By Terry

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pötyi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Luxus szemhéjfesték stift

• simító hatású feketegyöngy kivonatot tartalmaz
  • hosszantartó hatás

By Terry Ombre Blackstar - Bronze Moon utazó méret
Ár: 3000 , Eladó: szyrup
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zsonody

2019. szeptember 7.

A Love Of Color One & Done Shadow Stick mellett a másik kedvencem, bár csak mini változatban van meg a Bronze Moon egy szerencsés reptéri vásárlás okán. Nagyon könnyű vele dolgozni, pillanatok alatt megvan a szemsmink és a tartósságára sincs panaszom. Gondolkodom, hogy beszerzem a Misty Rock-ot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

danikin

2017. május 6.

nagyon szeretem, nekem a misty rock van, magában használom, úgyhogy nagyon egyszerű az applikáció
nagyon szép színe van szemhéjon, kívül kicsit sötétebb, belül világosabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

nagyon szép színe van szemhéjon, kívül kicsit sötétebb, belül világosabb :)

bobekecske

2016. január 13.

Olvasva Springsteen33 véleményét eszembe jutott, hogy vajon én is hozzájárultam-eehhez a hype-hoz, amivel léprecsaltuk... :) De úgy látom, még nem véleményeztem.
Elsőre a lilás-mályvás Misty Rock-ot szereztem be, amit annyira kedveltem, hogy hamarosan követte a hűvös bronzos Bronze Moon is. Utóbbit annyira nem kedveltem meg - eleinte - , de aztán a sok dícséret meggyőzött egy harmadik színről is, a halványrózsaszín Frozen Quartzról. Utóbbit használom a legtöbbet, bár látom, hogy a rószaszín miért nem lenne mindnekinek előnyös árnyalat. Én azonban pont ilyen halvány, nem túl hűvös árnyalatot kerestem már jó ideje, hiába.
Érdekes módon egyáltalán nem tűnik tőle fáradtnak a tekintetem, spirállal, egy kis üde pírral és gondos szem alatti korrektorozással kifejezetten friss arc köszön vissza rám.
A használata elméletben egyszerű, gyakorlatban azért ki kell tapasztalni, mennyire érdemes eldoglozni-tapogatni, esetleg újabb réteget még felvinni... mivel ez egy világos és erősen csillámos szín, elég megbocsátó.
Elmozdíthatatlanul tartósnak azért én nem nevezném őket, de krémes állaghoz képest jól bírják a napi gyűrődést. Úgy vettem észre, hogy nincs sok jelentősége, rakok-e alá még bázist vagy sem, nekem tényleg a megfelelő mennyiség és technika megtalálása volt a nagy különbség.
A Kiko szemceruzák tényleg jó alternatívák, töredékáron, bár nekem kevésbé eldolgozhatóak, és szerintem elsősorban a barnás-szürkés színeik az összetettebbek, izgalmasabbak, a többi picit kevésbé kidolgozott.
Mindkettőt kicsit ragacsosnak érzem a szemhéjamon, nem olyan kényelmes viselni, mint egy szemhéjpúdert - de az eredmény is valóban más hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

scorpionqueen

2015. december 8.

Blond opal árnyalat: kézfejen elképesztő volt. Extrém pigmentált, nagyon fényes, szinte földöntúli varázslat. Szemhéjon már egészen más történet sajnos. Olyan céllal vettem, hogy hátha a stiftes formula majd nagyban megkönnyíti a reggeli sminkelést, de nem így lett. A precíz munkát igénylő területeken (szemzug, mélyítő vonal) a stift mérete miatt egyáltalán nem könnyű vele dolgozni, mert ezekre a területekre nagy a mérete. Tehát feszítgetnem, húznom kell a bőrt ide-oda, ami nem igazán jó ,mert nem szeretek a szemem közelében ujjakkal matatni egyrészt a higiénia miatt, másrészt pedig nem praktikus dolog összetapogatni az alapozót, korrektort.
A végeredménytől sem dobtam el magam, ahhoz képest, amilyen csodálatos kézfejen, szemhéjon nem sok mutatkozik belőle. Nem azt mondom, hogy nem jó, egyszerűen csak semmi extrát nem tapasztaltam. Egy pezsgőszínű, fényes szemhéj a végeredmény, amit rengeteg más krémes/stiftes szemhéjárnyalóval el lehet érni anélkül is, hogy ujjal ügyeskedjen az ember. Pozitívuma, hogy nagyon-nagyon krémes, könnyed formula és igen tartós. De ezért a végeredményért nem kell By Terryt venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Pötyi

2015. március 21.

YouTube sminkguruk egyik nagy kedence, így tavaly nyáron amikor Londonban jártam, meg kellett néznem személyesen. Jött is velem egyből 2 darab, egy rózsaszínes Misty Rock és egy bronzos-barnás Bronze Moon. Számos krémes és stiftes szemfestéket próbáltam, de ezek mindenképp kiemelkednek a mezőnyből tartósságuk miatt, illetve a színek különlegessége miatt is. Nem lepődnék meg, ha a borsos ár ellenére egy gyengébb pillanatban rákattintanék az "add to bag" gombra a SpaceNK oldalon...
Nálam gyakorlatilag Chanel krémes festékek különleges színei L'Oreál Color Tattoo tartóssággal kombinálva. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0