By Kilian

Ár:   86 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   86 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

2007-ben kiadott uniszex parfüm.

Fejjegyek: őszibarack, fekete ribiszke, kókusz, szilva

Szívjegyek: fahéj, gólyaorr, rózsa, ambrette

Alapjegyek: vetiver, pézsma, szantálfa, tölgyfazuzmó, fás jegyek, vanília

Ár: 52000 , Eladó: Shine83
Állapot: 50ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
By Kilian Liaisons Dangereuses, Typical Me kiadó!
Ár: 6000 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

naomeed

2021. augusztus 27.

Érdekes, hogy senki nem írta még előttem: gucci rush illata van szerintem. Amivel csak annyi a problémám, hogy mióta beugrott, nem vagyok oda érte annyira, mint amíg csak az fogalmazódott meg bennem, hogy hmm de fincsi barackos-puderes ismeros illat... :) szerintem nagyon finom, csak igy uncsi, szoval meg nem dontottem el, szeretnem-e uvegeben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

barni8

2020. július 11.

Fehér húsú őszibarackokat majszolsz. Unatkozások elernyedt szemhéjai. Gidafenekű kamaszokra hull a harmat. Rózsavízként.

Fahéjas szilva desszertet kanalaz egy ifjú egy kókuszdió tálkába. Bordái átlátszanak rózsaszín tüll ingjén.

Valahol a kertek mögött egy musical akkordjai. De nem vízesés, hanem patak lüktetése. Olcsó, poparany utánzat. Mégis vele dúdolsz.

Vagy, nem a dombok alól, hanem saját gondolataid völgyeiből jön a dallam? Nem érdekel. Legyintesz. Csak rásimulsz.

Egy anyajegyre gondolsz. Egy ribiszkeszem csapdába ejtő rajzára. Egy csípőcsont templomtornyára. Egy templom szemérem csontjára.

Vadmuskátlik közt lépdelsz, képzeletben, mint egy túlcicomázott felhő.
Felhőből főzöl lekvárt.

Láblógatós délelőtt tömörsége, mely lágyabb a vattánál.
Édességre vágysz. Testre. Mezitláb rohansz az utcára és magadhoz ölelsz egy hatalmas szobrot. A márvány hideg szívverése. És cukrot majszolsz. Evőkanállal. Ropognak az apró pagodatetők, a kristálycukor négyzetkéi.

Egy reptéren várakozva egy tahiti nőre gondolsz. Cukornád szoknyákra, távoli esőerdőben megbúvó orchideákra. Vanília hajpakolásra.

Kicsit túlpompázott képkeret. Üresen egy halvány, májusi zápor színű falon.

Barokk óralánc egy kockás boxerhez. Kockás kendő egy Lacroix virágos blúzhoz.
Nem mindig viselhető.
Mindig visszatérő.

Fiúbőrön cinizmus.
Lánybőrön kritika.
Százkét szerelmes levél. Egy velencei padláson felejtett festményhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Vadmuskátlik közt lépdelsz, képzeletben, mint egy túlcicomázott felhő.
Felhőből főzöl lekvárt.

Láblógatós délelőtt tömörsége, mely lágyabb a vattánál.

Kicsit túlpompázott képkeret. Üresen egy halvány, májusi zápor színű falon.

Barokk óralánc egy kockás boxerhez. Kockás kendő egy Lacroix virágos blúzhoz.
Nem mindig viselhető.
Mindig visszatérő.

Fiúbőrön cinizmus.
Lánybőrön kritika.
Százkét szerelmes levél. Egy velencei padláson felejtett festményhez.

stylo

2019. április 30.

Meg vagyok orulve ezeknek a parfumoknek az uvegeert es a dobozkaert. Ezert elhataroztam, hogy egyet beszerzek magamnak. Vegigszaglasztam parat es ez tetszett legjobban. Tesztelesre vettem is egy fujost. Elnezest a rajongoktol es ha volna szivem hozza, ugy lepontoznam, mint a huzat, de meg igy is le fogom. Sajnos ez nekem nem jon be. Egy vagyont kiadni erre... kizart. A drogerias parfumok kozott ennel sokkal jobbakat talalni. Nem kulonosebben eredeti, nem is igazan kifinomult. Kicsit talan meg kozonseges is, bar ez onmagaban nem szokott zavarni, tegyuk hozza. Szilvas, barackos, abbol a szintetikus fajtabol. Csalodott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

laracroft

2018. július 19.

UPDATE: NAGYON összecsiszolódtunk, végre egy Kilian illat, amit szeretek, ő lesz a következő üveges áldozatom. A barackos puhulás ugyanis a leszáradásban újra elő- előjön, csak finomabban, mint az elején, kifejezetten púderesen. Hullámzik. Hol édes, barackos, hol csípősen fás-fűszeres, és ez nekem nagyon tetszik. Tartóssága is jó, bár az első pár óra után kissé bőrközelivé válik, de ott 8-10 óra múlva is érezhető. Felpontozom! :)

Én annyira szeretnék már végre szeretni egy By Kilian parfümöt, megfogott a marketing... :) Hangzatos nevek, gyönyörű üveg, sejtelmes történet...de mindig úgy járok, hogy az illat maga sosem az én világom. Vagy túl kemény, elvont, férfias, vagy pedig egyenesen egy semmitmondó tucatillat.
Ez most egy kicsit más. Barackszörpbe fojtott fás fűszeresség. Az első fél órában nem tetszik a barackossága, túl geil, édes, aztán amikor ez tovatűnik és marad a száraz fűszeresség, akkor viszont keresem, hiányzik, mert nincs, ami puhítsa az illatot. Közben mégis. Érdekes. Kolléganőm szerint betölti a szobát.
Még várom a végét, mennyire csiszolódunk össze, és majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Még várom a végét, mennyire csiszolódunk össze, és majd jövök update-elni.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.