By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

By Kilian Playing With The Devil fújós kiadó
Ár: 6500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 7000 , Eladó: Annemarie
Állapot: 5ml fújós, Helyszín: Szeged, fizetés: banki utalással, postával/foxpost küldöm

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

izsofb

2021. október 18.

Rajtam abszolút férfias illat lett. Szerintem a tonkabab a hibás benne, úgyhogy odaadtam a férjemnek. Rajta persze szépen jönnek az illatjegyek, de végig férfias marad. Bár nincs az összetevők között, de én érzek benne egy pici fahéj illatot is. Nagyon tetszik az ő bőrén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Thoralille

2021. augusztus 19.

Sajnos ez a kilian illat is, mint a Black Phantom Memento Mori. Nagyobb a füstje, mint a lángja. Kellemes barackos, friss illat, de ennyi. Én nem érzem benne a niche parfüm költészetét. Inkább biztonsági játékos marad egy megszokott, elfogadható illat tekintetében. Sem a tartóssága, sem a hatósugara, sem maga az illata nem fogott meg. Nagyon sajnálom, pedig én nyitott voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

laracroft

2021. február 25.

Talán az egyik, ha nem a legszebb Kilian alkotás.
Mert bár nem tartom magam profinak, de jó pár illatukat kipróbáltam már, és én is osztom a véleményt, miszerint a marketing erősebb, mint a minőség. Végülis Kilian Henessy elsősorban marketing szakember, és csak másodsorban alkotó.
Az illat maga: töményen, üvegből illatolva színtiszta természetes barack, de a frissebb fajtából, talán nektarin. Felfújva aztán ez pár perc után csillapodik, és elkezd alakulni. Gyümölcsös-fás forgatag, néha kifejezetten savanykásan érződik a vérnarancs, közben kellemesen fűszeres, az alapja mégis édeskés, de nem a tipikus, émelyítő módon, hanem nagyon finoman, visszafogottan, kellemesen. A kezdeti barackon, és a néhol felsejlő vérnarancson kívül nem tudom jegyeire bontani, de azt tudom, hogy maximálisan nőies, kellemes, irodabarát, mégis egyedi. Az egyetlen problémám vele az, hogy gyengécske. Nagyon hamar bőrközelivé válik, és bár 7-8 órán keresztül is érezhető, de annyira halványan, hogy többször is újra kell fújni. Mondhatni pancsolni kell benne, hogy az ember lánya élvezni tudja.
Extra kellemetlenség, hogy a parfüm helyett véletlenül utántöltőt küldött nekem a hivatalos weboldal, és hiába írtam nekik e-mailt, sajnos választ többszöri próbálkozás után sem kaptam. 40€ mínusz nekem... Ez óriási negatívum a webshop szempontjából, de nyilván a parfüm értékelését nem befolyásolja, csak tudjatok róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Talán az egyik, ha nem a legszebb Kilian alkotás.

jurikis

2020. október 21.

Nagyon különleges illat, kaptam, elsőnek annyira nem tetszett, de most így a hidegebb napokon máshogy érzem magamon. Szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

csokicsibe

2020. április 29.

Az illatot imádom, a Flower of immortalityhez hasonlóan csak egy a baja: tartósság és sillage tekintetében gyengusz.
Ezért nem értékelem csak maxira. Az illatkreáció egyébiránt igazi gyümölcs-szerelem számomra, szépséges, csajos. Én travel setben rendeltem, nagyon trendi és tetszetős a kis fehér tok, imádom magammal vinni erre-arra. A kritikusabb profik szerint a Kiliannál a marketing messze veri a minőséget, de sajnos engem zsebrepakoltak a marketinggel, úgyhogy gyengeségem jeléül van is 4 illatom tőlük, üveges és gyári travel verziókban. Ez se jobb, se rosszabb a többinél, erős négyes:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

csejteidori

2020. január 15.

Az egyik legkülönlegesebb illat a gyümölcsös kategóriàban. a barack ès a licsi dominàl

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Mudzsami

2017. március 30.

Hú szerintem ez egy csodás parfüm!!egész nap érezni az illatát és rám valahogy mindig az újdonság erejével hat.Szerencsére nekem nem fájdul meg tőle a fejem ( pedig hajlamos vagyok az ilyesmire) .Úgyhogy , ha valaki megválna tőle, én nagy örömmel átveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

2014. augusztus 23.

Fagyos bogyósgyümölcsök fás-füstös alapon. Finom lesz rajtam, nem édesedik be, így szerencsére más mint a trendi vonal hasonló darabjai (pl. Armani Sí). De annyira nem különleges, így semmiképpen sem öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

szeliger

2014. április 1.

Kisfújós mintát próbáltam, az első spriccre majdnem elájultam, valami csuda jól indul. Gyümölcsös, virágos jegyek keveréke, egy olyan illatkavalkád, ami egy prémiumkategóriás parfümtől elvárható. Sajnos az idő múlásával egyre erőteljesebbé válik a vanília, talán tíz évvel ezelőtt lenyűgözött volna, de most, hogy a csapból is ez folyik, kiábrándító volt. Kár, hogy a niche házak is beállnak az épp aktuális trendbe, így azon kívül, hogy horribilis összegeket kérnek el egy-egy üveg parfümért, nem sokban különböznek a kommersz vonaltól. Ugyan csak képeken láttam, de a parfüm mellé csomagolt táska azért nagyon vagány. Összességében egy szép illat, irreálisan magas áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.