By Kilian

Ár:   64 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 24.

Ár:   64 100 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatjegyei: neroli, narancsvirág, lonc, vanília, jázmin, rózsa

By Kilian Love kiadó
Ár: 8500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.
By Kilian Love
Ár: 5.000.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után, postán maradó levélben küldöm.

Ninny

2021. október 14.

Láttam egy videót, ahol néhány híresség áradozott arról, hogy Rihannának milyen mennyei illata van. Ezek alapján nyomozásba is kezdtek, hogy mi lehet az a csodálatos illat, bevallotta, ezt használja. Valami nőiesebbre, púderosabbra számítottam, ezért vettem egy illatmintát (ami önmagában is méregdrága 5ml-ért) de nagyot csalódtam.
Persze tartós, és minőségi, de maga az illat... háát, pofábamászó és fejfádítóan édes. Szeretem az édes illatokat, nem tudok elvonatkoztatni attól hogy nekem egy az egyben az Avon-Far Away tömény illata jut eszembe róla.
Délelőtt fújtam magamra egy cseppet, most késő este van és még mindig tisztán érezhető. Remélem a későbbiekben jobban összebarátkozunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

naomeed

2021. augusztus 18.

Imadom @andrea91 jellemzeset, miszerint egy mindenfele edesseggel megtoltott wc csesze! :D Van benne igazsag! A fanyarsaga miatt a wc illatositora hajaz, illetve a malyvacukor (az itt miert nincs feltuntetve, hogy van benne? Lehetseges, hogy mar egy masik kiadast vettem?) miatt rettentoen edes. Valami furcsa oknal fogva megsem bantja a gyomrom, sem az orrom, sot azt kell mondjam, ez lett eletem illata, fuggo lettem, nem tudok tole szabadulni, es nem is szeretnek. Az ismeroseim egy talalkozonk utan ha haza mennek, meg otthon is erzik magukon. Na! Szamomra ezt jelenti, hogy niche, illetve hogy kifizetsz erte nem keves penzt es kapsz is valamit. Valami egyedit, mivel egyetlen ismerosom sincs, aki ne velem azonositana, vagy o maga is hasznalna, mert ezek utan annyira en vagyok nekik, hogy meg sem veszik. Nem ugy, mint egy jo kis chloenal, amit az osszes baratnom, de meg az en draga anyukam is idonkent veg nelkul permetez. Es ha megkerdezed, senki sem igazan szereti, de fel biztosan nem ismeri! Most kedves mamat igyekszem bevezetni a niche parfumok vilagaba, es epp neki keressuk az igazit. Nagyon orulok, hogy en vegre megtalaltam. Meg ha egy edessegekkel teletomott wc csesze is. :D imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Marcsi66

2020. január 15.

Érdekesnek találtam,h Rihanna is fújja ,fragin olvastam,ha igaz,,,neki valamivel vadabbat adnék,h maradjunk a királyi háznál Meghan Markle a múzsája lehetne szerintem,fekete haja,a szemei mint a csillagok,na és ez a stílus amit nyomat,ruháira gondolván,(én is a feketére esküdtem,sajna csak polgári szinten ).Kaptam ebből a parfümből,nagyon örültem,mert már hallottam hírét,Sokkal édesebbnek hittem,de így is az,szerencsére nem ragacsos -csöpögős.nehéz valamihez hasonlítani kellene,,,talán Dolce Gabbana Pour Femme egy picikét.Gyönyörű illat abszolút , a vonzalom és a szerelemről szól,,,illatjegyeiből csak néhány van feltüntetve itt,ár-érték arány miatt lesz 4 csillag
tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 15.

tartós

laracroft

2019. november 29.

