By Terry

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Vízálló szemceruza hegyezővel.

hajasbaba

2016. február 12.

Az egyetlen szemceruzám, ami este 8-kor is úgy néz ki, mintha most húztam volna ki a szemem. Vízvonalon nem használom, így nem tudom ott mennyire tartós. Puha, nem karcol. Nálam lepipált minden mást, csak ezért nyúlok minden reggel. Ráadásul ennél a márkánál találtam meg azt a barna csillámos színt, amit már évek(?) óra kerestem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.