BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: kisszokebarbie, Módosítva: 2012. július 27.

Gyönyörű harmónikus színvilágban, matt fénnyel 5 különböző színkavalkád a füstös elegancia jegyében.

Rengeteg színvariációban létezik: paszteltől kezdve egészen a neon színekig.

random

2019. augusztus 21.

hátőőőőő... a neon van meg, és a neten olyan információk keringenek, hogy uv-fényben világít - ami sajnos nem igaz. a fehér alap dereng, nagyon halványan. amúgy bírom ám, kicsi, kompakt, viszonylag strapabíró is, és nehéz vele túlzásba esni - igaz, ha akarnál se tudnál, még ha kifejezetten ragacsos alapra viszem fel, akkor se sikerült. nem kap 5 csillagot, de azért az árát megérte, úgyhogy legyen 4. plusz egy nagy tétel kryolan rendelés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Fruzsi

2017. május 13.

Nekem a kékes paletta van meg. Egyrészt a színek (annak ellenére, hogy kékesek), nem harmonizálnak egymással, ez nem igazán tetszik. A színek (szemhéjalapon használva) extrém pigmentáltak, gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni, de maximum egy fotózás erejéig, mert kb. 1 órát bír, utána beleül a ráncokba, majd néhány óra múlva már csak valami undorító maszat marad utána. Emiatt nem nagyon tudom mire használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Maryann

2015. november 3.

Nagyon jól pigmentáltak a színek! Olyan palettám van, amiben fehértől feketéig vannak az árnyalatok. Gyönyörű füstös sminket lehet vele készíteni. A bulik alkalmával is jól megállja a helyét, tartós, nem kopik, és egyáltalán nem kenődik el. Mindig megkérdezik, hogy mivel sminkelek, hogy ilyen szépen megmarad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

marcipanfelho

2013. október 12.

Nekem a limitald kiadasu neon paletta van meg es eddig 3 szint probaltam belole, a pinket narancssargat es lilat es mindnek nagyon eros szine van, kulonosen a narancssarganak mert az szinte vilagit :D nagyon elegedett vagyok vele, tartos is es nem porzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Szuper színek, a pigmentáltság is egész jó, kicist porzik ugyan, de nem vészes. Alappal egész nap kitartanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Dius1991

2013. július 23.

Meglepődtem, amikor először használtam. Azt hittem, hogy a színek nem fognak látszódni, többször kell majd ráerősíteni, de nem! Erőteljes, szép sminket lehet vele készíteni, egész jól állja a sarat a nap folyamán, ráadásul olcsó is. Nekem a barna árnyalatokat tartalmazó van meg, de én nagyon szeretem. Napi használatra tökéletesen megfelel! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

meaviolet

2013. július 21.

Az olivazöld paletta színei többé-kevésbé jól pigmentáltak és szépek, viszonlyag tartósak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

kisszokebarbie

2013. február 23.

Tegnap végleg beleszerettem a neon palettámba! alapból neonpink pólóban indultam el bulizni fehér blézerrel, tehát egyértelmű volt,hogy teljesen világítani fogok. na de arra nem számítottam,hogy a sminkem is világít! :D imádom imádom imádoom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 23.

mstindigo

2013. január 9.

Nekem is a neon paletta van meg, amit nyáron használtam leginkább. A legnagyobb bajom vele, hogy csak ujjal lehet felvinni, ecsettel nem. De a színek szépek, a kék kivételével mindegyik jól is áll. Az essence sun club pallettához tudnám hasonlítani, egy palettának jó, ilyen áron ne várjon többet az ember. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

szansza0518

2012. szeptember 25.

Gyönyörűek a színei, de lehetne picit tartósabb is. Viszont jobb szemhéjalappal tényleg egész jól használható. Árérték arányban nem rossz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Emolliensek: Methicone, Isopropyl Myristate
Szilikonok: Methicone
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.