By Kilian

Ár:   €67, €95 és €125   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laracroft, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 14.

Ár:   €67, €95 és €125
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2019

Fejjegyek: feketeribizli, zöld jegyek

Szívjegyek: licsi, rózsa

Alapjegyek: mósusz, pacsuli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

laracroft

2021. szeptember 3.

Fragin elég megosztóak voltak a vélemények, így még én, a világ legnagyobb vakvásárlója se mertem ismeretlenül megrendelni. Ám amikor szemben találtam magam vele a reptéren, kíváncsiságból magamra fújtam, és egyből hanyatt is estem, de jó értelemben. :)
Friss, savanykás gyümölcsökkel indít, jellegében nekem ez a gyümölcsössége a Playing with the Devil-éhez hasonlít, persze ez nem barack, hanem feketeribizli és a licsi, de valami megfoghatatlan módon hasonló a savasságuk. A leszáradás viszont sokkal szebb. Innentől én már nem érzek jegyeket, csak egy kellemes, frissítően édeskés tiszta illatot. Nem tisztaságillat, nem frissen mosott ruha, vagy tusfürdőszag, nem-nem. Finom, ápolt, igényes, gyümölcsös tisztaságillat. Szerintem inkább nőies, kifejezetten egyedi, és nagyon tartós. El is mentem érte a párizsi By Kilian márkaboltba megvenni. Azóta is szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol