Byredo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea91, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2008

Illatjegyek: bergamot, cardamom, feketeribizli, füge, alma, tiare, cedar, praline, barackvirág

Sompi1

2019. június 28.

Imádom ezt a gyümölcsös különlegességet! Legyszívesebben minden nap fújnám - csak spórolok a mintámmal ☺️. Nagyon friss, nekem kicsit fanyar, nem édes és rendkívül tartós. ❤️ Kívánságlistás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 28.

elvanui

2019. június 5.

Ritkán van Pulp-os hangulatom, de nagyon jó, hogy van, mert egész elképesztően egyedi. Egy komplett konyhakert, szárastul-fástul-mindenestül egyszerre betakarítva. Én mangót, bogyókat, répát, pritamint, fügét, ananászt is érzek benne. Meglepő, elvont, szemöldökfelugrós gyümölcs(-zöldség)illat. Sajnos ezt a műfajt már nagyon lejáratták a khm... kevésbé igényes gyümölcsös darabok, bizonyos körökben a 'fruity' szó mostanra egyfajta szitokszóvá vált. Hála Istennek, vannak még ilyenek, és hihetünk a forradalomban;).
Nagyon neonszínű, de ez az a neon, amiről úgy érzed, mintha a Nap festette volna, és nem egy gyári szalag:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

LocseiZsuzsanna

2018. október 20.

Nagyon erős, intenzív és nagyon gyümölcsös. Rendkívül jól kivehetők benne a különböző gyümölcsök, emellett nekem olyan, mintha sok-sok gyümölccsel sült piskóta lenne. Izgalmas. Nem friss, nem fanyar. Minden évszakra és nekem minden korosztálynak abszolút viselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

andrea91

2018. október 15.

Nekem nagyon bejön!Szerintem szexi is (a 18 körüli szomszéd lány típuson) - na ez nem én vagyok már, szóval a szexit talán nem adja rajtam, de a jót igen:) A zöldpaprika benne kb olyan mint a B Balenciagaban a zöldborsó - kicsit hülyén hangzik, de ha érzed akkor úgy vagy vele, hogy váóó dejó:)) Szóval szerintem ez szuper, tényleg édes, és nagyon nagyon friss, valami fanyar, valami kesernyés is van benne, ami miatt elkülönül az escada féle teljesen crowd pleaser fruity kategóriától, de ettől még szerintem sokaknak bejöhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nimrod

2018. február 25.

Fuu. Nem is tudom hol kezdjem. Nagyon nagyon furcsa. Mintha aszalt gyumolcsok lennenek saras vízbe áztatva. Nagyon poros, de egyben lágy és nyirkos is. Semmi koze a gyumolcsos illatokhoz, marmint azokhoz, amik altalaban eszunkbe jutnak errol a kategoriarol. Nagyon bohém, ahogy mar irtatok. Egyben nagyon friss es kellemes, de van benne valami nagyon idegen, taszító es sztem ettol lesz vonzó. Nem ugy ertem, hogy szexi, semmikeppen nem az. Az egyertelmu, hogy egy nagyon erdekes es kulonos alkotas. Ha valamihez hasonlitanom kellene, akkor Mugler Womanity-je lenne, nem is kicsit. Egy probat mindenkinek megér.

UPDATE: fel kell pontoznom! minel tobbszor viselem, annal jobban elvarazsol. korulottem mindenki “lefujjogta” es ez meg inkabb megerosit abban, hogy kell. mintha maga lenne a tiltott gyumolcs! IMADOM!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Tiziana

2018. február 11.

Beleszippantottam, abban a bizonyos Parfümériában az Opera közelében,és kicsit megroggyantak a térdeim.
Lehetséges ilyen parfümöt kreálni??Pozitívan letaglózva baktattam az utcán, állandóan a csuklómat szagolgatva.
Mintát rendeltem, használtam, és még mindig imádom, DE:ez egy nagyon bohém,laza,független művészléleknek való illat.
(legalábbis így képzelem) ha rajtam van, úgy érzem magam mint aki szétcsúszott kicsit.Tán a parfumeur is ilyen állapotban volt?
Egyébként a maga nemében zseniális illat. Nyárutót idéz,lágy poros napsütést,túlérett gyümölcsöket amikből épp lekvárt főznek.
Érezni a felhevült rézedény illatát.Végül fás, nagyon fás az alapillat.Mindig visszatérek megszagolni,de magamon nem tudom hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Heloise

2016. június 7.

A legérdekesebb illat amit valaha illatoltam a L'Artisan Dzing!-je után. Semmihez sem fogható friss nyitánnyal indít, elsőre azt mondanám hogy zöld növény és aszalt gyümölcsök keveredése. Ha picit jobban elmélyülünk benne egyből beugrik hogy semmi mást nem érzünk a fejillatban csakis egy frissen felvágott, lédús zöldpaprika illatát, ami végigkíséri az egész kreációt, a leszáradása pedig nagyon hasonlít nagy edény tömény szeszbe áztatott aszalt gyümölcsökre. Nem igazán attraktív és nem is szexi illat, irodába pedig furcsa tekintetek kísérhetik. Nem minden az egyediség kéremszépen... én pedig nem szeretnék egész nap zöldségkereskedő illatú lenni..
Viszont végre egy niche parfüm, ami nem illan el fél óra alatt, egész tartósnak bizonyult!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 7.

Antioxidánsok: BHT