BYS

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiktiktak, Módosítva: 2013. március 21.

A BYS kompakt púderei a krémes alpozó és a porpúder keveréke kompakt formában.Bársonyos megjelenést biztosít az arcnak,könnyen és egyenletesen felvihető.saegít,hogy az arc egész nap matt legyen.Használja a kész smink fölé fixálásként.

Talc 1 0Mica Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Polyisobutene Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0

csaxi13

2014. január 26.

Nekem sajnos nem vált be :( ennyi pénzért tényleg nem vártam csodát, de nekem nagyon maszk hatású lett az egész sminkem és az alapozómat is legalább 2 árnyalatal sötétítette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

tátombák

2014. január 7.

300 forintért szinte ajándék volt, a szegedi fodrászkellékesben vettem. Szépen fed, kicsit hamar átfénylik, bár nem csodát vártam tőle. Hatalmas pozitívum, hogy bombabiztosan le van zárva fóliával, plusz kis ragasztócsíkkal, így tuti nem nyúlkáltak bele az üzletben. Ma leejtettem, nem magasról, mégis ripityára tört :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

tiktiktak

2013. március 13.

Összehasonlítási alapom nincs, mert eddig ez az egyetlen púder amit használtam, de szerintem teljesen jó. Amit egy púdernek tudnia kell azt tudja, se többet, se kevesebbet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate