BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A BYS matt hatású körömlakkjaival egyedi, szokatlan, de divatos matt fényű körmei lesznek a 16 színárnylat egyikében. Fedőrétegként használhatja a színtelen "BYS matt top coat" réteget.

sailorluna

2018. augusztus 23.

a 178 hissy fit van meg, ami egy nyárias korall szín. két rétegben a legszebb, átlagosan tartós, nagy mennyiség és olcsó. a szokásos körömlakkszagnál fojtóbb a szaga, és nagyon lassan szárad. ráadásul a legnagyobb bánatomra befogta sárgára a körmömet (alapozó lakkal alatta). nagyon megszenvedtem, mire lenőtt ez a rész, azóta sem mertem újra használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

xleiax

2015. január 30.

Még sosem hallottam erről a márkáról, úgyhogy nem reménykedtem semmi jóban, de meglepett mert tényleg egész jó. Tényleg büdös kicsit, de az engem abszolút nem zavar. Nekem egy ilyen sötét bordó matt lakk van, ami két rétegben nagyon szépen fed. Mivel csíkoz ezért kentem rá egy réteg átlátszó körömlakkot, de így nekem jobban tetszik. Tartóssága abszolút átlagos, nem kiemelkedő, de nem is rossz. Igazából ezeknél az olcsó lakkoknál a világos színek a mérvadóak, mert általában a világos színek alig fednek, borzalmas csíkoznak így nagyon csúnya lesz a végeredmény, mert kb 4 rétegben kell felkenni, hogy szép egyenletes legyen a szín. Ilyet nem próbáltam még ebből a márkából, de ez a sötét bordó tetszik, úgyhogy 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Nera

2014. április 22.

Matte Deep Purple árnyalat van meg. Nagyon jó a színe, szép matt a hatása, csak nagyon csíkoz és nekem lassan szárad. Ennek ellenére tartós. Csak 4 csillagot ér nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

kincsomincso

2014. január 1.

Nekem a Matte Charcoal árnyalatban van meg, ami egy sötét piszkos lila. :) Kell a második réteg azért, mert az elsőben csíkozódik. Akinek van matt dedőlakkja az nyugodtan kenjen rà. Én megszoktam a Manhattam mattósító lakkjától, hogy nagyon bemattítja a manikűrt, nos ez a lakk nem annyira matt. Inkább félmatt, de ez nem probléma, mert így is nagyon tetszik. Nem annyira tartós, egy nap után lepattogzott a kisujjamnál, de matt fedőlakkal szerintem ilyen nem fordul elő. Összességében jó kis termék. :) Ráadásul nagyon szép árnyalatokvan kapható, én most rendeltem meg a szürkét. Kíváncsi vagyok, hogy az is ilyen lesz-e vagy teljesen más. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

Lara5

2013. december 10.

Én lakkra még sosem mondtam, hogy szuper, mert a marha béna körmeimen semmi nem marad meg. De tényleg! A bőr-haj-köröm ért felelős vitamin a születésemkor a hajam és a bőröm között oszlott el, amit persze nem bánok, de így a körmeim botrányosan rossz minőségűre sikeredtek. Erre itt van végre egy lakk ami tart a körmeimen! Bár ez a tartósság 24 órát ölel csak fel, de ebben volt zuhanyzás és mosogatás is és nálam ez oltári nagy szó, mert általában 2 óra után lepattogzanak a lakkjaim. Le vagyok nyűgözve, ki gondolta volna, hogy pont ez a kis mitugrász Bys lesz a befutó? :) Nemcsak hogy tart, szépen terül, gyorsan szárad és szépen is fed (legalábbis a Coral árnyalat). Nem is értem, mert ahogy elnézem kb senkinek nem vált be. Én viszont most örülök mint majom a farkának! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Babuin

2013. november 27.

Nem rossz..nem rossz, bár száradáskor büdös és sajnos gyorsan kopik. Nekem egy nude és fekete árnyalat van a normál lakkokból, a mattból pedig egy szén színű..a színskála amúgy nagyon szép és széles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

mrs.imperator

2013. október 15.

Matte Deep Berry árnyalatban vettem meg, csodálatos szín. Nem értem miért szokatlan a matt lakk, szerintem gyönyörű, sokkal szebb mint a csillogós vagy metál fényű vackok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Orsyna

2013. október 10.

Nagyon jó színek és szeretem a csilli villi mentes lakkokat.Hamarosan ki is próbálom.:)Most kaptam kézhez nagyon tetszenek így élőben. Majd írok róla bejegyzést a hétvégén a blogomon.
update: sajnos nem jöttek be annyira.Az erős szaga miatt nem szívesen használom.Vettem belőle jó párat más milyet is ami nem matt.Sajnos azok sem elég tartósak és hamar kopik többet vártam...Szerintem ott fog porosodni a polcomon.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

HyperBunny

2013. augusztus 30.

Feketém van. Jól fed, teszi a dolgát. Mattnak is matt, bár én szimplán fekete lakkot akartam, és ez volt olcsó épp, úgyhogy fedőlakkal használom. Azért létezik mattabb matt is, ha mattot akarok, rákenek még egy réteg matt fedőlakkot is.
Amit nem szeretek, az az ecset. Botrányosan rossz, összevissza áll, és nem csak ennél a darabnál, a márka sajátossága. Viszont olcsó, nagy mennyiség, és több hónap után is használható még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

noryen

2013. július 7.

Nekem az Aqua nevű lakk van meg. Két réteg elég belőle, nagyon szép, erős és tartós színről van szó, viszont nyilván veszít a mattságából pár nap után. Az ára is teljesen jó és főleg a mennyiség, amennyit kapunk ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.