C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2013. november 27.

Illatjegyek: eper, körte, ananász, narancsvirág, lonc, tea, szantálfa, pézsma, vanília

Lina14

2014. április 17.

Nekem is megvan, nem győzött meg. tipikus "olcsó pacsuli" illat. magamra rakta, és már egy óra múlva sehol nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

sabrirory

2013. november 26.

Egy újsághoz volt illatminta. Annyira megtetszett,egész este szaglásztam:) A párom pedig észrevette,hogy nagyon oda vagyok érte. Reggel kicsente a táskámból a mintát és magával vitte,amíg készülődtem. Délután kaptam meg teljes egészében a parfümöt. Nagyon meglepődtem:) Az illat édeskés,de nem cukrosan,hanem virágosan és valami csodálatos:) A csomagolása is nagyon tetszik:) Kis golyócskák vannak az üveg alján, ez az ami a páromnak is nagyon tetszik:D Tartós finom illat,bárkinek ajánlom, fiatalnak és felnőttebbnek egyaránt:)

Up: Nekem a sense van meg,nem a sima!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Up: Nekem a sense van meg,nem a sima!:)

biolumi

2013. november 22.

Csak annyit mondanék,hogy a Blooming és a Blooming Sense nem ugyanaz,lányok!!

Én is a Cosmo által jutottam hozzá a Blooming Sense-hez.

Nagyon olcsó hatású illat! Első szippantásra 200 Ft-os parfümnek,vagy 100 Ft-os dezodornak ítélném meg. Édes,émelyítő,enyhén barackos illat. Hányingerkeltő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Csak annyit mondanék,hogy a Blooming és a Blooming Sense nem ugyanaz,lányok!!

Én is a Cosmo által jutottam hozzá a Blooming Sense-hez.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.