Ha azt írnám, hogy a Pink Sugar niche verziója (vagy a Pink Sugar és a Fracas szerelemgyerekének tökéletesített kivitele), hát még én is fejvesztve menekülnék előle. Mégis ez az érzetem támad, ahányszor felfújom, de tökéletes arányokkal. Nem megy el a Pink Sugar émelyítő vaníliás autóillatosító, sem pedig a Fracas rágógumis tubarózsájának irányába.
Cukrosan édes, vaníliás, néha felélénkül benne a tubarózsa, de tökéletes aláfestésként, egybesimulva a vaníliával. Gourmand, mégsem érzem magam tőle sütiszagúnak. Édes, de nem a mai trendekbe simuló tucatillat. Vaníliás, de nem a visszapillantó tükörről lógó wunderbaum. Nehéz körülírni, mert tényleg túlzások nélküli , mégis igazi édesség. Tartóssága nagyon jó, a hajamon napokkal a fejfújás után is érződik, de bőrön is egész nap dübörög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Quebeck

2019. október 11.

Ez az illat nekem szerelem volt első szaglásra!
Annak rendje s módja szerint meg is rendeltem iziben....
Ma kaptam kézhez, bő egy hetes idegeskedés után - de szerencsésen megúszta a hosszú utat.
Nem tudom mi az ami a legjobban tetszik benne, de hogy engem lenyűgözött az biztos. Nem kicsit, nagyon 😉
Lehet hogy lineáris, lehet hogy elcsépelt vanilia, cukorka meg minden... de nem érdekel.
Nem is akarom boncolgatni hogy mi van benne és hogyan jönnek elő a különböző illatjegyek, ezt egyszerűen csak érezni akarom magamon egész nap. Ezt hozza is - lerobbanthatatlan!
Megy az öt csillag a vélemény felett és ide is bekarcolok ötöt ⭐⭐⭐⭐⭐
Nálam ez ötös skálán tizes!
(amúgy a gyönyörű fa doboz is megérne egy külön véleményt - így kell ezt csinálni! ha már ennyi pénzt áldoz az ember egy niche parfümre, akkor az a minimum hogy a körítés is legyen meg de rendesen...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 11.

Ez az illat nekem szerelem volt első szaglásra!
Annak rendje s módja szerint meg is rendeltem iziben....
Megy az öt csillag a vélemény felett és ide is bekarcolok ötöt ⭐⭐⭐⭐⭐
Nálam ez ötös skálán tizes!

Nikolett82

2019. július 10.

Az ára finoman szólva is túlzás,és az illat...Lonc és jázmin,csak ezt érzem,de azt túl áradóan, soha az életben nem venném újra, örültem ,végre itt van,aztán kifújva , -ohh te jó ég ?-ez mind az??? Majd 70ezer forintért???? Kilian ..valami ütős,gyilkos illatot vártam volna,de sajnos nem ,ütni ütött..Orrba vágott, tartósnak tartós ezért 4* járna,de a pimaszul magas ár lehuzza , 2*' -de csakis a névnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

mona82

2019. március 25.

Pici mintában volt szerencsém kipróbálni. Kellemes, az elején tényleg kicsit rágógumis, édeskés illat, de van benne egy leheletnyi fanyarság. Finom, puha, ölelő illat, de nem túl különleges, véleményem szerint az ára nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Parfuwoman

2018. június 1.

Sokat agyaltam rajta ,mivel nagyon -nagyon drága ,s végül nem is tetszett annyira,sikeresen lebeszéltem magamat róla .:) Egy csodás rendezvényen találkoztam vele először 2015 decemberében ,egy izgalmas időszaka volt az az életemnek. Sokaig kerestem az olcsóbb alternatíváját,de nem találtam . Aztán végül kaptam belőle tavaly ősszel egy mintácskát egy kedves eladó srác jóvoltából ,de nem tetszett . Rajtam sajnos rágógumis illata lesz.Az én bőrömön az édes illatok amúgy sem muzsikálnak olyan szépen .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

Minike

2017. április 14.

Sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, végül megvettem és jól döntöttem. A kedvencem :) Édes, de nem szirupos illat, fincsi gourmand. Nem jön szembe veled az utcán! Igazi különleges illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. február 16.

A lányomon észvesztően finom, különleges édesség volt ez az illat, ő használta el a mintámat. Én nem tudtam volna magamon elviselni, annyira tolakodóan sok és rettenetesen édes volt. Hihetetlen, mennyire másként mutatnak az illatok más-más bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.