Bvlgari

Ár:   12 300 Ft, 16 200 Ft és 20 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   12 300 Ft, 16 200 Ft és 20 300 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű virágos női illat.

Parfümőr: Alberto Morillas

Fejjegyek: rózsaszín grapefruit, pomelo, rózsabors

Szívjegyek: frangipáni, tiaré virág

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 11.900,- Ft , Eladó: Monika198701
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost
Ár: 3000 Ft (+pk) , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 5 ml mini parfüm, löttyintős, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BRebi

2021. március 25.

Nagyon szeretem ezt az illatot viselni. Ruhán nagyon tartós, sokszor napközben is előbukkan az illata. Biztosan vissza fogok hozzá még térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

fioretta

2021. február 25.

Lágy, rendkívül nőies-bájos, örömteli édes-friss illat. Az elegáns rózsaszínű üveg és a parfüm neve jól tükrözi magát az illatot. Egy szép tavaszi romantikus virágcsokrot képzelek el mikor érzem. Minőségi, kifinomult portéka, ez számomra az önmagában is boldog, vidám, életszerető, bűbájos nő illata. Bőrközeli és nem túl tartós (pár óra).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

csipihusi

2020. november 19.

Egyáltalán nem érdekelt ez az illat, nem vonzott az üveg színe sem, azt gondoltam, olyan kis semmike. Nyáron egye fene alapon megszagoltam a R.-ban, és megállapítottam, hogy olyan,mintha összekeverték volna a Paraibát és az Omnia C.edt -t. .Nem rossz. Tavasszal v nyáron egy 25 ml vásárlását tervezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Kriszta82

2020. augusztus 4.

Sokáig az Omnia Crystall edt volt a kedvenc. Most is azt indultam el venni, de vmiért olyan semmilyennek tűnt megszagolva a parfümériában. Ez viszont nagyon, nagyon megtetszett. Jó kis friss illat egy csipetnyi édességgel.... de nem tartós és nem is az a húúúúú, de illat. Anno a crystallnál nagyon sokan megkérdezték mi van rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Mery32

2020. július 29.

Valóban hasonlít a Coralra, csak frissebb, inkább nyári illat. Nem bántó, senkit nem fog zavarni. Tetszik, tartóssága 3-4 óra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

vanillacaramella.sweet

2020. július 12.

Az üvege színe miatt vettem le a polcról hogy hátha ebben végre nekem való illat lesz, de nem.
Karcosan virágos és friss, a grépfrút és a bors miatt. A virágos szívjegyek alig érződnek, leazáradása is inkább fás-karcos, friss. Gyenge tartóssàg, túl friss, enyhe szappanossággal. Rajtam nincs édeskéssége, nulla vanília. A frangipáni és tiaré édeskés selymességét sem érzem. Nyárra való, senkit sem fog zavarni, mert nincs szillázsa sem. Nem szirupot vártam, de ebben semmi fantázia, csak a borsos citrusosság fanyarság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

klau810614

2020. június 30.

Az Omniák nekem valahogy nem jöttek be idáig de ez tetszik ☺️ Talán az üvege miatt is mert így csodaszép .
Az illata ,nyári friss gyümis olyan most jöttem a zuhany alól 🧖🏼‍♀️ Nyárra szerintem tökéletes választás , nem lesz sok vagy zavaró ,rajtam a tartóssága is egész jó .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Szyrosz

2020. március 31.

Rajtam tartós! Jobban mint a coral pedig mind két illatot nagyon szeretem. A coral a tavasz ő számomra a nyár! Igazi nőcis kicsit huncut gyümis pomelós finomság. Ruhán másnap is érzem. Ha faris kedvem van nyáron csakis a light blue, ha csini akkor pedig ő :) rajtam szillázsa is van, bátran hordom dolgozni is mivel nem egy fejfajdítós illat. Kezdetben citrusos és fokozatosan édesedik előbukkannak virágos gyümis jegyek. Friss és energikus ! Én szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

alexkanagy

2020. március 26.

Egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy a Green Jade-et kivonták a forgalomból és helyette ilyen jelentéktelen cuccal akarnak kárpótolni! :(
Hát az biztos, hogy "bújós" meg nem sokkolsz senkit, mert 10 perc után semmit nem érzel :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

nagybvivien

2020. február 15.

Már egy ideje szagolgatom, tegnap megkaptam Valentin napra. Párom szerint bújós illat. Rajtam tartós, mondjuk így is frissítek nap közben. Szeretem. Emlékeztet kicsit a Versace Bright Crystalra. Vagy a Yellow Diamondra? 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.