By Kilian

Ár:   $195   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 21.

Ár:   $195

Alapjegyek: praliné, vanília, szantálfa

Keresem -By Kilian Angels’ Share
Ár: ? , Eladó: Beatrix123
Állapot: ?, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Linett21

2021. november 19.

Vaníliás-forró, konyakos grog; alpesi síparadicsom; felső-középosztálybeli, gazdag, de boldogtalan, közép-haladó alkesz úrinők. Ez a pillanatkép rögzült bennem róla.
Egy 5 ml-es fufut sikerült belőle szereznem és hatalmas örömmel (meg kb. ugyanekkora elvárással) kezdtem el viselni, próbálgatni különböző alkalmakra.
Röviden: tömör gyönyör csömör.
Nem röviden: ez egy rendkívül súlyos egyéniség (mert egyéniség, az biztos!), kizárólag 0 fok alatti időre szánva. Irgalmatlan édes, irgalmatlan konyakos, némiképp fahéjas, és számomra végül elviselhetetlen, agresszív illat. De annyira, hogy pusztán a 4. viselet után a szervezetem feladta, meglóbálta a fehér zászlót és a kerámiabusz vezetői tanfolyam mellett döntött, pedig előtte még le is tusoltam magamról. Rajtam pusztán vanília, konyak (alkohol a köbön) és fahéj. Az ígért fásságot, tonkababot nem találtam, reméltem, hogy valami lágyítja ezt a parfümúthengert; de sajnos nem.
A Kenzo Jungle l'Elephant EDP-nél írtam, hogy kizárólag 15 fok alatt viselem el (magamon és máson is), mert annyira sok, édes, gejl, télies stb. Na, ez Kenzo Jungle l'Elephant EDP a köbönször köbön. Ezután azt visszasírom. Nekem ez túl sok, hordhatatlan, émelyítő. Túl édes, túl piás, túl erős, túl tartós, túl akármi... egyszerűen felzabál.
Őszintén becsülöm azokat, akik képesek viselni. Nekem ehhez még jó pár 'tanfolyam' hiányzik, az biztos. Ha már erősség: szeretem pl. a Montale és Mugler parfümöket általában (Alien EDP az örök kedvenc), bírom az erősségüket, bár emellett a fasorban sincsenek; de ennél már komolyan elgondolkodtam, hogy tényleg szükségünk van ilyen erős, fajsúlyos, émelyítő illatokra? Tényleg szükséges ennyire kiterjeszteni a környezetünkre az auránkat? Tényleg muszáj ekkora egyéniségnek lennünk? Tényleg ennyire kiéhezteti az illatokra fogékonyabbakat a dizájner szektor? Tényleg ez a niche-szektor lényege és jövője? Mert ez az illat most elképesztően trendi és nem pl. a YSL Black opiumot istenítő társainkra gondolok. Tényleg pusztán azért zseniális, mert hát ugye, by Kilian?
Nem tudom, nem értek hozzá, és főleg nem akarok senkit megsérteni. De számomra ez az illat teljes zsákutca lett. A kígyó a farkába harapott most, úgy érzem.
Obektíve: 8-10 órán át lüktető, lineáris szörny, elég belőle 1-2 fújás és megvan a napod, az tény. És ez értékelendő. Ezért kapja a 2. csillagot.
Én viszont megyek vissza a csóri kis jól bevált Alienemhez, Jean-Claude Ellena pedig csendesen sír egy sötét sarokban :-)
"Louis, I think this is NOT the beginning of a beautiful friendship..."

Update: A kabátomon megmaradt egyértelmű konyakos illatfoszlányt este a lépcsőházban hazafele jövet detektálta rajtam a szomszéd néni (klasszikus, nyolcvan fele járó "Szimat-mama"; aki mindent lát és mindenkit kifürkész). Éles, elítélő tekintete és összehúzott szemöldöke azonnal jelezte felém, hogy immár hivatalosan is alkoholistának lettem általa minősítve... (muszáj lesz elvinnem a kabátot a tisztítóba, nincs mese)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 19.

Röviden: tömör gyönyör csömör.
"Louis, I think this is NOT the beginning of a beautiful friendship..."

naomeed

2021. augusztus 17.

Nagyon szerettem volna szeretni, meg is vettem uvegeben, de nem szamitottam arra, hogy ennyire extra tartos es intenziv, igy “tulfujtam” es megcsomorlottem. :) Ez nem az illat hibaja, igy jar az 5 csillag, mert mennyei elmeny es ezt senki nem veheti el tole. Nekem egy korty (a vegen mar hordo) konyak es fahejas (szilvas?) suti lebegett lelki szemeim elott egesz nap, mikor egyetlenegyszer viseltem. Sajnos viszont van az ugy, hogy hiaba szeretsz valamit, ha tul sokat eszel (iszol :D) egyszer belole, egy ideig utana ra sem birsz nezni. Talan majd ha megkopik az elmeny, teszek meg egy probat vele. :) ...habar a jagermeisterre sem tudtam magam 18 eves korom ota meg egyszer ravenni... :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Rhodesian Ridgeback

2021. július 6.

Ennek a parfümnek van az egyik legjobb, legszebb kifújási illata, amit valaha parfümnél éreztem.
Az Angels' Share minden tekintetben niche minőség. Már a csomagolása és a flankere is lenyűgöző, ahogy kinéz. Mint egy szép whiskys pohár. Ennek ellenére fahéjas konyakkal indít és fás, fűszeres vaníliára szárad. A fahéj végig dominál ebben a parfümben. Viszont van benne egy (nem tudom máshoz hasonlítani, mint egy) minőségi borotvahab illatra és ez adja az illatnak azt a részét, amitől férfiak is nyugodtan hordhatják. Ettől válik uniszex parfümmé. Nagyon találó névválasztás. Örülök, hogy az angyalok megosztották velünk, földi halandókkal ezt a finomságot.
Természetesen tartós és jó a hatótávolsága. Hűvös időkre kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Természetesen tartós és jó a hatótávolsága. Hűvös időkre kiváló.

laracroft

2021. január 29.

Kifújáskor édesen konyakos, idővel aztán egyre és egyre szárazabbá válik, megjelenik a tölgy, de egészen élethűen, ha odanyomom az orromat, szinte magam előtt látom a konyakos hordót, érzem a száraz fa és az ital illatát...közben alápuhít a vanília, és az én bőrömön elkezdődik egy játék a száraz fásság és az édes vanília között. Hol az egyik, hol a másik dominál. Néha pedig felsejlik egy furcsa , szinte mentolos csavar, de nem csak én érzem, fragin sokan egyenesen fogkrém illatúnak csúfolják... Nekem nagyon tetszik, pláne, hogy ilyen játékos, de a férjem csak húzta a száját rá, hogy "fura" és "túl édes", úgyhogy nem fogom teljes kiszerelésben megvenni.
Egyébként a hatósugara alapján biológiai fegyvernek is lehetne minősíttetni, rajtam nagyon erős, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Antioxidánsok: BHT