By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 650 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 650 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

2012-ben megjelent virágos-gyümölcsös illat nőknek. Az Orr Calice Becker.

Fejjegyek: bergamott, rózsabors, guatemalai kardamom

Szívjegyek: barack, szilva, török rózsa, incense

Alapjegyek: atlaszcédrus, pacsuli

By Kilian In The City Of Sin kiadó ,fújósban
Ár: 6000 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

silence

2020. július 15.

Kifújáskor friss, pezsdítő nyitány a rózsaborsnak és a bergamottnak köszönhetően.
Kezdtem örülni, hogy milyen kis üdítő, vidám tavaszi - nyári illatot fogok kapni, de nem tart sokáig az örömöm, mert kb. fél órával a kifújás után már a szívjegyek egyvelege kezd nyomasztani a kissé pálinkás kábításával. A szilva és a barack lehet, hogy egy jófajta pálinkában finom egyveleg, ebben a Kilian féle alkotásban azonban nekem kicsit erőszakos, émelyítő.
Energikus, különleges, azonban rajtam nagyon harsány és émelyítő gyümölcsbombává válik....
Nem rovom fel az parfümnek, mert lehet, hogy csak az én bőrömmel nincs meg a kémia... vagy csak szimplán nem kánikulában kellett volna ismerkednem vele....
Mindenesetre a pacsuli nem adja a legjobb alapot ennek az elegynek.
Sajnos ez sem lesz az én illatom........ :-(
Viszont!: Mindenképp előnyeként meg kell, hogy említsem a kiváló tartósságát (gyümölcsös illat ellenére egész nap tart), és a hatósugara is szintén elég ütős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Mindenesetre a pacsuli nem adja a legjobb alapot ennek az elegynek.
Sajnos ez sem lesz az én illatom........ :-(

csokicsibe

2020. április 29.

Az egyetlen full 5-ös Kilian az eddigi karrierem során. Finom, gyümölcsösen szexi és semmihez sem hasonlítható illatkreálmány. Ultranőies, különleges. Szerencsére van egy közel tele üvegem még, mert nem könnyen beszerezhető. Érdemes a tesztelésre a kísérletező kedvűeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

laracroft

2018. július 22.

Elsőre megbabonázott, finom, kicsit fás-mohás, közben édes, virágos, kellemes, nőies és viselhető. Már épp nekiálltam felkutatni, hogy a világ mely részéről tudnám akár csillagászati összegekért is beszerezni, mire beugrott, hogy nekem ez ismerős. Cartier La Panthere. Rajtam nagyon hasonlít, jellegében szinte ugyanaz, csak a Kilian egy kicsit puhább, visszafogottabb és kevésbé szúrós. Ez 2012-ben jelent meg, a Cartier 2014-ben dobta piacraa a La Panthere-t, szóval csak hozzám ért ide később a City of Sin, de a tudat, hogy van hasonló fele ennyiért a piacon, számomra levon az értékéből.Tartóssága sem az igazi, rajtam 3-4 óra,ennél többet várnék el. A kezdeti lelkesedés után csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

auberginecat

2018. április 26.

Rafinált illat, az embernek fel sem tűnik elsőre. Kellemes, könnyed, nem harsány, azonban kiváló a tartóssága, és igazán különleges az összhatása. Sajnos itthon már nem kapható, de még így is erősen gondolkodom a beszerzésén. Kicsit rózsás a leszáradása, de nem öreges, vagy ódon, inkább izgalmas, újszerű. Úgy csábít, hogy közben nem válik tolakodóvá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol