By Wishtrend

Ár:   $27.99   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katyalin, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $27.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vitaminos krém 75% homoktövis vízzel és természetes E-vitaminnal. Ragadósság és irritáció nélkül hidratálja a bőrt, fiatalító és anti-aging hatással bír.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Anitabori
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest Pesterzsébet, fizetés: személyes átvétel kizárólag Pesterzsébeten vagy Soroksáron

niki123

2019. november 22.

Ez egy remek kis hidratáló krém, de le kell vonnom egy csillagot, mert számomra semmi extrát nem nyújt és ennyi pénzért én igenis elvárom, hogy kicsit különlegesebb legyen. Könnyen felszívódik, így reggel is tudom gond nélkül használni, nem túl ragacsos, de azért hagy maga után valamit. Szérummal és anélkül is használtam, de én nem vettem észre sok különbséget. Önmagában nem szabad tőle többet várni, mint hidratálás. Lehet, hogy majd egyszer újrarendelem, de nem valószínű, mert az én kombinált, néha problémás bőrömre van sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

daydreamheart

2019. augusztus 11.

Én egy klairs szérum után használtam hidratáló krémként, a kettő együtt fantasztikus hatást ért el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Ciniminike

2019. április 17.

Én is a C vitaminos szérum után használom, zselésebb állagú könnyű krém, jól felszívódik, nem ragacsos. Érzékeny, száraz a bőröm, nem volt baja vele, nappalra, nyárra pont elegendő könnyű krém. Akciósan vettem a szérummal együtt, megérték az árukat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Aancsaa

2019. január 25.

A c vitaminos szérum után használom, ahogy ajánlották is. Tökéletes hidratáló krém a kombinált bőrömre, könnyen beszívódik. Az anti-aging hatásról még nem tudok nyilatkozni, kb. 1-1,5 hónapja használom, de igazából erre ott van a TO retinolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

BLili

2018. december 12.

Nagyon érzékeny bőröm van, és azt hiszem, ebből a termékből tanulva többet nem veszek olyat, amiben van bármilyen olaj. Mert bár nagyon-nagyon jól hidratál, kevés is elég már, ugyanakkor akármennyit kenek a bőrömre, beivódik és nagyon jó az anyaga is, mivel ilyen szilikonos. tömör, ám jól kenhető cucc, viszont az olaj miatt enyhén piros lesz tőle az arcom, azaz irritál. Blackfriday alkalmával vettem a wishtrendtől, erős lecsökkentett áron, a teljes áráért én nem vennem még, nem ajánlom. Tehát nagyon jól hidratál, azonban enyhén irritál, ha extra érzékeny bőröd van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Bettina99

2018. május 5.

Egy minta alapján kaptam kedvet a normál kiszerelés megrendeléséhez. Tavaszra, nyárra nekem tökéletes hidratáló géles, könnyed állaga miatt. Nagyon puhává teszi a bőrömet és egyáltalán nem zsírosítja, inkább feltölti azt. Sminkalapnak is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

im

2018. április 22.

Egy mintát használtam el.
Míg a homoktövisolajat a különböző jótékony zsírsavak miatt használják, a gyümölcslevet a C-vitamin-tartalma miatt keverik krémekbe. Mivel az aszkorbinsavas termékeket nem olyan könnyű jól formulázni, ráadásul egyáltalán nem mindegy a koncentráció és a pH, én szívesebben szavazok bizalmat olyan kozmetikumnak, amelynél ez a két adat egyértelmű. Szóval, ha megfeledkezem a homoktövisléről, akkor ez egy citromillatú (úgy megkívántam a lemon curdöt) krém, amely a Purito Deep Sea Pure Waterhöz kísértetiesen hasonló állagú. Kipárnázza a bőrt, védőréteg képezésében nagyon jó, a Care:nel fényvédőm szárító hatását is képes ellensúlyozni. Ha nem szárítana a fényvédőm, soknak érezném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Egy mintát használtam el.

zsizska

2018. január 28.

Mintát kaptam belőle a legutóbbi whishtrend rendelésemhez. Erősen elgondolkodtam a vásárláson. Szuper hidratáló krém. A csomagolás tart vissza egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

bebuska94

2017. november 15.

Én is akciósan jutottam hozzá, szállítási díj ellenében. Teljes áron nem biztos, hogy magamtól megrendeltem volna. Az illata nagyon tetszik (mostanában odáig vagyok a citrusos/citromos illatokért.xD) Ebből adódóan sokszor ezt használom más krémekkel ellentétben. Nem irritált, viszont más hatása nem igazán volt még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Csucsi08

2017. szeptember 26.

Akciós áron jutottam hozzá, Oh My Brush Vikinek köszönhetően! Másképp talán be sem vállaltam volna :)
Nagyon-nagyon megszerettem. Kicsit féltem nem fog-e irritálni, mert enyhén citrusos illata van, és az illatanyagokra nem reagálok túl jól. De szerencsére semmi negatív hatása nem volt. Sőt! Állagra nagyon könnyű, majdnem tökéletes a felszívódása. Kellemes használni, elég sokszor nyúlok érte.
Teljes áron viszont nem hiszem, hogy megvenném :( Sokallom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Teljes áron viszont nem hiszem, hogy megvenném :( Sokallom...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak