Мой by Stefanie Giesinger

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anetta.filip, az összetevőket feltöltötte: prenata, Módosítva: 2019. március 25.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Arany hidrogél tapasz hidratálja, hűsíti és vitalizálja a szemkörnyék területét. Papayával, kókuszdió olajjal és hialuronsavval gazdagított formulája azonnali felfrissülést biztosít a fáradt és kimerült szemkörnyéknek.

Kelemen77

2019. december 9.

Nagy csalódást okozott a termék. Nem tudtam rendesen a szemem alá felhelyezni, csúszkált jobbra-balra, a szemembe is belement, csípett. Semmi extra hatást nem tudok róla mondani, ehhez rendkívül drágának találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

csill87

2019. június 24.

Még nem használtam ilyen hidrogéles szemtapaszt, de akartam venni valamit a szemem alá, mert meg kellett jelenni, és a DM-ben csak ezt találtam. Ennek ellenére nagyon meg voltam vele elégedve, szépen kisimította a szemem környékét, majd visszatértem a dobozába és még másnap is tudtam használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.