Úrtól kaptunk milliószor jobb illatokat. DE legalább tényleg virágos DE sajnos nem az igazi. Leszáradás után ennél is érzem azt a "tipikus Omnia illatot". Nem tudom hova tenni. Olyan lágy tavaszi szellőcske, friss virág csokrocska. Sem a vanília, sem a pézsma nem érződik ki belőle, a grapefruittól és a pomelótól talán egy kicsit citrusos, DE tényleg csak kicsit. Nyáron a nagy melegben jó választás lenne, ha a tartóssága nem 1 óra lenne, szillázsa pedig 10perc. Kár volt vesződni a megalkotásával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

KBara

2018. november 11.

A grapefruittól kesernyés gyümölcsös-virágos illatú. Szerintem nagyon kellemes, friss, fiatalos illat kifújáskor. Nekem a leszáradásakor érezhető tipikus Omnia összetevők nem tetszenek sem ennél, sem a sorozat többi részénél. Olyankor egy picit szúrós, zavaró illat marad a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

mariann33

2018. október 23.

A sorozat talán leghordhatóbb illata lehet ez,de nem azért mert a legjobb,hanem mert nincs olyan karaktere,egyénisége mint a többinek.
Egy nagyon kellemes,mindenkor viselhető,és vállalható illat.Talán emiatt is sokak kedvencévé válhat,ja,és utálom a Bright crystalt,ez szerencsére nem is hasonlít rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Maknae

2018. október 20.

Az Omniák közül ez tetszik a legjobban. Sokáig nagyon finom az illata, de nekem 3-4 óra múlva lett valami kesernyés "mellékszaga", ami elkezdte bántani az orrom. Szerencsére csak a csuklómra fújtam belőle, mert biztosan fejfájást okozott volna. Tehát inkább alkalmakra ajánlanám, az első pár órában nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

senskin

2018. szeptember 4.

Jó kis édeskés, rózsaborsos édesség lett belőle. Nagyon visszafogottan édes, nagyon kellemes, nem tolakodó, könnyed, friss, modern kedves illat. Viselője szellemes, vidám és vicces. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

googles

2018. szeptember 3.

Az Omniak kozul csak az Indian Garnet es a Paraiba nem kedvenc, a tobbit mind szeretem, ez pedig nagyon bejon. Tenyleg sparkly floral. Nem annyira savanykasan friss, mint a Coral. Nem edesen rozsaszin, mint a Bright Crystal. Nagyon fincsi, be is vasaroltam. 😍

Ja es tovabbra sem hiszek a parfumkorhatarokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Ja es tovabbra sem hiszek a parfumkorhatarokban.

Visine

2018. szeptember 3.

Újabb Omnia, ezúttal grapefruitos. Nagyon könnyed illat, inkább citrusos, mint virágos.Csak az üvege ne lenne ennyire pink, a citromsárga jobban tetszene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.