By Kilian

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   65 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: tunéziai narancsvirág, török rózsa, marokkói rózsa

Szívjegyek: egyiptomi jázmin, tubarózsa, vizes jegyek

Alapjegy: pézsma

Ár: 2,5ml/ 3.200ft 5ml/ 6.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 2,5ml/ 3.200ft 5ml/ 6.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

laracroft

2021. március 15.

Úúúristen! Nekem megvan az anyaillat is, de ez milliószor jobb!
Én valahova az eredeti GGGB és a Dolce L'impératrice3 közé pozicionálnám, 75-25% arányban az anyaillat javára, rajtam legalábbis nagyon dominánsak a vizes jegyek, egy nagyon vizes-aquás, nyárias, finom Good Girl Gone Bad, valóban, a kókuszosság nélkül. Eau Fraiche. És milyen jól áll neki!
A L'impératrice-nek csak a jellegét hozza, egyáltalán nem hasonlít, csak engem valamiért emlékeztet rá ezzel az aquásan édes jázminnal, tényleg leginkább az anyaillat, de én, ha választanom kellene, ezt választanám, annyival szebben muzsikál a bőrömön.
Hatósugár és tartósság is rendben van, nálam szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Úúúristen! Nekem megvan az anyaillat is, de ez milliószor jobb!
Hatósugár és tartósság is rendben van, nálam szerelem!

melike_0817

2020. június 15.

Most kaparintottam meg közel 1,5 hónapos sóvárgás után külföldről a mintát. Egy az egyben az anyaillat a gyümölcsös és kókuszos illatjegyek nélkül. Nagyon erős benne a jázmin és a tubarózsa, illetve az én orromnak a narancsvirág is. Az anyaillat sem működött a bőrömön, hiába epedtem meg érte papíron, és ez ezzel az illattal sincs sajnos másként. Számomra az anyaillat jobban hozza a nyár érzését és talán különlegesebb is, ez egy kellemes virágillat. Annyi különbség úgy gondolom nincs a két illat között, hogy valaki mind a kettőt megvegye, így ha választani kellene, én maradnék az eredetinél, az számomra különlegesebb - még ha utálja is a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.