C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Olyan nőknek, akik szeretik hangsúlyozni női érzékiségüket és eleganciájukat. Akik merészek, határozottak és függetlenek; kisugárzásukat a férfiak lenyűgözésére és befolyásolására használják.

Fejjegyek: bergamott, ribizli, dinnye, olasz mandarin

Szívjegyek: jázmin, ciklámen

Alapjegyek: fehér pézsma, pacsuli, vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ennie86

2019. szeptember 28.

Múlt héten tesztelgettem ezt az illatot is. Valami jó kis melengető, őszi illat keresésben vagyok. Az eleje nekem nagyon karcos/fojtogatóan alkoholos. Ahogy mászkáltam a R-ban úgy szelídült. Valóban van egy Coco M beütése, de szerintem ez az illat sokkal harsányabb. Nem lineáris. Folyton más arcát mutatja. Baromi tartós! Nem rossz, de nem ő lesz a befutó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Burya

2018. november 25.

Ez kérem egy szépen összerakott Coco Mademoiselle utánzat. Az első pár pillanatban elég alkoholos, de ez gyorsan elmúlik, utána a pacsuli és a bergamott lesz erőteljes a virágokkal, majd fokozatosan szelídül egy puha, meleg illattá. Van itthon eredeti Coco Mademoiselle-em is, az frissebb és gyümölcsösebb kifújás után, de szerintem senki meg nem mondaná, hogy nem az van rajtam, mert leszáradás után alig van különbség a kettő között. Erőt vettem magamon és nem vettem meg azonnal, mert már többször megjártam a hirtelen felindulásból vásárlással, úgyhogy további tanulmányozás céljából egyet fújtam belőle papírra, egyet pedig a csuklómra. Azóta eltelt 4 óra, túlvagyok többszöri kézmosáson, de az az egy fújás rendületlenül illatozik rajtam. Most akciósan 1700.- Ft a Rossmannban az 50 ml-es kiszerelés, úgyhogy akinek a havi költségvetésébe nem fér bele a CM, vagy csak szimplán nem azt szeretné elfújkálni a hétköznapokon, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.